אזהרה: ממה יש להיזהר מעכשיו ועד ליולי, עם הריבונות שלנו:

מעכשיו, ועד להחלת הריבונות בעוד חלקים מארצנו, בראשית חודש יולי, יש להיזהר מהלוחמה הפסיכולוגית של כת, שהתפרנסה מן “הסכסוך” עשרות שנים, וחבריה בהלם ובפניקה: מטה לחמם עומד להישבר. יותר מכל הם בפניקה מכך שלאיש לא אכפת, ולכן הם מנסים לעורר בכוח את תשומת הלב לאסונם.
ברגע שמבינים שזו לוחמה פסיכולוגית, היא מאבדת את כוחה:
1
סידרת “חשש בישראל”, והם ישרטטו תרחישים מטילי אימה. אין מה לחשוש, רשות הטרור המיובאת ברמאללה חייבת אותנו לשם קיומה. בלעדינו היא לא תחזיק מעמד עשר דקות, צבאית וכלכלית. וכך גם הרשות הזרה והמיותרת בירדן. יש להתעלם מסידרת ה”חשש בישראל”. צה”ל מספיק חזק, דרוך ומוכן. הגרועים ביותר הם אלה המפרסמים על “חשש בצה”ל”. ובכן, צה”ל לא חושש, האויב חושש ממנו. 
מי שמתמחה ב”חששות” זה “העיתון” “מעריב”, שאין שום קשר בינו לבין מעריב ז”ל, חוץ מהשם, שנקנה. כתביו הם פרילנסרים. כמו כן צבועים הם שני עיתוני “הימין”, ולא ברור למה שלדון אדלסון ממשיך לממן אותם. בלי הכסף שלו, שניהם לא יחזיקו מעמד עשר דקות. לאחרונה הצטרף עוד קול לכת: אתר בשם “זמן ישראל”, שמצהיר שהוא “מחויב לאמת”. 
לזה יוסיפו המהדרין “חשש” מהאירופים, ו”חשש” מהחשש. ממש חושחש החשש.
ברור שאין להתייחס אל העיתון האנטישמי בעברית, המתחיל באות ה’. למרבית השמחה הוא צולל כלכלית, ומפטר רבים מ”כתביו”. אין לרחם עליהם: מי שעובד בעיתון הזה – מביא את הקלון על עצמו, וכידוע, “מי שרצה במעשה, אינו יכול לטעון שנעשה לו עוול” (Volenti non fit inuiuria). 
באותה קטגוריה – עיתוני הפרוגרסיבים האנטישמיים: נ”י טיימס, וושינגטון פוסט, CNN ודומיהם, ההולכים ונחלשים. 
חשש בישראל? אל חשש.

 

2
סקרים מפוברקים ו”מכוני מחקר”: סקר הוא כלי פרוגרסיבי לעיצוב תודעה, וזו הדרך של הכת לברוא מציאות אלטרנטיבית (הכל אצלם אלטרנטיבי, או “חדש”: יום זיכרון אלטרנטיבי, היסטוריונים חדשים, דו”ח עוני אלטרנטיבי, וכך הלאה. מדובר בשקרים). 
ככלל, אין להאמין לאף סקר, בשום תחום. מדובר ב”מציאות”, לא במציאות.
בנוגע ל”מכוני מחקר”, אלה כלים נוספים לעיצוב תודעה, כאילו ברמה “מחקרית”, ובראשם “המכון הוושינגטוני למזרח התיכון” ו”המכון למחקרי בטחון לאומי” (אלה המציגים עצמם כבטחוניסטיים הם הצבועים ביותר), ושניהם שייכים לכת הפרוגרסיבית. במחשבה שנייה, טוב שהם קיימים, כי הם מכוונים את דרכנו: כל מה שהם ממליצים, יש לעשות בדיוק את ההיפך.
3
“מקורות” עלומי שם. כל ידיעה שתיפתח בכותרת “מקור”, או “מקורות” – יש להתעלם. זה הכתב עצמו, שהמציא. בכלל, למה הציבור ממשיך לצרוך את כלי התעמולה נגדו? אתם נהנים מזה?
כך, למשל, הם “כיסו” את חיסול קאסם סולימאני, בינואר השנה (זיכרו את השמות של מי שפירסם):

https://www.youtube.com/watch?v=Itx7ko3eYO0

ועוד: בקיץ הם המציאו שהנשיא טוראמפ יפייס את איראן וייפגש עם מנהיגיה. אין גבול לשקרים (הסרטון גם כולל את הכללים):

https://www.youtube.com/watch?v=uEMcW0lwjes

כך “התקשורת” בישראל שימשה במשך עשרות שנים תיבת תהודה והעצמה, להשמדת העם הערבית נגדנו:

https://www.youtube.com/watch?v=Rz4NVdatAQc

מרוב, שקרים, התוצאה בלתי נמנעת:

האם “התקשורת” המימסדית בישראל גוססת? בוודאי חולה בקורונה

ח ד ש של ד”ר גיא בכור: מי אמר: 
“אם הנשיא אסד ירצה לעמוד נגד פוטין, באופן סודי או פומבי בסוריה, ואם המוח’אבראת שלו ירצו לסלק את פוטין מסוריה, ולדחוף אותו לקרב שלא ישאיר דבר מ’הישגיו’ ומ’הישגי רוסיה’ על שפת הים התיכון, פוטין יחוסל לא רק בסוריה, אלא שרוסיה תאבד את כל הישגיה בעולם ובאיזור, אשר הושגו בעשור האחרון. במקרה כזה השם פוטין יימחק מההיסטוריה הרוסית לנצח נצחים”.
במשך ארבעים שנה אני חי ומפרש את המזרח התיכון, וראיתי כבר הכל: את הבגידות, השקרים, ההונאות והתרגילים. אבל דבר כזה עדיין לא ראיתי. זו גם הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים מה באמת קורה בין בשאר, פוטין ואיראן. ואיך נראית העיר הסודית שהקימה משפחת אלאסד מתחת לדמשק, למקרה של מלחמה איתנו? וידאו נדיר. בתוספת נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש. מאמר מיוחד לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, עדיין במבצע לרגל המצב, ואת פרטיו תמצאו כאן.

ההתחצפות של בשאר אלאסד כלפי פוטין. האם זה יעבור בשלום?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.

את הלילה הזה איראן לא תשכח: ליל שריפת המפקדות ב”עיראק”. צפו:

התנגשויות ליליות בין תושבי אבו דיס לרשות הטרור, כולל יריות. צפו:

התחיה הערבית – עולה באש. צפו:


Facebook


Twitter


Youtube


Telegram

אקספרס של חצות: כיצד איבדתי את האמון בתקשורת הישראלית, ומה עושים? (2009)

בין כנפי המלאך, ועשרה כללים סודיים על התקשורת בישראל (2010)

הפרס של פיצ’קרלדו: על שייט תקשורתי על היבשה (2018)