האם מטוסי ‘אדיר’ חמקניים מישראל הפציצו את האתר הגרעיני בפרצ’ין?

היומון הכוויתי “אלג’רידה” (“העיתון”) הוא תופעה מוזרה: טוען שיש לו מקורות בטחוניים רמי דרג בישראל, ובהרבה פעמים דיווחיו התבררו לימים כנכונים. 
היום הוא מפרסם פרטים על שתי “ההתקפות” על הכורים הגרעיניים האיראניים, בפרצ’ין ובנטאנז. לפי העיתון, ישראל היא שתקפה את שני הכורים, וכן עמדות טילים בתוך איראן. מי שתקף, לפי העיתון את הכור בפרצ’ין הם מטוסי ‘אדיר’ ישראליים (F-35, בתמונה למעלה, צילום אילוסטרציה: דובר צה”ל) חמקנים, ללא תדלוק. למה חשוב לעיתון לדווח שזה ללא תדלוק? כדי שלא יאשימו צדדים ערביים, למשל את כווית.
לדבריו, כבר לפני כשנה ביצעו החמקנים הישראליים טיסה מעל שמי איראן, לשם צבירת נסיון, ולא התגלו. זה הוביל אחר כך להדחת בכיר צבאי איראני. 
מקור בסוכנות הגרעינית של איראן אמר לעיתון, שההתקפה על הכור בנטאנז היתה אלקטרונית, שיבוש מערכי המחשב בכור. לפי העיתון, בשני המקרים הותקפו מחסני גז מסוג UF6, המשמש להעשרת אורניום. כתוצאה משתי התקיפות איבדה איראן 80% מכמות הגז שלה, אך, לדברי המקור האיראני, ייקח לה חודשיים להחזיר את האובדן הזה. המקור הודה שההתקפה על הכור בנטאנז פגעה בכור עצמו, וכי נשלחו מומחים לבדוק האם יש נזק של קרינה.
אז למה האיראנים לא מגיבים? האם הם עברו לדפוס ההכלה גם בארצם, כמו ב”סוריה”? ומה עוד ההתקפות האלה אומרות, והאם יהיו עוד? היינו הראשונים, והיחידים, ששמו לב לחשיבות האירוע בפרצ’ין, וגם כתבנו שיהיו עוד, במאמרנו, שרבים כבר קראו:

חדש: שמי טהראן הוארו בלילה: האם הושמד המתקן הגרעיני האיראני בפרצ’ין?

מבצע ההנחה המיוחד עומד להסתיים. למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

ח ד ש: עלה המאמר החדש של ד”ר גיא בכור, לקראת הריבונות:

תגובת השליטים הערביים לריבונות. ותכסיס האי-צפיות של הפילוסוף הסיני?

לקבלת התראה למייל האישי, ולקרוא ראשונים את המאמרים:


התראה

ולהזכיר את הפניקה שזרעה פה “התקשורת” רעת הלב וחסרת האחריות, בחודש ינואר השנה, לאחר חיסולו של קאסם סולימאני. הנפיצו בקרבנו את הלוחמה הפסיכולוגית של האויב, ללא שום פילטר. מי צריך אותם? לא אתם:

https://www.youtube.com/watch?v=Itx7ko3eYO0

אולטימטום אוונגליסטי ברמה הגבוהה ביותר לנשיא טראמפ. מהו?

הופעה ראשונה איומה של המועמד ביידן, וזה אומר הכל. ב”תקשורת” מסתירים את העליבות

עוד אכזבה מרה ל”דמוקרטים”: המשק האמריקני חוזר לפעילות. האבטלה יורדת?

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק


Facebook


Twitter


Facebook


Youtube


Telegram