לקחים מרים

למייל האישי

אתם איתנו

   


בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   

(10/1/2018)


השולטן מבעיר את הים האדום: אז עוד איזור נכנס לתנור?
 
"גלגול הנשמות": התוהו ובוהו בים האדום גובר מיום ליום, לאחר שארדואן נכנס לשם, והטריף את כולם: טורקיה, סודאן, מצרים, סעודיה, החו'תים, אריתראה, הסכר האתיופי, איראן, אי אחד, וזיכרונות עות'מאניים רעילים מן העבר. האם המערבולת המתרחבת מסוכנת לנו, ומה אנחנו מרוויחים ממנה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. אל תחמיצו.

(8/1/2018)


התעלומה הנצחית: הפלשתינאים לקראת התאבדות חדשה?
 
שורה של אסונות נופלת על המחנה המכונה פלשתינאי, כל יום והאסון החדש שלו, בקריסת מערכות וציפיות מוחלטת. הם החליטו לצאת לבד למלחמה נגד ארצות הברית. מה זה עושה להם, ולנו? על כספי אונרוו"א, הכאת הפטריארך, ומי עומד מאחורי קניית אדמות הכנסיה היוונית-אורתודוקסית. ומהו הציווי הנצחי של הפסל? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(3/1/2018)


בשאר הדיח את שר ההגנה: תבוסה כואבת ראשונה אחרי שנתיים - בדמשק
 
קילומטרים אחדים מארמון בשאר: לאחר נפילת כ- 350 חיילי בשאר במצור, בתוך מובלעת בלב דמשק, ועם התקדמות של המורדים הסונים שם, את קולות המלחמה שוב שומעים בכל רחבי דמשק. האם זו תוצאת התעסקות הרוסים והאיראנים במשהו אחר? מלווה בסרטונים מן המערכה, ובמפה שלנו. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(1/1/2018)


הקליידוסקופ המטורף – אז סוף הסיפור האיראני ב"סוריה"?
 
ההתקוממות באיראן כבר משנה את מערך הכוח בסוריה. איך? מה יעשה חיזבאללה העוקב בחרדה, והאם ההתקוממות כבר מורידה מעלינו לחץ? האם זה נכון שבשאר השתלט על "רוב" קו הגבול שלנו? תופתעו, מצורפת מפה מעודכנת. מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime, שרואים היום, את מה שהאחרים יראו בעתיד. ציר טהראן-דמשק, אבל אחרת.

(30/12/2017)


התקוממות עממית מתרחבת באיראן: ומי יקבע את גורל המחאה?
 
שוב סופה במזרח התיכון, אבל אחרת: כל מה שרציתם לדעת על המתרחש ברחבי איראן, האם ההתקוממות הזו משמעותית ומסכנת את המשטר, ומה יעשה בקרוב הנשיא טראמפ, בנוגע לעסקת הגרעין? ולמה המדיה העולמית ממעיטה מערך המהומות? מלווה בסרטונים מן השטח, ותוכלו לראות איך תולשים את תמונות ח'מנאי במרכז טהראן. מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

(25/12/2017)


המלחמה נגד סנטה: על הגלגול הרביעי, והסופני, של סנטה קלאוס
 
האסלאם באירופה: מהם ארבעת גלגוליו המוזרים של סנטה, והרביעי, כיום, הוא החמור מכולם? על מלחמת כריסטמס, שכבר מתרחשת במערב ועל חלקו של הנשיא טראמפ, האם אפשר לאסלם את חג המולד, כיצד ערביי יו"ש עושים שימוש ציני באותו סנטה, והאם יהיה עוד סנטה באירופה בעוד עשרים שנה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. פעמוני סנטה? לא לעוד הרבה זמן.

(20/12/2017)


השולטן הרברבן: האם ארדואן במסלול התנגשות עם הנשיא טראמפ?
 
לא רק על "ירושלים", אלא הרבה יותר מזה: ארדואן ממשיך להתרסק על הקיר האמריקני, ואלה שמים אותו על הכוונת. על הכלכלה הטורקית הצונחת יחד עם התיירות, על התסבוכת עם איראן, הכורדים, והפצצת ארמון המלוכה בריאד. האם הוא באמת יפתח "שגרירות" במזרח ירושלים? ומי אמר ש"טורקיה מסוכנת אפילו יותר מאיראן"? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, והמבצע לחנוכה - עדיין נמשך.

(12/12/2017)


אכזרי וחושפני: כך השפיל פוטין את בשאר, והראה מה הוא באמת חושב. אז הוא עוזב את סוריה?
 
לא מה שחשבתם: עשר השפלות זימן פוטין לבשאר אלאסד בביקור שלו אתמול ב"סוריה". מה באמת קרה שם, והאם הצבא הרוסי באמת עוזב? למה? ומה יקרה עכשיו במטחנת הבשר הסונית-שיעית? ומה מצב הכוחות השיעיים? עוד התפתחות מפתיעה, בעלילה הבלתי נגמרת. מלווה בסרטונים.

(7/12/2017)


מיסטיקה היסטורית: מאחורי הקלעים של ההכרה בירושלים והשגרירות. ולאן עכשיו?
 
מציאות ותנ"ך: איך השפיעו קריסת העולם הערבי והפטרודולרים, מצד אחד; והתנ"ך, ספרי בראשית ו-ויקרא, מצד שני; בהחלטתו ההיסטורית של הנשיא טראמפ להעלות את ירושלים על ראש שמחתו? מה אמר לו המנהיג הרוחני, ולמה זה חשוב לטראמפ? לא תמצאו את זה במקום אחר. ובשטח: מה זומם ארדואן, מה על יהודי טורקיה לבצע מיד, והאם יתגשמו האיומים שהשמיים יפלו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(5/12/2017)


נגמרו החיים הטובים: אש השנאה הסונית-שיעית מבעירה את המפרץ הפרסי?
 
פעם תיארו אותן כאי של שלווה, פיתוח ומערביות, כאילו הן מנותקות מתופת המזרח התיכון. אבל גם מדינות המפרץ הפרסי לא מצליחות לברוח מגורלן, כחלק מן המרחב הערבי הבוער. מה קרה בתימן, מה יעשו סעודיה ואבו דאבי המאוימות עכשיו בטילים שיעיים, והאם מכה ומדינה בסכנה שיעית? איך חוסל הנשיא עלי עבדאללה סאלח, ומה אנו אמורים לעשות? האירועים חמורים מכפי שחושבים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל סרטונים.
           

ח ד ש לחברי מועדון הפריים: טור מאמרי אקטואליה קצרים. ראו מתחת לרולר החדשות בצד שמאל, או פה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

האתר מתעדכן בפרשנויות מהירות כל יום, ומומלץ להיכנס ברמה יומית, לבדוק מה התחדש

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
מה קורה במאלמו
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים