להצטרף למועדון

למייל האישי

אתם איתנו

כללי החצר

סייקס פיקו מאפס לאפס

ונצואלה גן עדן

אנרכיה עולמית ואנחנו

ניסי חנוכה

בסוף פרש

צרפת בלהבות

שתי מדינות כבר לא

התלכדות הניגודים

רפיון הסמוראי

יפן ההזדמנות

   


מדד האיומים הבטחוניים על ישראל

   המדד   

(15/9/2016)


הפסקת אש ממולכדת: אז מי מנסה לסבך אותנו ב"סוריה"?
 
מי משגר את פצצות המרגמה לעבר צפון הגולן, למה, ומה אפשר לעשות כנגד זה? האם יש לנו צינורות הידברות עם הצדדים שם? מה מצב "הפסקת האש" בסוריה, מה רוצים כל הצדדים, ומה הם עשויים לקבל? מה קורה עם המבצע הצבאי של הסונים ליד הגבול שלנו, מה רוצים ראשי השבטים, ואיפה עומד מדד האיומים הבטחוניים לחודש ספטמבר 2016? מיוחד לחברי ג'יפלאנט פריים (כולל סרטוני וידאו בלעדיים).

(16/8/2016)


הדרמה מאחורי הקלעים: כך הסתבך אובמה עם ארדואן. האם הטורקים יפרצו לסוריה?
 
בלעדי: ב"תקשורת" חגגו כיצד "שחררו" הכורדים את העיירה הסורית מנביג' מידי דאעש. אך זה מה שקורה? למה הטורקים סבורים שאובמה תוקע להם סכין בגב, מה באמת קרה עם דאעש, איך השפיע ניסיון ההפיכה, ומי מסדר שם את מי? בצירוף מפה דינאמית. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, שפותח צוהר אל האיזורים המואפלים של המציאות. למאמר מצורף נספח מדד האיומים הביטחוניים של החודש.

(13/7/2016)


חרדה איראנית: האם הכורדים שלהם מתמרדים?
 
האם הכורדים באיראן פותחים במרד משלהם? מדוע עכשיו, ואיך מגיבים השלטונות בטהראן? אפקט הכיאוס האיזורי ממשיך ומתרחב, מלווה בסרטונים מרתקים. למאמר מצורף נספח מדד האיומים הביטחוניים: לאור אזהרות והתרעות, מה המצב הביטחוני בכל החזיתות שלנו? לא תמצאו את זה במקום אחר, לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(19/6/2016)


מלחמה כלל-מוסלמית: האם המלחמה בדאעש היא הסחה למלחמה מסוכנת יותר?
 
"עמודי הרקולס": מה תמונת המצב העדכנית ב"סוריה" וב"עיראק", מה מימדי "תבוסות" דאעש, עד כמה האיראנים סופגים, ומה סיכויי עימות עם חיזבאללה, כפי שמזהירים בתקשורת? וכן נספח מדד האיומים הביטחוניים על ישראל, לחודש יוני 2016. לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.מיוחד: חיזבאללה, לאחר חיסולו של בעל החרב המתפצלת (17/5/2016)
ביום שאחרי הלם חיסול הרמטכ"ל של חיזבאללה, מוסטפא בדר א-דין, מה מצב הארגון הקבור בסוריה, למה הבטן הרכה שלו נחשפה עכשיו, מה זה עושה לאיראנים בסוריה, ואיך זה משפיע עלינו? ומה עם הרקטות של הארגון, השמורות עבורנו? כולל את נספח מדד האיומים הביטחוניים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.חגיגי לפסח: תשע שנים של מדד האיומים הבטחוניים: מה נשתנה, ואיפה אנחנו היום? (13/4/2016)
המאמר שלא תרצו להחמיץ - מדד המדדים: מאז אפריל 2007 אנו בודקים באופן שיטתי את דירוג האיום הביטחוני עלינו חודש בחודשו, 108 מאמרי מדד. במאמר הזה נראה מה השתנה מאז, והאם מצבנו הביטחוני גרוע או מצוין? דאעש, איראן, בשאר, חיזבאללה, "הפלסטינים", חמאס, מצרים, ירדן ואירופה, לא תמצאו את זה בשום מקום אחר. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי ידע הוא כוח.פוטין נתן ופוטין לקח: הדרמה מאחורי הקלעים, שהביאה לנסיגה פוטין מסוריה (16/3/2016)
מפתיע בכניסה ומפתיע ביציאה: מה קרה, שהביא לראשית העזיבה הרוסית? שלב אחר שלב. למה הרגיש פוטין מנוצל, למה כעס על האיראנים, איך יגיבו דאעש וג'בהת אלנוסרה, והאם נכון שגם חיזבאללה נסוג מסוריה? וכן, האם היציאה הרוסית טובה לנו, ומה קובע החודש מדד האיומים הביטחוניים? המלחמה בסוריה נכנסה לשנה הששית, לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.הרמת המסך הצהוב: מה מסתתר מאחורי נאום האמוניה של נסראללה? (17/2/2016)
איום חדש של נסראללה השיעי מבקש לעורר חרדה בישראל או ליצור הרתעה? לקדם עימות או למנוע אותו? כרגיל בחיזבאללה, הרבה פרדוקסים מסתתרים מאחורי הבדים הצהובים של ארונות הקבורה, הזורמים מסוריה. המאמר מלווה בסרטונים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי ידע הוא כוח, ושקט נפשי.אמנות בניית המוניטין, והאיראנים, שמשתלטים בלי ירייה, על ספינות קרב אמריקניות (14/1/2016)
מה קרה שהספינות האמריקניות נכנעו ללא קרב, כיצד זה משפיע עכשיו על הזירה, כיצד תופסים זאת הצדדים באיזור, ומה קובע מדד האיומים הביטחוניים החדש? מה עם האיומים של חיזבאללה, הפלסטינים והאחרים? המאמר הינו לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.פוטין: קלפים חדשים. דיווחים - ישראל תקפה בדמשק את קונטאר. האם חופש הפעולה שלנו נשמר? (17/12/2015)
מה סוכם ומה מתבצע ביחסים הצבאיים בין רוסיה ובינינו, בשטח סוריה? האם הרוסים מפריעים למטוסים שלנו, או ההיפך? כל מה שרציתם לדעת על אחת ההתפתחויות המרתקות שקרו לנו. והאם זה רק בתחום הצבאי, ואולי גם מול איראן? התמונה מתבהרת. וכמידי חודש, מדד האיומים הביטחוניים: האם הרשות הפלס' עשויה להתפרק? ומה אז? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המבינים ראשונים.
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
השבעת הנשיא טראמפ
evil
איש עם טורבאן
תור הזהב
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
סבא מושי
התפוז המיכני - והליגה הערבית
חוקי התקשורת
הפרדוקס ההדוניסטי

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים