להצטרף למועדון

למייל האישי

אתם איתנו

כללי החצר

מלחמת הסחה

ונצואלה גן עדן

מי שרצה לכבוש נכבש

ניסי חנוכה

בסוף פרש

צרפת בלהבות

שתי מדינות כבר לא

התלכדות הניגודים

רפיון הסמוראי

יפן ההזדמנות

   


מאמרים בנושא ישראל

   ישראל   


בין חבצלות המים: שיבת ציון, והתעצמותה של ישראל (13/9/2015)
בין מים לשמים, בין מציאות לאשליה, זה מחייב אותנו בשנה הקרובה: לבנות יותר, ליזום יותר, להשקיע יותר בעצמנו, ולחזק עוד יותר את האומה המתחדשת שלנו. איזה יעוד מאתגר, וכמה גאווה במולדת, שהמוני יהודים בוחרים למצוא בה את המפלט והשפה שלהם. אנו חלק מתהליכים היסטוריים עולמיים, אך אנחנו גם מעצבים תהליכים כאלה, לטובתנו.לקראת עשרה מליון דוברים: ניצחון השפה העברית – הדור הבא (30/7/2015)
עד היום התמקדנו בעברית מן החוץ אל הפנים, כלומר בנינו בעזרתה אומה. אך האומה קמה, והיא חזקה מתמיד. עכשיו אפשר להפנות את העברית גם מבפנים החוצה. מבניית אומה לתמיכה בינלאומית באומה. מן המעגל הראשון של עולים ישראלים, למעגל חיצוני של יהודים בגולה ושל לא-יהודים. לא תאמינו כמה גדולה תהיה ההצלחה.Ergo sum: באיזה מחוזות בארץ נולדים כבר יותר ילדים יהודיים ממוסלמיים - לאם? (10/3/2015)
הדמוגרפיה היא שחקן מרכזי בבחירות אצלנו. ובכן, באיזה מחוזות יש כבר יתרון ילודה יהודי? נביט בנתונים הרשמיים אך הלא-ידועים האלה, ונראה שבשלושה מחוזות נולדים כבר יותר ילדים יהודים מאשר מוסלמים לאם. הייתם מניחים שדווקא במחוזות האלה יהיה ההיפך, ואכן זה היה המצב בשנת 1996 למשל. אני חושב, כלומר, אני קיים.האמא אינה מזינה עוד: כך דעכה האקדמיה בישראל. האם תהיה לה תקומה? (23/9/2014)
אפשר לבטל בהינף יד את המתואר במאמר הזה, ואפשר להתעלם ממנו. אך מי שלא ייקח אותו במהירות לתשומת לב ויתקן אותו (וזה אפשרי, אך כבר לא קל), ייהפך לעולם שלישי (עם איים של מצוינות) תוך חמש שנים.על נהרות בבל: הגיע הזמן לקבל חזרה לעם היהודי את בני אנוסי ספרד. מדובר במליונים (17/2/2014)
הכעס היהודי על אותם אלה שבגדו ונשארו בספרד, תוך המרת דתם, צורב ומכעיס עד היום, אך עברו מאז 520 שנים, ובעיקר - קמה מדינת ישראל. אנחנו זקוקים ליהודים החדשים, והם זקוקים לנו, והגיע הזמן לסיים את תעלומת האנוסים, כשם שהסתיימה פרשת אנוסי משהד. הפוטנציאל ההדדי הוא עצום, ולשני הצדדים, שיום אחד יהיו צד אחד, היהודים והיהודים החדשים, יש רק מה להרוויח.אלכסנדר גרהם בל ממציא את הטלפון, ואת הברית האיזורית החדשה שלנו (18/11/2013)
בכך נתחיל לקבל תחושה שמעולם לא היתה לנו, של ברית איזורית משותפת, ותהיה זו ברית חזקה, משום שהיא מושתתת על אינטרסים אמיתיים וארוכי טווח, שלא ישתנו בנקל, אפילו אם ההנהגות שם ישתנו. המצב הכלכלי ביוון, איטליה, צרפת וקפריסין מחייב אותן להיכנס לברית כזו, והלחץ הבינלאומי מבחינתנו מחייב אותנו לחפש בית איתן כזה. אינטרסים, לא רגשות.נשיקת אשת העכביש: כך מתנכלת גרמניה לישראל (28/10/2013)
למה העיסוק הגרמני האובססיבי הזה, למרות המשבר הכלכלי, ביהודים ובישראל? זוהי דרכה של גרמניה לנקות את עצמה מן הפשעים האיומים בתולדות הגזע האנושי שהיא ביצעה. להראות שהיהודים אחרי הכל מנוולים לא פחות מהם, ואולי יותר. לא הם "הנאצים", זו ישראל.כיצד נביא מליוני תיירים לישראל? (13/9/2013)
כיצד נביא לפה מליוני תיירים? העזרה שלכם נדרשת כאן.חומות המינזר נבקעו: על בחירתם של הנוצרים בישראל (15/7/2013)
כך נכנס הקיום הנוצרי במזרח התיכון לבידוד, למינזר בנדיקטי חדש ומלאכותי, רק כדי לשרוד, וזה בהחלט החזיק מעמד חצי מאה, עד לשנות השבעים, אז המינזר החל להיפרץ. עכשיו, עם האביב הערבי, קוד הקיום הבנדיקטי של הנוצרים במזרח התיכון המודרני – לא קיים עוד. ולמי פונים כשאין עוד ברירה?מיוחד לחג: אז איך מכשפים אותם? על סודה של קליאופטרה וישראל (14/5/2013)
בשנת 1920 החליטה ועידת סן רמו העולמית, שחילקה את העולם לאחר מלחמת העולם הראשונה, ששטחי ארץ ישראל ימסרו למנדט בריטי זמני, כדי לכונן את ה"בית הלאומי לעם היהודי בארץ ישראל". הגבול והמפה הרשמיים כללו את כל עבר הירדן המערבי, את כל המזרחי (כלומר ממלכת ירדן של היום) והגולן, כמעט עד לדמשק. היה זה שר המושבות הבריטי, ווינסטון צ'רצ'יל, והערביסטים לורנס איש ערב וגרטרוד בל, שחתכו בשנת 1921 את שטח עבר הירדן המזרחי על דעת עצמם, שללו אותו מהיהודים, ונתנו אותו כדי שישמש כמדינת הערבים, וזו ממלכת ירדן. החלוקה יהודים-ערבים כבר נעשתה.
           

ח ד ש: לנוכח שלוש המדינות "הסוריות" שעל גבולנו

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
מה קורה במאלמו
evil
השובבים נעלמו
תור הזהב
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
סבא מושי
חבצלות הציונות
חוקי התקשורת
זינוק

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים