בשעה שהם ממציאים ומשמיצים, הופעה מדהימה של הנשיא טראמפ בכנס המנהיגות השחורה הצעירה, לחצו על התמונה:

בשעה שכלי התעמולה ה”פרוגרסיביים” יורים דיווחי הבל בצרורות לעבר הנשיא, כל כמה שעות – הנשיא טראמפ עוסק בהיסטוריה: הוא ממשיך להעביר חלקים מהקהילה השחורה בארה”ב אל המפלגה הרפובליקנית, כאן בכנס המנהיגות השחורה הצעירה, וראו את ההתלהבות. האחרון שפעל כך, לכונן ברית מיעוטים, היה הנשיא הדמוקרט פרקלין דלנו רוזוולט.
הנשיא מכיר רבים מהנוכחים בשמותיהם, אין לו טלפרומטר, ובולטת הכוכבת קנדיס אוונס, שמומלץ לצפות בשידורי היוטיוב שלה (בהמשך).
ככלל, אין להתייחס, להאמין או לצטט “דיווחים” של כלי התעמולה האלה: נ”י טיימס, וושינגטון פוסט, CNN ופוליטיקו. האחרון הוא אתר קונספירציות פרוגרסיביות, כמו למשל ה”האזנה” שישראל שתלה באיזור הבית הלבן, או התפטרות שר האנרגיה ריק פרי “כי הוא מתנגד לטראמפ”, טענה שהוכחשה מכל וכל, גם לגבי האהדה לנשיא. כלי תעמולה אלה כבר מגיעים לרמת מקביליהם אצלנו.  
ברור שמה שתראו עכשיו לא ישודר, חלילה, בכלי התעמולה בארה”ב או אצלנו. למה? כדי שתחשבו שהנשיא מחוסל. אבל בשביל זה אנחנו כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=gTDoC9VqIWs

שידוריה של קנדיס אוונס, כל שידור באופן מיידי – חצי מליון צופים, כמו כאן. היא מוליכה את ה”בלאקזיט”, יציאת השחורים מהמפלגה הדמוקרטית הנצלנית והשקרית כלפיהם:

https://www.youtube.com/watch?v=q4o9YqRBY9Q&t=1451s

כדי לדעת את הנתונים האמיתיים של הכלכלה האמריקנית המשגשגת, ואת שגשוג המיעוטים באופן היסטורי – היכנסו אל המאמר החדש שלנו. אחרים מסתירים את זה:


השטן לובש פראדה. איך הנשיא טראמפ עושה את זה?

מבצע ההנחה החגיגי נמשך -למנויים חדשים ומחדשים, והוא מוגבל בזמן. פרטים כאן