השיבה ההמונית ארצה: אפילו העיתון האנטי ישראלי בעברית נאלץ להודות: מה שדיווחנו לכם היה שקר. וכמה ישראלים כבר חזרו?

במשך שנים רבות שוטפת “התקשורת” השקרית בישראל את מוחנו, כמה גרוע וקודר בישראל, וכמה נפלא בכל מקום אחר ביקום. גדלנו על סיפורי התלהבות מ”ניו יורק”, כאשר כל טבח רץ להקים שם “מסעדת שף”, ו”התרבות”, ו”העולם”, ומה לא. ה”תאגיד” הפרוגרסיבי KAN אף הריץ תוכנית בשם “אנחנו על המפית”, על ישראלים שמצליחים דווקא בחו”ל. עידוד הגירה מישראל היה מוטיב מרכזי אצל הפרוגרסיבים, במסגרת לוחמה פסיכולוגית נגדנו. 
אלא שישראל עלתה מאוד, ואלה ירדו מאוד, אך ב”תקשורת” המשיכו את תרבות השקר. באה הקורונה, והאמת נחשפה, עד שאפילו עיתון השנאה בעברית נאלץ להודות: הישראלים בורחים ארצה, גם אלה שחיים בארה”ב כבר שנים רבות, במיוחד מניו יורק. 
 

זו תפנית של 180 מעלות, לעומת האתוס המכונן שלהם, שישראל מידרדרת, יורדת וגמורה, והיו ישראלים בעולם שגם האמינו לשקרים האלה. הקורונה ניפצה את בועת השקר הפרוגרסיבית. 
מאז תחילת  הקורונה חזרו ארצה כרבע מליון ישראלים, חלק מהם יורדים שנים רבות, שגילו את ישראל מחדש. הם מצאו מדינה חדשה, ממה שהכירו, מהפנטת. רובם אולי יחזרו לארץ ממנה הגיעו, ואולי לא. הוא שאמרנו תמיד: ישראל היא אמריקה החדשה. פה אפשר להתעשר, פה אפשר לחיות בסביבה הבטוחה ביותר, בוודאי ליהודי או לישראלי. 
“כאן הבית, זאת המולדת” (hic domus, haec patria est (ורגיליוס). 
אני לא יכול אפילו לדמיין את עצמי בסביבה זרה, לא מוגן, ללא המשפחה, ללא החברים, ללא התרבות, ללא העברית, ללא עתיד. זה סוג של מוות קטן. מסכן מי שאינו גר במדינתנו הנפלאה. 
ולמה הם נוטשים את ניו יורק? ניו יורק ננטשת עכשיו על ידי כל החזקים. מיסים גבוהים, דיכוי המשטרה ולכן עליית הפשע, פרעות של מיעוטים מסוכנים, עסקים נסגרים, אנטישמיות, גזענות, קורונה משתוללת עם אחוזי תמותה גבוהים, והיאוש מתגבר. זה הכלל: איפה ששולטים ה”דמוקרטים” – הכל ימות, וניו יורק וקליפורניה נשלטות תחת הדיכוי הפרוגרסיבי – דמוקרטי – מוסלמי. היהודים מבינים את זה ראשונים. רובם עוזבים את ניו יורק לפרברים המרוחקים יותר, מיעוטם בא לישראל, ועוד יבוא. לראשונה אי פעם – ישראל למעלה, אמריקה למטה, ולכן כיוון התנועה מתהפך. 
כל אחד חייב לשנן זאת תמיד: פרוגרסיביות = מוות, והנשיא הקודם, (מו)בארק חוסיין הביא מוות למזרח התיכון, לאירופה וכמובן לארצות הברית. הוא ביקש לפגוע גם בנו, אך לא הצליח. 
הזינוק של ישראל מדהים, מעצים ומרגש. מדינה שכולה על גלגלים, אין דבר כזה בעולם (בתמונה למעלה: הכיכר המרכזית ברובע היהודי הנוצץ, בעיר העתיקה, ירושלים). בנייה, תשתיות, עסקים, תרבות דינאמית של הצלחה, עושר ואושר. עשרות אלפי ישראלים, החיים בעולם פוקדים את האתר שלנו באופן קבוע, והקריאה שלי, שתופסים להם את המקום, נשמעה אצלם היטב. רק את טובתם אני מבקש, והם עוד יבינו את זה. ככל שיחזרו מהר יותר – כך ירוויחו יותר.  

רכבת אווירית של עולים מארה”ב – בדרך לישראל. כמה מטוסים היא כוללת, ומה כולם רוצים? התשובה זוהרת לפניכם:

עוד אסון לאויבינו, מבית ומחוץ: רבע מליון עולים בדרך לישראל, תוך כמה שנים. למה?

האמת מנצחת? ברק אובמה, והעידן השליו בתולדות האנושות

לקוראינו בעולם: ירושלים מתרשתת בקווי רכבת קלה. סעו איתה:

סופר סעודי ל”פלשתינאים”: הבוגדנות בדמכם

“יופל בשאר אלאסד”: הדרום הסורי מניף את דגל המרד מחדש?

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

מבצע ההנחה המיוחד עומד להסתיים. למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

חדש של ד”ר גיא בכור: הצלחתו הפלאית של הנשיא טראמפ, למרות הקורונה והפרעות?

בירת “איחוד הרוע עם הטיפשות”: איך נראים מעשי ביזה בחנויות היוקרה – סרטונים בלעדיים:

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.