ב- 2 בינואר ייחתם הסכם הקמת צינור הגז מישראל לאירופה. ומה עם הסולטן?

ב- 2 בינואר 2020 ייחתם באתונה ההסכם ההיסטורי, להנחת צינור הגז מישראל דרך קפריסין לכרתים וליוון עצמה, כך אישרו שלוש המדינות. ההסכם ייחתם בתמיכה אמריקנית כלכלית, ובערבותה. 
הצעד הזה נועד להבהיר לסולטן, שההשתלטות שלו על כל מימי הים התיכון מטורקיה ועד לוב – אינה חוקית. יוון וקפריסין מצפות שאיחוד הרוע עם הטיפשות יתייצב לצידן, אך זה מפחד מהצפת אירופה מחדש בפליטים.
איטליה רצתה שהצינור ימשיך דרכה, אך כרגע עלתה ברומא ממשלת PC הזויה, שלא יודעת מה העמדה שלה. וכך שרטטה התקשורת הטורקית את ההשתלטות הימית של הסולטן, עם ממשלה מדומיינת בטריפולי, שכלל אינה שולטת על השטח במזרח “לוב”. שימו לב באיזה גודל הם כותבים “טורקיה”, לעומת זעירות המילה “ישראל”. במדינה הדיקטטורית הזאת הכל מכוון:

ולאן נעלמו כל העסקנים, הפקידים, ה”כתבים”, עיתון גרמני בעברית, בג”ץ, משפטנים, שרלטנים וחברי כנסת, שניהלו כאן מאבק בן שנים לבלום את הגז הלאומי? כולם התאיידו (אולי התאדו?), אך בלמו את ההתעשרות שלנו בעשור שלם. אני דורש שהם ישלמו מכיסם הפרטי על הנזק שגרמו, ויש להקים ועדת חקירה ממלכתית לחקור את החבלה הזדונית. 
מצרים אישרה אתמול שמינואר תתחיל לשלם לישראל על יבוא גז, בשווי 20 מליארד דולרים, 60% מזה לקופת מדינתנו. להערכתי, ההסכם שהחל עם 15 מליארד, ימשיך ויצמח גם ל- 40 מליארד. 
ואלה המאמרים המיוחדים שלנו בנושא, שמתקדמים:

 

‘יהודה הימית’: העושר הלאומי מגיע? ישראל מתחילה לייצא גז

מעצמת הגז הישראלית