לקחים מרים

למייל האישי

אתם איתנו

מזנקים 2018

   


עתיד אירופה

   אירופה   התעלומה האלוהית -ישראלית של הנצרות: מי עכשיו עמו של אלוהים? (28/12/2015)
מסמך חדש ומהפכני ביחסה של הנצרות הקתולית ליהודים, לעם ישראל ולמדינת ישראל מעיד על שבר תיאולוגי עמוק – בגלל שיבת היהודים לארצם. האם המסמך מפסיק עם הכוונה לנצר את היהודים? והאם ישו מוריד את עצמו מעל לצלב? מדינת ישראל מעמידה מראה מול הנצרות הקתולית, והנה, גם המראה רואה את עצמה אחרת. המאמר האחרון בסדרת ההפתעות של חודש דצמבר.הנקודות הבוגדניות: מתחיל הזמן האסלאמי של אירופה (24/11/2015)
למה בריסל עוברת עכשיו ניתוח לב פתוח, שתוצאותיו ישנו את כל אירופה, אולי לנצח. לפנינו קונסטנטינופול החדשה; נקודת האיפוס הקפואה, שממנה מתחיל הזמן החדש."הרפובליקה של המידות הטובות": אירופה נרקבת מבפנים (15/11/2015)
אם ברצונכם לקחת משהו שאתם רוצים – אל תילחמו כנגד אלה שיש להם אותו. הצטרפו אליהם, ואז, או שלאט לאט תהפכו את המשהו הזה לשלכם, או חכו לרגע המתאים למהפכה כוחנית. שום גוף לא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן, אם הוא נרקב מבפנים, וזה מה שקורה לצרפת ולאירופה. הן נרקבות מבפנים, לא מבחוץ.אפקט פרח הצבעוני, המהדורה האירופית: מוות מתכחש לעצמו (5/9/2015)
מי שרצה להטביע את ישראל – יטבע בעצמו, ובעיית "הפליטים" המקצועיים תיפטר באירופה דווקא, ממילא הכל כבר מתערבב, ומי יודע מי בא מאיזו מדינה, ולמי זה בכלל אכפת. ומי שהפך פליטים לקדושים, שאין לגעת בהם, נדהם לגלות שעכשיו החסינות הזו היא אצלו בבית, ואין לגעת בה."בריטניה, דאגי לעצמך": האי האנגלי איבד את השליטה על גורלו (29/8/2015)
מליוני סורים, וכחצי המספר הזה עיראקים, מתחילים לנוע עכשיו לעבר אירופה. רבים מהם שואפים להגיע לאי הבריטי. אירופה שלאחר מלחמת העולם השנייה אוחזת ב"זכויות האדם" כערובה להישרדותה, אך היום אותה אחיזה באותן "זכויות אדם" היא הערובה לחורבנה: המקרה האנגלי.מאקס ומוריץ נעלמו: על האסון הדמוגרפי של גרמניה (6/8/2015)
בעוד בגרמניה הנתון הוא של 8 ילדים לכל אלף תושבים, בישראל הוא עומד על כ- 22.5 לידות לכל אלף תושבים. במילים אחרות, הילודה בישראל היא כמעט פי שלושה מזו שבגרמניה, לכל אלף תושבים. בעוד ישראל מזנקת במספר תושביה, ובעוד כעשור נהיה כבר מדינה עם מספר דו ספרתי של תושבים, גרמניה מתכווצת. ואם אין ילדים, אין עתיד.ההוצאה להורג של הרפובליקה: מה התרחש מאחורי הקלעים של הטבח בפריז? (23/7/2015)
מדוע זהו "פיגוע התאומים" של אירופה, שמעכשיו תשתנה? מה ידעו שירותי הביטחון של צרפת? על מה אמר וולטייר "מחץ את הקלון", למה זה קשור קשר ישיר לטבח, ומה זה עושה לנו ולסכסוך "שלנו"? לפנינו התפתחות היסטורית, במפץ בין ציביליזציות, לא פחות. ואירופה המתאסלמת, מה יהיה איתה מעכשיו? ואיך מסתירה המדיה בצרפת את ההפגנות נגד מוסלמים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, לא תמצאו את זה במקום אחר. למה? pensée unique.בין רשעות לטיפשות: הים התיכון משנה את הדמוגרפיה באירופה (22/4/2015)
כך הולידה הרשעות של מארגני הפלישה את הטיפשות, והטיפשות מזינה את הרשעות, בשינוי המבנה הדמוגרפי של יבשת אירופה. לפנינו מהלך היסטורי, שגם בעוד מאות שנים הדורות הבאים יתקשו להאמין כמה גדולות היו הרשעות והטיפשות.הר הקסמים: האם אירופה נערכת למלחמה טוטאלית, כמו לפני מאה שנים? (10/2/2015)
למה זה "הר של קסמים"? משום שהוא כישף את היושבים בו, שלא יבינו את מצבם האמיתי: דרי הסנטוריום חשבו שהם מחלימים, אך הם רק הפכו חולים יותר. הם חשבו שהם חיים, אך בעצם כבר היו מתים; אירופה היתה חיה, אך למעשה מתה במלחמת העולם הראשונה, כמו שהיום דרי הסנטוריום שעל הר הקסמים חושבים שיש "איחוד אירופי", בעוד שאין "איחוד", ואין עוד "אירופי". הקסם של ההר הוא העלמת המציאות.הח'ליף הראשון של אירופה, ומסיבת סיום בפריז (12/1/2015)
מסיבת סיום: ההמונים שבאו לכיכר בפריז באו לכן למסיבת סיום: הם יודעים שמה שהיה לא יהיה עוד, וצרפת כמו גם אירופה, נכנסת לזעזועים שאיש אינו יודע לאן יוליכו, עד כדי סכנת מלחמת אזרחים. "מסיבת סיום" נערכה גם בבית הכנסת הגדול של פאריז. השליטים הצרפתיים באו להיפרד מאזרחיהם היהודים, שעוזבים, והמנהיגים החדשים באו לקבלם.
           

ח ד ש לחברי מועדון הפריים: טור מאמרי אקטואליה קצרים. ראו מתחת לרולר החדשות בצד שמאל, או פה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

האתר מתעדכן בפרשנויות מהירות כל יום, ומומלץ להיכנס ברמה יומית, לבדוק מה התחדש

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
השבעת הנשיא טראמפ
הופעה של ד"ר בכור באירוע שלך
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים