אזהרה: המלכודת הדמוגרפית

[face-book-like]


מאת ד”ר גיא בכור
 


מי שיבקש לצמצם את איום הדמוגרפיה – רק יגדיל אותו. ומי שיבקש להינצל, רק יטבע


 


ושוב ושוב חוזר הטיעון הדמוגרפי: חובה להתנתק מן “הפלסטינים” כדי להישאר “ציונים”. אחת המפלגות אף חרתה את המילה “ציוני” על שמה, לרמוז על אותו טיעון הדמוגרפי. אלא שכאן טמונה מלכודת, ולאחר מאמר זה איש לא יוכל עוד לומר: לא ידעתי.


מוסכם על כולם שבשטח עצמאי פלסטיני תוכר “זכות השיבה”, גם ישראל מכירה בכך, היא רק נלחמת שאלה לא “יחזרו” לתחומי הקו הירוק. זה אומר שכמה מליוני “פליטים” מסוריה, עיראק, לבנון ובעצם מכל העולם הערבי, יזרמו לכאן מכמה סיבות: מי רוצה להישאר בתוך מלחמת האזרחים המשתוללת סביב? בנוסף, היו בטוחים שקטר וסעודיה יממנו את השיבה הזו, כך שכל משפחה כזו תקבל סכום כסף לתמרץ אותה, ולבסוף, זו ישראל, אמריקה של המזרח התיכון. אי היציבות והשפע, וכולם רוצים מן השפע והיציבות.


כך תמצא את עצמה ישראל במהירות עם מציאות חדשה בארץ ישראל: תוספת של כמה מליוני ערבים, רובם קיצוניים, שגדלו על שנאה לישראל וליהודים. מבחינת אבו מאזן מה שמעניין אותו זה לתקן את הדמוגרפיה. החיים של אומללים אלה לא מעניינים אותו, כפי שחיי תושבי יו”ש או עזה הערבים לא ממש מעניינים אותו. אך בכל הזדמנות הוא מדבר על “זכות השיבה המקודשת”, להחזיר את המצב לשנת 1948. הוא ודומיו לעולם לא יוותרו על הדרישה הזו.


אפשר לטעון שהם יהיו ב”מדינה” אחרת, אך היו בטוחים שכל העולם, כולל ה”דמוגרפים” אצלנו, ימשיכו לספור את מספר היהודים והערבים ממערב לירדן, כפי שהם סופרים אותם גם היום בעזה, למרות שהתנתקנו. ואז יגידו לנו, לאחר הגעת המליונים – אתם מיעוט נכחד, אתם הפעם באמת כמו דרום אפריקה. וכך, מי שרצה להציל את עצמו מן הדמוגרפיה, רק יטבע בה סופית.


גם מן הבחינה הטרוריסטית החיים כאן ייהפכו לגהינום. אותם מאות אלפים ומליונים לא ירצו להישאר במדינונת של אבו מאזן, הם רוצים את ישראל, והם יחתרו להיסחף לכאן, הרי הגבול פתוח. זה אומר עבודה, נישואין, הגירה לגליל ולנגב. אי אפשר יהיה לעצור את הסחף הזה. וכמובן, טרור על נתב”ג ושאר ערי מרכז ישראל. הרי אותם “פליטים” הם כבר בוגרי מלחמות האזרחים מסביב. הם יגיעו עם כלי הנשק.


אפשר לומר שהדמוגרפיה כיום היא לרעת היהודים, אך מצב זה כבר אינו נכון, ראו את הנתונים החדשים והמגמות  – כאן.


ולכן, אנחנו חיים בגן עדן, אך יש אנשים שחושבים שזה דווקא הגהינום. “או, תמימות קדושה” (O, sancta simplicitas), הם עדיין לא טעמו מהו גהינום, ואנחנו גם לא רוצים שהם יטעמו, משום שאז כולנו כבר לא נהיה.מי שעדיין לא הצטרפו למועדון ג’יפלאנט מוזמנים להצטרף כאן: