גל פרעות אנטישמיות ברחבי ארה”ב. תוכנית מיוחדת של לורה אינגראם: “אמריקה מסוכנת ליהודים”. צפו:

כצפוי, “הדמוקרטים” לא רק מחריבים את המזרח התיכון ואותנו, אלא גם את היהודים האומללים, שעדיין גרים בארה”ב. השדרנית לורה אינגראם הקדישה אתמול ברשת פוקס ניוז דקות ארוכות לתאר את המתרחש: יהודים מוכים רק בשל היותם יהודים, והם מסתתרים. ברור שהמשטרה אינה מתערבת, היא “מכילה”, כי מפחדים מהמוסלמים. בנוסף, תקציב המשטרה קוצץ בידי כת ה- PC. 
הנה פתיח התוכנית:
ההתקפות משולהבות בידי צירות בבית הנבחרים, מוסלמיות וקומוניסטיות, וכמובן ה”יהודי” ברני סנדרס. מימשל ביידן שותק. “אמריקה מסוכנת ליהודים”, אומרת אינגראם.
השבוע מגישים החברים הרפובליקנים בסנאט הצעת חוק לעונשים כבדים נגד אנטישמים, אך הפרוגרסיבים כבר מתנגדים לזה, בטענה של “חופש ביטוי”. אגב, גם בלוד, עכו, יפו ורמלה זה היה בסך הכל “חופש ביטוי” איסלאמיסטי, רק לא ידעתם.
וההתקפות לא פוסקות, אתמול ברחוב 47 במנהטן, כנופיות מוסלמיות פל-תיניות. יהודי? תחטוף מכות. מנהטן היא כבר איזור חצי נטוש, מוכה פשע, סמים, כנופיות, מסוממים, הומלסים ויאוש. מי שלא חייב – שלא יגיע לארצות הברית:  

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/05/ניו-יורק-מותאם.mp4

במשך שנים היהודים הפרוגרסיבים בארה”ב התערבו בעניינים שלנו, כמובן תוך ביקורת קשה: האירגון העוין ג’יי סטריט, פיטר ביינארט, התומס פרידמנים למיניהם, עיתון הפייק ניוז “ניו יורק טיימס”, ודומיהם. פתאום הם גילו שעצם הקיום שלהם כיהודים בארה”ב מעורער. ה”טמפלים” של הרפורמים ריקים, היהודים מתחבאים, ומסתירים את זהותם.
זוכרים את הסרט שלנו (להלן), שכרגיל הקדים את זמנו? כמה ביקורת היתה נגדו, וכתב “ניו יורק טיימס” אחד ניסה לעוות את דבריי. ומי צדק? וזה רק יילך ויהיה רע יותר. 
ישראלים בארה”ב, אין לכם עתיד שם, הקדימו לחזור, כי עולים חדשים רבים תופסים לכם את המקום. יש לנו בעיות, אבל אצלנו יש עתיד מבטיח. 
חזקו אותנו, אנחנו נחזק אתכם:

“לבנים, הסתלקו מניו יורק, לא רוצים אתכם ואת הכסף שלכם ” (הכוונה ליהודים). אמריקה נרקבת?

הצצה לתוך המאמר המיוחד (למעלה), אל תחמיצו:
יידיש שמתחבאת בתוך בלוז; פחד יהודי שמתחבא מאחורי סבל שחור; ניצוצות מוסיקליים מתוך חרדת הקיום היהודי. הסוף, שיכול להגיע כל רגע בחלום האמריקאי הזה, שבו הם חושדים, למודי נסיון.
הנצנוץ לרגע של גרשוביץ, כמו גם של יהודי אמריקה, היה קצר ימים, וגרשווין מת כשהוא בן 38, מסרטן. הקריאה ללבנים להסתלק, ובתוכם היהודים, היא קריאה לאמריקה להסתלק, רגע שפל בתולדות האומה הגאונית הזו, ההולכת ומתפוררת מבפנים, כפי שנראה להלן. 

מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים – לפרטים לחצו כאן


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

גורלה של מדינת אררט, והנפילה של יהודי ארה”ב (2012)

“זמר הג’ז”: האם יהודי ארה”ב יצטרכו לעזוב? (2019)

פרפורי הגסיסה של היהודים הפרוגרסיבים בארה”ב. ראו עד לאיזו רמה הם ירדו:

ניו יורק: העיר האבודה. תקיפה חמורה של אסייתי בידי שחור. מה זה אומר?

האם העיר ניו יורק הפכה לוונצואלה? ומה עם היהודים, התרבות והנדל”ן?

“אללה בחר אותי”:


להיכנס לערוץ הטלגרם שלנו, שעבר למתכונת שידורי חירום, ואז לחצו:
הצטרף לערוץ

חגיגי וחדש: הולדת ישראל. שדים, פחדים וגאולה:
במדינה הבריאה ביותר בעולם

המאמרים הגדולים של האתר,
בסדר כרונולוגי


התראה