בקרוב: טעימה קטנה ממאמר ראש השנה החגיגי: שדים נגד מלאכים

בקרוב יעלה מאמר ראש השנה החגיגי, כפי שאנו נוהגים שנים רבות. והפעם השדים נגד המלאכים. טעימה קטנה מאוד ממנו. אל תחמיצו אותו, ואת מבצע ההנחה על הנחה, שנפתח עכשיו:
להזכיר לכם את מאמר ראש השנה החגיגי של 2016:

מלאכים מעל שמי המזרח התיכון.
ומה הסוד? מאמר מיוחד לראש השנה

שנה טובה: המבצע החגיגי ו”המטורף” של הנחה-על-הנחה נפתח, ומה מתקרב? ⏰מחירי מבצע החגים כבר מעודכנים. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

בעולם של סערות:
מבצע ההנחה-על-הנחה למנויים חדשים ומחדשים, לחצו כאן

לשנתיים: 580 ש”ח במקום 755;
לשנה: 355 במקום 448;
ולחצי שנה: 220 במקום 262. המחירים כבר מעודכנים למבצע. 
המינוי לשנתיים הוא המשתלם ביותר; מידע פנורמי וייחודי, ושקט נפשי לשנתיים שלמות, עם ההעשרה העצומה ביותר שקיימת בעברית: ניתוח חד, המזרח התיכון ואקטואליה; יחד עם היסטוריה, אסטרטגיה, העצמה אישית, אמנות, תרבות, מוזיקה, קולנוע, ציונות, בטחון והגורל שלנו, של המזרח התיכון ושל העולם. העתיד. 
זה לא רק מינוי, זו פוליסת ביטוח. זו מעטפת בטחון אישית
המינוי כולל את המאמרים הסגורים, וכן את נספח מדד האיומים הבטחוניים החודשי, המתפרסם מאז שנת 2007. המדד בנוי על אלגוריתם מתמטי, עם נתונים אובייקטיביים וסובייקטיביים, הכולל גרף חודשי משווה לאורך השנים, והמדד לא טעה. איך אפשר בלי הכלי הזה, במיוחד עכשיו?   
כל המחירים כוללים מע”מ, ו-חשבונית מס תישלח במייל לכל עיסקה, והיא גם תמתין לכם באיזור האישי שלכם באתר. היעוץ הזה חשוב לכל בעל עסק, בעולמנו המשוגע.  
אצל המנויים החדשים: אם אינכם מצליחים להירשם, סימן שאתם כבר חברים, ואז החידוש (או הרישום) ייעשה מן האיזור האישי. נכנסים אליו עם שם המשתמש (המייל שלכם) והסיסמה. אם אינכם זוכרים את הסיסמה, אפשר לשחזר אותה למייל. 
אצל המחדשים: החידוש נעשה מתוך האיזור האישי המשוכלל שלכם. המינוי החדש יצטרף באופן אוטומטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל.  

חדש: תחבולת ‘פריחת הלוטוס’, והרפתקאות איראן בים. עילת מלחמה?

האיום הכפול של הטאליבאן, ושיטפון הפליטים האפגנים. כיבוש המערב?

שבע טעיות שהחריבו את המזרח התיכון, מבט משנת 2021 – הסידרה

שנה לפיצוץ נמל ביירות: “לבנון” בגהינום
הסוני – שיעי?


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן