איך נראה האיזור האישי, של חברי מועדון ג’יפלאנט פריים?

למי שעדיין אינו חבר במועדון הפריים, או לחברים חדשים: בצד שמאל למעלה כתוב – התחברות. כאשר אתם מתחברים עם שם המשתמש והסיסמה שלכם, יופיע שם שמכם, באופן קבוע. כך אתם יודעים שאתם באיזור האישי.
כאשר תציבו את הסמן על שמכם, ייפתחו כמה קטגוריות, כפי שרואים בצילום המסך, ומשם תוכלו לראות מה מצב המינוי, ולחדש אותו אם תרצו (ולראות בדיוק עד מתי המינוי החדש יימשך); תוכלו לשנות את שם המשתמש שלכם (אימייל) ואת הסיסמה, תוכלו לראות את היסטוריית התשלומים שלכם, ובקרוב נכניס לשם עוד חידושים נוחים.  

ד”ר גיא בכור במתנה?
למה שלא תפתיעו מישהו יקר לכם, במינוי ג’יפלאנט מתנה לחצי שנה? 
חדשות, אקטואליה, היסטוריה, העשרה, אסטרטגיית מלחמה, ציונות, אמנות, המזרח התיכון, העצמה אישית, קולנוע, מוזיקה, שפות, תרבות ועוד הפתעות. זו ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לו/לה, ישירות מד”ר גיא בכור. כולל ארכיון כל המאמרים מאז שנת 2006.
איך מבצעים? נכנסים כמנוי חדש. בדף הרישום הראשון אתם רושמים את שם מקבל המתנה ואת המייל שלו; ובדף השני, של חברת הסליקה, אתם רושמים את הפרטים של נותן המתנה, שחשבונית המס תהיה על שמו. 
מקבל המתנה יקבל מאיתנו מייל, על החברות החדשה שלו ופרטי ההתחברות, ואתם תספרו לו ממי המתנה המפתיעה (“דברים שאותי משמחים”, 1:02). 

https://www.youtube.com/watch?v=1s_5oZqqVQk&feature=emb_logo

“דברים שאותי משמחים” (My Favorite Things):
כשאני מרגיש עצוב,
אני פשוט זוכר את הדברים האהובים עלי (2:16),
ואז אני לא מרגיש כל כך רע.
ג’יפלאנט