אין סיכוי שב”תקשורת” יספרו לכם: ג’ו ביידן בטירלול חדש. את מי ג’ו ביידן הולך לנצח?

קורה שבגיל מתקדם של כמעט 78, אדם ילקה בדמנציה מוחית, קורה. אך האדם הזה רוצה להיות נשיא ארצות הברית!
מושחת לחלוטין (פרשת בנו באוקראינה. מודה במו פיו בשחיתות שלו, בהמשך); מטרידן מין סידרתי (ראו למעלה, הטרדה בשידור חי), ולפי האשמת טרה ריד – גם אנס; ובכל ראיון הוא מוכיח שהוא לוקה בדמנציה.
אין סיכוי שהפרוגרסיבים ב”תקשורת” ידווחו לכם על זה, כי תפקיד “התקשורת” כיום זה להסתיר את המציאות, לא לחשוף אותה, חלילה. בראיון אחרון אמר למראיין שחור שאם הוא מתלבט בינו לבין טראמפ, “אז אתה לא שחור”, ובראיון הטרי, מהלילה, עוד הברקה: ג’ו ביידן הולך לנצח את ..ג’ו ביידן. 

https://www.youtube.com/watch?v=tYSBp7EYFkI

כבר חודשים מסתירים אותו במרתף ביתו, והוא לא יוצא. טוב, בתור קשיש, הקורונה מסוכנת לו.
ומי מראיין אותו? ערוצי “התקינות הפוליטית” דלי הצפיה: CNN, CNBC, MSNBC והדומים להם. שימו לך איך “המראיין” כאן מעמיד פנים שהוא לא שמע את זה. אגב, המצע של אותו ביידן מטורלל לחלוטין, וחוץ מ”דיל ירוק” עם טריליונים נגד “שינוי האקלים”, הוא מציע מיסים גבוהים “על העשירים”, מס חברות גבוה, ועוד. קומוניזם. 
במשך כחודשיים שכחו את “ג’ו מעורר הצמרמורת” (Creepy Joe) באותה תנוחה במרתף ביתו. כיוון שהמועמד של “הדמוקרטים” לנשיאות נעלם לגמרי, החליטו עוזריו לאוורר אותו קצת, בחצר אחוזתו. ברור שדבר ראשון הוא הסתבך עם המסיכה (לחצו על הסרטון):

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/05/ביידן-מסיכה.mp4

בהמשך שוב קשקש על איזה “עיסקה ירוקה” לחלץ את אמריקה, ועוד הבלים, שכתבו לו יועציו הפרוגרסיבים, והוא רק מקריא מהטלפרומטר. לפעמים בראיונות שומעים מישהו נותן לו הנחיות. בסקרים הנשיא טראמפ הדביק את “הפער” מולו, מה שאומר שהנשיא הדגול מוביל בהפרש גדול, כי “סקרים” הם כלי בידי הפרוגרסיבים לשליטה בתודעה. 
ביידן הקשיש (בחודש הבחירות יהיה בן 78) לא מצליח להשתחרר מטענת האונס של טארה ריד (עליה תוכלו לקרוא כאן); מהסנפת נשים; וכאשר אין לו שליטה על הידיים שלו בנוכחות נשים הכפופות לו. “התקשורת” בישראל, חסרת ערך כרגיל, נמנעה מלעסוק בפרש טארה ריד, אבל אנחנו הבאנו את זה לישראל. “התקשורת” (כולל זו “הימנית”, שברובה היא מזוייפת) איבדה את המונופול שהיה לה. 
בנוסף, קריפי ג’ו מבולבל, כנראה דמנטי, מילים קופצות לו לא במקום; ולבסוף הוא מושחת לגמרי, על פי עדותו שלו. גם על זה תוכלו לקרוא כאן. רק כאן, כי האחרים מסתירים (כולל הוידאו המוסתר על אולטימטום אוקראינה שלו). אסור לו להופיע בציבור, כי הוא עלול לפלוט שטויות, כרגיל. 
עוד דוגמאות מהזמן האחרון? “יחסים בינלאומיים” הפכו אצלו ל”יחסי מין בינלאומיים”, ונגיף הקורונה, המכונה אצל הפרוגרסיבים קוביד- 19, הפך אצלו לקוביד-9 (לחצו על הסרטון):

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/05/ביידן-קוביד-9.mp4

איפה הידיים שלך, קריפי ג’ו? מעורר בחילה. שימו לב למבוכה העצומה של המוטרדת המסמיקה, עם שפת גוף נוראה, וכל זה לעיני המצלמות, ולעיני בעלה. ואיפה “הפמיניסטיות”? מי-טו? כנופיות “זכויות האדם”? “התקשורת”? “המכון למחקרי בטחון (פרוגרסיביים)” שמאיים עלינו ב”חזרת הדמוקרטים”? איפה כולם?
נעלמו, כי זה המועמד שלהם. פה הן כבר לא “זוכרות”, וזה מאותה משפחה. 


