בר מצווה לאתר: מציין 13 שנים, במבצע חגיגי של 13 אחוז הנחה לכולם. אור ואמת:

ג’יפלאנט נולד ב- 30 לנובמבר 2006, והוא חוגג עכשיו בר מצווה, עם האתר המחודש שאתם צופים בו עכשיו, עליו עבדנו מעל חצי שנה.
מה היו לנו ב- 13 השנים האלה? 
שמחנו ביחד, דאגנו ביחד, התעצבנו וכעסנו ביחד, והיינו מאושרים ביחד. דברים עצומים ופלאיים התרחשו, וביחד ראינו בתמהון כיצד העולם כולו השתנה, וג’יפלאנט היא נקודת תצפית טובה, שברוב המקרים אף הקדימה את האירועים. בשנים האלה ישראל שלנו גם הפכה משולית למעצמה, בתחומים רבים.
ביום בו נולד האתר, העליתי את החזון של ג’יפלאנט, עם אפס צופים. כיום, עם מאות אלפי צופים, האם זה מתממש? אתם תשפטו. אני הייתי מכנה את האתר שלנו כיום – Lux et Veritas כלומר “אור ואמת”: להאיר את החיים שלנו בזרקורים צבעוניים חדשים פולחי רקיע, אך תמיד להיות נאמנים למציאות, 
וזה בעצם הסמל של האתר מראשיתו.
מה לא עברנו ב- 13 השנים האלה, במטריקס המטורף של מציאות האקטואליה שלנו במזרח התיכון; בקירבנו; ובעולם המתקדר: לשעוט קדימה, בשעה שאחרים מתעקשים דווקא ללכת הפוך: 
 
ועדיין, דרך ארוכה לפנינו, בעולם שלא מפסיק להפתיע סביבנו, ותודה רבה לכל כך הרבה חברים נאמנים שהיכרתי לאורך הדרך הזו, בארץ ובעולם. בקרוב נתחיל גם בשידור פודקסטים למנויים, ואני עובד על כך מאחורי הקלעים, כדי שזה יהיה מיוחד.
לרגל החגיגה, ולתקופת מבצע מוגבלת – מחיר המינוי יירד ב- 13 אחוזים לכל הנרשמים, חדשים ומחדשים, והמחיר המוזל (בשקלים ובדולרים) כבר התעדכן. מי שמחדש את המינוי, גם בתקופת מינוי פעיל: התקופות מצטרפות אוטומטית. 
להצטרפות למעדון ג’יפלאנט פריים במחיר ההנחה ניתן להיכנס כ א ן, וחידוש מינוי למנויים קיימים נעשה מן האיזור האישי של כל מנוי ומנויה. 


לצפות במחירי המבצע, עם אפשרות להירשם – כ א ן. ב ק ר ו ב: הלסת נופלת במאמר הכלכלי השנתי שלנו