גל התפכחות ברחבי העולם: בקרוב נחגוג את הנצחון הגדול בבריטניה ואת הברקזיט, עם בוז ל’איחוד הרוע עם הטיפשות’:

גל נצחונות פטריוטי גם בדרום אמריקה, והיום הימין חזר לשלטון באורוגוואי, לאחר 15 שנים. זה כבר קרה בברזיל, צ’ילה, בוליביה וקולומביה.
דווקא ארגנטינה חזרה לאחרונה אל הטלפיים של כת ה- PC, וזה יעלה לה בפשיטת רגל נוראה כבר בקרוב, מסכנים היהודים שם. לא צריך לספר איזה זוועות מתרחשות בוונצואלה ובקובה, שעדיין תחת טלפי הקומוניזם.
בבריטניה – כל הסקרים חוזים ניצחון היסטורי לימין, כמו בימי מרגרט תאצ’ר הדגולה, תוך אפשרות למחיקת מטורללי ה- PC האנטישמים לדור (בזכות סידור עבודה מעולה בין ג’ונסון לפראג’); וכמובן, ההישגים העצומים של הנשיא טראמפ, שמחזיר את אמריקה. למה זה קורה? הם הבינו.
כל זה מקל עלינו מאוד, ובוליביה למשל, היתה ארסית במיוחד כלפינו, תחת הרודן הסוציאליסט המודח, ומעכשיו הכל מתהפך, ואף יתעצם.
במאמר התוצר לנפש השנתי והחדש שלנו: על מדינות העולם וישראל, מי עלה ומי יורד?

https://www.youtube.com/watch?v=Z1AI1CpqBvw

על זוועות גן העדן הסוציאליסטי (שעכשיו מתחפש לקליימט צ’נג’, הוא תמיד חוזר), במיוחד בוונצואלה, כתבנו את המאמר המפורסם: כבר ראיתי את הפרצוף הזה קודם.

 

שתפו את המאמר הקצר הזה גם לאחרים, שעוד לא הבינו? יש כפתורי שיתוף כאן למעלה, לפייסוק, טוויטר, ווטסאפ ולמייל של החברים. 

האם אתם מקבלים את המיילים שלנו ישירות אליכם? מאמרונים קצרים עד הבית, פעם קראנו לכך משלוח התראות, אך האתר החדש מאפשר הרבה יותר מכך, לשמור על קשר. נרשמים ומצטרפים – כ א ן.