https://www.youtube.com/watch?v=DAUOurZIVfI&feature=emb_logo

כיוון שמדובר במועמד “שלה”, קיים קשר שתיקה והסתרה ב”תקשורת” הממסדית האמריקנית, וכל טענות ה- ME TOO פתאום התאיידו, וכך גם ה”פמיניסטיות”. עכשיו מבינים שזה הכל פוליטי, וחד כיווני. גם נגד המועמד המטורלל סנדרס היתה טענה לתקיפה מינית, שהוסתרה, כמובן. 
למיגזר הזה הרי מותר הכל.
הבעייה היא גם עם מה שהוא אומר, לא רק עושה. בהיותו בן 77 ובסיכון ללקות במגיפה, הוא מסתגר במרתף ביתו, משם מראיינים אותו בתקשורת הפרוגרסיבית, ולא, הוא לא נבדק. 
כאשר הנשיא טראמפ מיהר לסגור את הטיסות מסין, הוא האשים אותו ב”שנאת זרים” וב”גזענות”. אחר כך טען שטראמפ לא הגיב מהר. כאשר טראמפ עשה את זה, חבריו ההזויים של ביידן הטרידו את הנשיא עם “ההדחה”, שכמובן כשלה, ועם ספיחיה (בולטון). ב- 20 בינואר נחשף חולה הקורונה הראשון בארה”ב. ב- 29 בינואר הקים הנשיא כוח משימה, להילחם במחלה, וב- 31 הוא הכריז על מצב חירום, ואיסור כניסה מסין. 
ביידן מבולבל, יכולותיו המנטליות מוטלות בספק, למשל המלמולים שלו בנושא הקורונה מהמרתף, וזה המועמד של “הדמוקרטים” לתפקיד נשיא ארה”ב. צפו:

https://www.youtube.com/watch?v=FYYxL1813ZU

ועוד יותר חמור: סגן הנשיא ג’ו ביידן מפליל את עצמו, כאשר הוא מספר במו פיו כיצד התנה את סיוע החוץ האמריקני משליט אוקראינה, אם לא יפוטר התובע המיוחד, שחקר באוקראינה את שחיתות בנו, האנטר. ואת זה בדיוק טענו “הדמוקרטים” כנגד הנשיא טראמפ, טענה שנכשלה, כמובן:

https://www.youtube.com/watch?v=J6zFXc_CNR8&feature=emb_logo

בייידן מודה, בטפשותו וביהירותו, מול המצלמות (הוא משוויץ) בדיוק במה שאנשיו מייחסים לנשיא טראמפ. זה הוידאו שבו ביידן מפליל את עצמו, ומספר איך מנע סיוע חוץ אמריקני לאוקראינה בסך מליארד דולרים, כאשר שמע שהאוקראינים מינו חוקר מיוחד לחברת האנרגיה האוקראינית “בריסמה”, ששילמה מליונים לבנו, האנטר, על כלום. “נתנו שוחד”, כדברי טראמפ בראליי במיסיסיפי.
תרגום דבריו של ביידן כאן: “(אמרתי לאוקראינים) אני נותן לכם שש שעות, ואם לא תפטרו את התובע, לא תקבלו את הכסף (סיוע החוץ). האוקראינים אמרו לי: אין לך סמכות לכך, רק לנשיא, שאישר. אומר להם ביידן: בבקשה, תתקשרו לאובמה (מגחך). ונחשו מה? הם פיטרו את הב-ז, ושמו במקומו מישהו ‘רציני’ יותר..” (לוחץ על זרוע האורח שלידו, בקריצה).
ברור שאת זה ב”תקשורת” לא יראו, זה לא מתאים לתיבת התהודה. אפילו לחקור את ביידן על זה – אסור. במילים אחרות, תפקיד “העיתונאי” בעידן הזה – הסתיים. נשארו בעיקר תועמלנים, כלבי תקיפה, ומקהלות ליווי של כת ה- PC. פעם היו “תחקירנים” לחשוף, היום יש בעיקר “מסתירנים”. 
אין להאמין עוד למילה המתפרסמת ב”תקשורת”, בוודאי לא באתרים פרוגרסיביים כמו יומון השנאה המתחיל באות ה’, או בערוצי הטלוויזיה המימסדיים. 
לשמחתנו, כל להקת “התקשורת” הזו קורסת, והמונופול שלה, על המידע ועל התודעה – נגמר. 
ח ד ש: עלה המאמר החדש של ד”ר גיא בכור:

רוחות רפאים מן השאול: מצרים ואתיופיה על סף מלחמה?

אם לא תצטרפו אלינו, איך תדעו?

לרגל המצב: מבצע הנחה מיוחד, למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן


Facebook


Twitter


Facebook


Youtube


Telegram