לקחים מרים

למייל האישי

אתם איתנו

מזנקים 2018

מאי המתים אין חזרה ואין חרטה

   


מאמרים בנושאי המזרח התיכון

   המזרח התיכון    הפלסטינים    לבנון    סוריה    מצרים   חנוכיית האביב הערבי, סיכום של שנה נואשת (19/12/2011)
וזחלו ובאו המתים. לא פחות מ- 38,720 ערבים מתו כתוצאה מן המהומות רק בשנה הזו, השנה הראשונה של האביב הערבי. 30,000 בלוב (על פי נאג'י ברכאת, שר הבריאות של מועצת המעבר הלאומית), 5,500 בסוריה, 2,000 בתימן, 1,000 במצרים ו-224 בתוניסיה. וזו רק השנה הראשונה מתוך שנים ארוכות שעוד יגיעו, פורסות את כנפיהן השחורות על מרחב ערבי שלם. מאות אלפים נפצעו בשנה הזו, מליונים הפכו למובטלים, והמספרים אינם עוצרים. וכמה ימותו בשנה השנייה של האביב?בסוף כולם ייעקצו: על בוגדנות, נקמה והכרת תודה (7/8/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (28/7/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (27/7/2011)האם יהיה לנו אינטרס להציל שוב את הבית ההאשמי? (27/7/2011)
עד כמה מתחיל להיות מאויים שלטונו של המלך עבדאללה השני? מה מתרחש בירדן עם "האחים המוסלמים"? מדוע הממלכה מזדעזעת בסיפורי שחיתות, ולמה שונאים שם את המלכה ראניה? ומה משמעות הפלה אפשרית של הכתר מבחינתנו, ומה עלינו לעשות? המאמר הזה הינו לחברי מועדון Gplanet Prime.דר. גיא בכור: הפתעות מתוקות לחג הפסח, בעולם ערבי אחר (20/4/2011)הפתעות מתוקות לחג הפסח, בעולם ערבי אחר (18/4/2011)
במאמר הזה תגלו מזרח תיכון בלתי מוכר לחלוטין, פרי העבודה שלנו. הוא תמיד היה קיים, אבל אנחנו עוזרים לחשוף אותו. זה אינו פרוייקט הסברה בלבד. זה שינוי בתפיסות עולם של הצד השני, וזה השי לחג שאנחנו מגישים לכם.הקיסר האחרון: האם ירדן תיהפך למדינה גרעינית? (15/7/2010)
אי אפשר להתעלם מכך, אבל המלך הירדני עבדאללה, שכננו החביב, החליט להפוך את עצמו לסוג של ארדואן איזורי, והוא מתנהל מתמיכה במחנה המתון אל עבר זה הרדיקלי. המלך החליט להפוך את עצמו לקיסר איזורי, למעצמה גרעינית. ביהירות, ובלי להבחין שבכך הוא מסכן את קיומה של ממלכתו השברירית. לפנינו עשרה יהלומים שחורים, המשובצים בכתר המלכות של המונארך ההאשמי.המלחמה הסודית של מצרים בגיהאד ובחמאס בעזה. מה זה אומר לגבינו? (11/7/2010)ארדואן נופל בסקרים: על הימנון ההתקפה הסודי, וזיכרונות קלושים מן העתיד (31/5/2010)
האם ארדואן והמיפלגה האסלאמית שלו יפסידו את השלטון בתורכיה? עשר שיטות כיצד השתלטה תנועה הקרובה ל"אחים המוסלמים" על תורכיה החילונית. המאמר הזה מחבר את עשר השיטות לתמונה ברורה אחת. למרבית צערו של ארדואן, זה כבר מתחיל להיות ברור גם לתורכים, המתפקחים מאשליות ומהונאה. ובכן, האם הגיע הזמן לנגן את הימנון ההתקפה הסודי? או שעדיף לא לנגן אותו עוד לעולם. ומי ינגן אותו? המאמר הזה פתוח לכל.
           

ח ד ש לחברי מועדון הפריים: טור מאמרי אקטואליה קצרים. ראו מתחת לרולר החדשות בצד שמאל, או פה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

עלה ישומון האתר למשתמשי אנדרואיד. הורידו אותו בגוגל פליי  

אם אינכם מקבלים פתאום את התראות האתר, אולי הן מגיעות ישירות לדואר ספאם. יש להיכנס למדור הספאם, ולהחזיר פעם אחת. או לבטל חסימה, באמצעות ההוראות שכאן

מאמרים נוספים של ד"ר גיא בכור
-
בדף שלנו בפייסבוק

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

האתר מתעדכן בפרשנויות מהירות כל יום, ומומלץ להיכנס ברמה יומית, לבדוק מה התחדש

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כלכלה וחברה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
הורסים קתדרלות
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים