ההקלטה שבדיקטטורה הירדנית לא רוצים שישמעו. הרמטכ”ל הוקלט מאיים על הנסיך חמזה. שמעו בעצמכם:

המונרכיה “הירדנית” כנראה עדיין פועלת בקודים של לפני מאה שנה, והם עדיין לא שמעו על אפשרות הקלטה בטלפון סלולרי. בשבת, בשעה 14:22 הגיע במפתיע רמטכ”ל צבא ירדן בכבודו ובעצמו לביתו של הנסיך חמזה ברמת עמון, בהוראת המונרך עבדאללה השני. הוא “ביקש” מחמזה שלא לצאת עוד מהבית, ולא לקיים מגעים עם אנשים, בלי לדעת שהוא מוקלט בידי הנסיך.
בהקלטה, שאת חלקה הראשון תשמעו כאן, אומר הנסיך, כשהוא נסער ונדהם: (פונה לעוזרים): “חברים, תביאו את המכונית של האדון.. (פונה לרמטכ”ל): אתה אומר לי מה לעשות?? מה זה הדיבור הזה?? אתה מאיים עלי בביתי, בבית אלחוסיין (אביו, המלך הנערץ)? שלא לקיים עוד קשר עם אנשים? אדוני.. “אתם במערכת המוח’אבראת מאיימים עלי?? מה, אני אשם? אתה בא לבית שלי ומעז לאיים עלי, שלא אצא מהבית, ולא אצייץ? אני מכבד אותך, ואני מבקש שתיקח את המכונית שהביאה אותך, ותלך מפה”: 

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/04/הקלטה-מוברחת.mp4

חמזה קיבל “הצעה שאי אפשר לסרב לה” (מתוך “הסנדק”):

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/04/הצעה-שאי-אפשר-לסרב-לה-קצר.mp4

הנסיך הספיק להעביר בווטסאפ את ההקלטה לחברים בחו”ל, כהגנה, מחשש שיפגעו בו. בדיקטטורה הירדנית הטילו איפול על הנושא, ונאסר לכתוב ולהתייחס. הם טענו אמש שהנסיך חתם על “מסמך” שבו הוא מקבל את סמכות המלך, אך ממקורות מהימנים מדובר או במסמך מזוייף, או שאיימו על חמזה. נכון לכתיבת הדברים האלה, הוא עדיין עצור בבסיס של חיל האוויר בצפון ירדן, וגם אשתו עצורה, כאמצעי לחץ. אין לו קשר עם העולם החיצון, ובירדן מקווים שהנושא יישכח.
כן, זאת הממלכה האנטישמית והמומצאת, שכרתה איתנו “שלום”, ואשר אנחנו מנשימים. כמה זמן תחזיק מעמד הדיקטטורה ששולטת ב”ירדן”, וכאשר הציבור הנדהם, שאוהב את חמזה, צופה בפלצות? האם לא הגיע הזמן להיפתח לאופוזיציה כמו מודאר זהראן? (בהמשך):
זהירות: לכת “השלום” אצלנו יש עניין להשתיק את הסיפור הזה, שכן אם יתברר ש”ירדן” היא-היא המדינה הפלשתינאית, ייחרב עליהם עולמם, וכך גם ל”תקשורת” בישראל. המאמר החדש שלנו, מלא הפתעות וסרטונים בלעדיים:

איום על המלוכה ההאשמית? על נסיון ההפיכה, והמרי ברחובות, סרטונים בלעדיים:


לכניסה ישירה לרישום (או לחידוש) במחירי ההנחה – כאן

מנהיג אופוזיציה ירדני: ירדן היא “פלשתין”


התראה