אסון לאויבינו מבית ומחוץ: מעל רבע מליון עולים חדשים בעשור האחרון, ורק מתעצם. מה הנתונים?

נתוני הסוכנות היהודית: מאז ראשית ינואר 2010 עלו לישראל מעל רבע מיליון עולים, 255K, וזאת מ- 150 מדינות. עם-ישראל חוזר לארצו לאחר אלפיים שנים, ובקרוב רוב העם היהודי כבר יחיה בישראל. מספר היהודים בישראל הוא כמעט 7M מיליון, ועם בני הלאום היהודי (שאינם יהודים עדיין, לפי הדת) כבר 7.3M. וכך, בעוד הערבים נחרבו בעשור האחרון, והם מתפזרים לכל עבר, היהודים מתקבצים ומתחזקים בארצם. 
“האביב הערבי” התברר כאביב ישראלי. 
העשור נפתח עם ממוצע של 19K עולים בשנה, והמספר עלה שנה אחר שנה, וב- 2019 הוא לפחות 34K, כך שאנו בעיצומו של גל הגירה מתגבר.
למה הזינוק בעלייה? קודם כל מצבה הכלכלי מעורר הקנאה של ישראל, שהפכה לאמריקה חדשה, עם אפשרות להצליח (44,860$ תוצר לנפש. את מי עברנו? תמצאו במאמר). אך בארצותיהם הקודמות מצב היהודים הפך לבלתי נסבל: אנטישמיות, ומצב כלכלי מידרדר. בישראל מצב הגבולות מאיים, אך הבטחון האישי של כל יהודי בישראל בטוח. בארצות המוצא המצב מבחינת היהודים היה הפוך.
מרוסיה הגיעו בעשור האחרון 66,800 (עדיין פוטנציאל גדול לעלייה מרוסיה), מאוקראינה 45,670, מצרפת 38,000 (כעשרה אחוזים מן היהודים שם), מארה”ב 32,000, מאתיופיה 10,500 (אין עוד יהודים באתיופיה. מי שנכנס, עושה זאת במסגרת חוק הכניסה לישראל), מבלרוס 5,530, מברזיל 4,320, מקנדה 3,640, ומארגנטינה 3,150. בעשור הקרוב המטרה היא לפחות עוד חצי מיליון, ועלינו להתכונן לכך, עם ערים חדשות ביו”ש, בגליל, בנגב, ובגולן. השפה הנשמעת בכל מקום בחיפה, למשל, היא כבר רוסית, והעיר שבה לצמוח, בזכות העלייה. 
לאן הם מגיעים? אל העולם החדש. אל עתיד (9:29): 

 https://www.youtube.com/watch?v=p9OBf8f55tU

ישראלים בחו”ל: תופסים לכם את המקום, אל תגידו ‘לא ידעתי’, עכשיו אתם יודעים. הגיע הזמן לבדוק אפשרות חזרה. אגב, מספר הישראלים החוזרים הוא הגבוה מזה עשרות שנים, ומספר היורדים הנמוך מזה עשרות שנים. 
למה? כי ישראל היא גן עדן, וכולם רוצים לחיות בה (הם, כמובן, לא מתייחסים כבר ל”תקשורת”, הלא רלבנטית לחיינו); והעולם הופך עכור ליהודים. 
ראו את המאמר החגיגי שלנו, על התעצמות העלייה, וקשת הניצחון של טיטוס.