איראן קוראת לרצח-עם, זה הזמן לעבוד


חד-מיניים וישראל – ואחמדינג’אד שהלך ביניהם לאיבוד

“זריז ובעל תושייה”, על שובה של הדיפלומטיה. ומי מתאים לפוליטיקה? 


מאת ד”ר גיא בכורלפנינו קריאה להשמדת עם, הנוגדת את כל החוקים הבינלאומיים, האמנות והרוח עליהם קם מוסד האו”ם לאחר מלחמת העולם השניה, מתוך כוונה של “לעולם לא עוד”. האו”ם קם קודם כל בשל לקח שואת העם היהודי.והנה, ללא שום היסוס או הסתרה, ההיפך בגאווה ובאופן רשמי, ביהירות, בשנאה יוקדת, ובהתנכרות לכל מה שהמין האנושי מאמין בו, מכריז היום מפקד משמרות המהפכה באיראן, גוף טרוריסטי, הנמצא כבר מחוץ לחוק בארצות הברית, הגנרל מוחמד-עלי ג’עפרי, כי הוא מאמין ש”החיידק הסרטני שנקרא ישראל” ייעלם בקרוב, בידי לוחמי חיזבאללה. כך דיווחה סוכנות הידיעות האיראנית “פארס”.

אלה, כמה אלפי לוחמי חיזבאללה, הם להערכתו שינצחו את ישראל. לא פחות.


עוד כתב ג’עפרי, במכתב תנחומים לנסרללה על חיסול המחבל מורנייה, כי  “אני משוכנע שבכל יום שעובר עוצמתו של חיזבאללה גוברת, ובעתיד הקרוב נהיה עדים להיעלמותו של החיידק הסרטני הזה שנקרא ישראל”. מורנייה נחשב למקורב למשמרות המהפכה ובמיוחד לכוח “אלקודס”, של משמרות המהפכה. יחד הם אימנו את לוחמי חיזבאללה בלבנון ובאיראן ויזמו פעולות טרור ברחבי העולם.


זוהי אנטישמיות מן הסוג שקשה להאמין שעדיין קיימת, שבה יהודים נקראים “חיידקים”, בדיוק אותה טרמינולוגיה כמו אצל הנאצים, ואשר מאתגרת את כל המוסדות הבינלאומיים. אם מוסדות אלה לא יתאגדו עכשיו כאיש אחד נגד איראן, אין עוד ערך למוסדות אלה, ולא לכל לקח השואה. הכל היה לשווא, ורק מילים הן.


במילים אחרות: ההצהרה הזו היא קריאת תיגר על הציוויליזציה כולה: על ה”אני מאמין” שלה, על ראיית העולם שלה ועל זהותה. זוהי אבן-הבוחן של הציוויליזציה האנושית המערבית. זו צריכה להיות גם שעתם של חכמי האסלאם להראות באיזה צד הם עומדים בסכסוך הזה: בצד של דו-קיום או של שאיפה להשמדה.

על ממשלת ישראל, יחד עם המעצמות, לדרוש עכשיו כינוס מיוחד של עצרת האו”ם, ובעקבות זאת מועצת הביטחון, כדי לא רק לגנות את איראן, אלא פשוט לסלקה מן האו”ם. אמנת האו”ם אוסרת באופן החריף ביותר איום בהשמדת עם מצד מדינה אחת לרעותה. אין זו גזענות, מהסוג שבו מאשימים את ישראל, זו קריאה לרצח, להשמדת עם מהסוג הגרוע ביותר.


“המוות לישראל”

הקריאה הנואלת הזו של מפקד משמרות המהפכה, צריכה עכשיו לשמש עמוד הבסיס של מדיניות החוץ הישראלית
, וזה הזמן לשגר שליחים לכל בירות העולם החשובות, מתוך כוונה להראות למדינה זו שהעולם המודרני אינו מוכן לסבול עוד התבטאויות נחותות מן הסוג הזה. איראן חייבת לשלם מחירים על מילים כאלה, כדי שבכירי הפיקוד שלה ישמרו בפעם הבאה על פיהם, ובהמשך לכך גם על מעשיהם. אם כך לא ייעשה, הצהרות כאלה ייהפכו לנורמה בקרב מדינות אסלאמיות או אנטי ישראליות. איני זוכר התבטאויות כה עכורות במזרח התיכון מעולם.

זוהי ירידה לשפל חסר תקדים, לנורמות נפיצות ומסוכנות.


על שגרירי ישראל בכל בירות העולם להעביר שדרים כתובים מראש הממשלה ומנשיא מדינת ישראל אל ראשי מדינות אלה; חבל שמחתרת השטרודל אינה קיימת, אפשר היה לשגע את התקשורת העולמית.


ההצהרה הזו מלמדת גם את מדינות העולם, וגם את מי ששכח אצלנו, מיהו המאיים ומיהו המאוים במזרח התיכון. אצלנו תמיד הציגו את ישראל כ”גורם החזק” במשוואה, והנה ישראל ויהודיה חוזרים לימים כמו טרום מלחמת העולם השניה. וכמו אז, העולם שותק??


אין זה זמן לעמוד מן הצד או לדבר. זו שליחות דחופה עכשיו למקבלי ההחלטות בישראל לצאת אל העולם, ולהתחיל לעבוד. אין לסבול עוד דיבורים מזוויעים מן הסוג הזה. מילים, כבר למדנו, יכולות להיות מתורגמות למעשים על ידי מדינה, ארגונים או פרטים.


זו חובת הארגונים היהודיים לצאת עכשיו במסע הפגנות נגד נציגויות איראן ברחבי העולם, להביך את האיראנים ככל האפשר. לחשוף אותם, כמות שהם. אלפי תגובות בפורומים, מכתבים למערכת, בלוגים ותקשורת. זה הזמן לשמוע את דעת כל המועמדים לנשיאות בארצות הברית בעניין, את נשיא ארצות הברית, את האינטלקטואלים המובילים בעולם, ושומרי החותם של האנושות. יש להבין:
התייצבות לימינה של ישראל היא התייצבות לימין הציוויליזציה כולה.


ההצהרה האיראנית האנטישמית הזו מציבה בפנינו הרבה מאוד עבודה. יש להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד – עכשיו. הסיסמה לעבודה שלנו: מי שאינו מתייצב נגד ההצהרה הזו בעולם כולו – כאילו תומך בה.אנא, סייעו לאתר ולעצמנו, ושילחו את המאמר הזה לחבר. עושים זאת באמצעות הכפתור “המלץ לחבר”, כאן למטה. 

למצטרפים החדשים לאתר: ניתן להירשם ולקבל את המאמרים ישירות למייל שלכם. המאמרים ישארו אצלכם לתמיד. נרשמים – כאן. 
אחמדינג’אד המורה – ששה לקחים לחברה בישראל

לצפות מציפי – על משרד החוץ

נשק רב עוצמה נגד איראן