אכזבה מרה אצל הפרוגרסיבים והעם המומצא ממימשל אפשרי של ביידן. הנשיא טראמפ: ממשיכים להילחם בהונאת הבחירות

דיכאון מתחיל לפעפע אצל אלה שעלצו על “זכיית” ג’ו ביידן, ובמיוחד הפרוגרסיבים השנואים, בארה”ב ובארץ. בשביל זה שמחנו? הם אומרים בינם לבין עצמם, בשביל זה זייפנו את הבחירות? 
בנוגע לישראל, העמדה תישאר חד משמעית תומכת וחמימה. שר החוץ המיועד בידי ביידן (אם בכלל ביידן יאושר בידי האלקטורים) הוא יהודי בן 58, נכד לניצול שואה, שגדל על סיפורי השואה, טוני בלינקן.
מדובר בדיפלומט שקשור וקרוב למדינה היהודית, ואשר כבר קבע את הפרמטרים הבאים, לאחר שנודע שהוא מיועד:
1 הסיוע לישראל הוא ללא תנאי, ולא יותנה בענייני מדיניות, כמו שדרשו הפרוגרסיבים, ו”התקשורת” בישראל היתה שמחה שיקרה. אגב, זה סיוע בטחוני בלבד, פחות מאחוז אחד מהתמ”ג הישראלי, שבו ישראל קונה תוצאת ארה”ב, ומשדרגת את המוצרים האמריקניים. הלוואי ונתחיל להוריד בהדרגה את הסיוע הזה, שריד לימים רחוקים.
2 השגרירות האמריקנית תישאר בירושלים, בירת ישראל. זה עניין של שתי המפלגות, ורשות הטרור ברמאללה בוודאי תשמח לשמוע על כך. כבר מכינים שם בובות של ביידן ובלינקן, לשרוף. ממש עכשיו הוא הזמן לאשר בנייה רבה בבירה, ובמיוחד בעטרות.  
3 המימשל הזה יגן “באופן נאמן מאוד, ומחוייב” (staunchly) על ישראל באו”ם ובמוסדות הבינלאומיים.
4 דוחה “בתקיפות” כל רעיון של חרם, רואה בכך אנטישמיות.
5 לא יעביר כספים לרשות הטרור, כל עוד היא מעבירה כספים למחבלים השפוטים ולמשפחותיהם, בהתאם לחוק הדו-מפלגתי על שם טיילור פורס. לאחרונה ניסו כתבי החצר של הרשות בישראל (אלה המכונים “כתבים לענייני פלשתינאים”, רובם כבר פוטרו, נשארו כמה אקזמפלרים אחרונים), לשווק רעיון של המחבלים, שהם לא ישלמו למשפחות האסירים “בגלל מעשיהם”, אלא “בגלל המצב הכלכלי של המשפחות האלה”. חושבים שאנחנו אידיוטים.
תומכת הטרור, ששוב הסתננה לבית הנבחרים האמריקני, רשידה טאליב, כבר כתבה הלילה: “ש(בלינקן) לא ינסה להשתיק אותי, וידכא את זכותי לדבר נגד המדיניות הגזענית והלא אנושית של נתניהו”. מתחילים שם טוב, במפלגה “הדמוקרטית”. בפועל, אלה שתי מפלגות שונות, ועוינות זו לזו, וביידן צריך להיזהר מהפרוגרסיבים.  
6 צפויה מדיניות תקיפה כלפי איראן ורוסיה.
בוודאי שיהיו שינויים ממדיניות הנשיא הדגול טראמפ, אך הם לא צפויים להיות דרמטיים. אם ביידן יזכה, יהודים יכהנו בעוד לפחות שני תפקידי מפתח: ג’נט ילן, שרת האוצר; ולראשונה יהודי היספני, אלחנדרו מיורקאס, לתפקיד השר לבטחון פנים. אמו של מיורקאס היא ניצולת שואה יהודיה מרומניה, ואביו קובני. אגב, בלינקן התנגד למדיניות של (מו)ברק חוסיין להציף באופן פומבי את העימות עם ישראל, וקבע אז שיש לשמור את הדברים “בדלתיים סגורות”. 
אנשי (מו)ברק חוסיין הורחקו. ג’ון קרי, שהבעיר את המזרח התיכון ואת אירופה, נשלח לטפל בכת מזג האוויר. זה משמח, כי זה אומר שגם אותה הוא יחריב. ב- 2015 קבע ש”מזגנים מסוכנים מדאעש”. 
באשר לנשיא של העם, דונלד טראמפ: בניגוד לפייק ניוז, הפרקליטה סידני פאוול ממשיכה כרגיל, והתביעות יוגשו השבוע, והיא מבטיחה הלילה שזה יגרום להלם, ולשינוי דרמטי בתוצאות. בפייק ניוז כתבו ש”קמפיין טראמפ זרק אותה מתחת לאוטובוס”, וזה כמובן לא נכון. היא פועלת בנפרד מצוות הנשיא  מסיבות טקטיות. טראמפ, שהוא אדם הגון, מאפשר את המעבר לנשיאות חדשה, אך הודיע הלילה שהוא, כמובן, ימשיך להילחם, ויחשוף את תרמית דומיניון. הרבה עוד לפניהם.
המאמר החדש שלנו, על מדיניות המימשל האפשרי החדש בנוגע לאיראן, מתאשר עכשיו, רק אצלנו תמצאו את התנאים שלו לעסקת גרעין אחרת. 
גם איראן לא צריכה לשמוח יותר מידי:

האם משטר “דמוקרטי” (אפשרי?) ימהר לחזור לעיסקת הגרעין הישנה?

איראן תקפה הלילה (באמצעות החות’ים) את מתקני הנפט בג’דה. צפו:

אצלנו לא מחלקים לעצמנו “פרסים”, לא מקבלים כסף בזוי מהאירופים, לא מקדמים אג’נדות נסתרות, ולא תעמולה של האויבים בערוצי טלגרם עלומי שם. מי שאתם לא יודעים מי מפעיל אותו – לחשוד.

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

ההפצצה האיראנית הקודמת על מתקני ארמקו – ספטמבר 2019

הפרפר האלוהי: סעודיה ואיראן מתייצבות על קווי העימות הסוני שיעי

סעודיה שולחת גט כריתות למנהיגות העם המומצא, ומכינה את הקרקע לשום עם ישראל?

ומתי נראה את הפירות מסעודיה?

תדהמה בסעודיה, מחוצפת מקורבו של מחמוד עבאס: לא נסלח לכם

“ידיעות אחרונות” יפטר רבע מכתביו. הזהרנו את העובדים ב”תקשורת” החודש לפני עשור. היה להם מספיק זמן לברוח:

האם ישראל נערכת לחזרת מלחמת האזרחים הסורית על גבולה, ומה התפקיד הסודי של האמירויות?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.