הוולקירות כבר שועטות: על האיסלאמיזציה של גרמניה. האם זו כבר מדינה חדשה?


מאת ד”ר גיא בכור
נארוג עם חרבותינו את אריג הניצחון,
רוח אנחנו, רוח, אריג של חניתות וחיצים.
אל לכם לחיות חיי שקר,
בקרב המוזר, הוולקירות מעניקות את הפרס.

1 באופן מפתיע ואולי לא מפתיע, הממשל הגרמני, הרוצה לצייר את עצמו כמדויק ואמין, דווקא מסתיר שאלת מפתח במדינה: כמה תושבים ואזרחים מוסלמים חיים כיום בגרמניה? יש הרבה נתונים רשמיים, אך רובם ככולם נועדו לערבל את הנתונים, ולבלבל אותם, כי כנראה יש מה להסתיר. אנחנו רגילים לזלזל בדמוקרטיה שלנו, אך היא הרבה יותר שקופה וייצוגית מזו של כל מדינות המערב, והלמ”ס שלנו סופר ומפרסם מספרי יהודים ומוסלמים ברמת דיוק של תינוק אחד.

רשמית הנתונים מעודכנים לשנת 2010, עם כ- 4.5 מיליון מוסלמים, אך כולם יודעים שקרה משהו בשבע השנים האחרונות, שנות “האביב הערבי” והגירת המיליונים. לפי חישוב מקובל, מספר המוסלמים בגרמניה כבר חצה את ה- 6 מיליון בשנת 2016 (כן, שוב ששה מיליון, אבל עכשיו קצת אחרים). איך נעשה החישוב הזה? בשנת 2016 הגיעו לגרמניה כ- 300 אלף מהגרים, בשנת 2015 יותר ממיליון, ושנת 2014 כ- 400 אלף. 80 אחוזים מן המהגרים הם מוסלמים. לפי נתוני סוכנות פיו בגרמניה של סוף 2015 חיו כבר 5.1 מיליון מוסלמים מקומיים, לזה יש להוסיף ריבוי טבעי של המוסלמים (1.6 אחוזים בשנה, כ- 77 אלף, תוספת החיים מוסלמים על מתים), עוד 800 אלף של 2015 ועוד 240 אלף של שנת 2016, והתוצאה היא 6.260,000 בסוף 2016 בסך הכל, כלומר 7.5 אחוזים מן האוכלוסייה הכללית בגרמניה. על פי מחקר אחר, מספר המוסלמים כבר הגיע ל– 8-10 מיליון, כשההפרש הוא של איחוד משפחות, כלומר 10-12 אחוזים מן האוכלוסייה הכללית.

העובדה שגם היום אין נתונים רשמיים מפתיעה ומחשידה, שכן בגרמניה רגילים כבר להסתיר.

אם ניקח את ה- 800 אלף מהגרים מוסלמים שנקלטו בשנת 2015, אפשר לומר שמדובר באחוז בלבד מן האוכלוסייה הכללית, וזה לא הרבה, וכך טענו גם אנשיה של מרקל. אך המציאות שונה: מתוך 80 מיליון הגרמנים, 16 מיליון הם קשישים, ועוד 11 מיליון מעל גיל 55. רוב הפליטים המוסלמים שהגיעו הם גברים צעירים, בגילאי 15-24, וכאלה בגרמניה יש רק 8.5 מיליון, ומתוכם רק 4.3 מיליון גברים.

למה גרמניה מכניסה עוד מהגרים מוסלמים, גם עכשיו? משום שהילודה בגרמניה היא שלילית מאוד, אפילו עם המוסלמים, שקצת העלו אותה, ולכן גרמניה חייבת תוספת של 300 אלף איש כל שנה, כדי לשמור על מספר התושבים, וזה מה מרקל עושה. להערכתה, אפשר יהיה להתגבר על המכשולים החברתיים והתרבותיים. גם היום היא רואה בכך הזדמנות גדולה לגרמניה, תוך הפיכתה לחברה רב תרבותית, ורב דתית וקהילתית.


חברה “מתקדמת”.


2 אלא שנדידת העמים הגדולה ביותר במאות השנים האחרונות, אינה שואלת עוד את מרקל, והעניינים יצאו, או יוצאים מכלל שליטה. שר הפיתוח הגרמני, גרד מולר, הזהיר לאחרונה, שנהירת הפליטים הגדולה לאירופה אפילו עוד לא התחילה. לדבריו, רק 10 אחוזים מפליטי התוהו-ובוהו בעיראק ובסוריה הגיעו לאירופה, ו”8-10 מיליון עדיין בדרכים”. דו”ח סודי של המודיעין הגרמני, שהודלף לאחרונה לעיתון הפופולרי בילד, קבע: למעלה מ 6.6 מיליון מהגרים מצפים במזרח התיכון לעבור לאירופה. המספר הזה כולל כ- 2.5 מיליון, שמתכוונים לחצות את הים התיכון, מלוב וצפון אפריקה.


אלפים, אלפים כל יום, נוחתים באיטליה, ומתפזרים ב”איחוד”, רבים מהם שואפים להגיע לגרמניה. “ומכאן לקרב, עם חרבות שלופות”.

אלה מספרים מדהימים, שאמורים להבהיל את הגרמנים, משום שהחלום של רוב המהגרים הוא להגיע לגרמניה. ההגבלה היחידה על זינוק מספרי המהגרים כרגע מצפון אפריקה היא מזג האוויר, שהתייצב סוף סוף. ואכן, המספרים מזנקים מלוב לאיטליה, ומשם לחלקי היבשת: בחמשת הימים האחרונים הגיעו מלוב לאיטליה כ- 11,000 מהגרים, רובם אפריקאים ומיעוטם ערביים, ואלה מספרים המזכירים כבר את הגירת שנת 2015, כאשר אירופה איבדה את הראש.

מהו המסלול של המהגרים? הם לא רוצים להישאר באיטליה, יוון או ספרד, שהן המדינות הראשונות שאליהן הם מגיעים, הם רוצים צפונה. למשל מאיטליה יש זרם הולך וגובר לעבר צרפת, שכן מדיניות הנשיא החדש מקרון נוחה יותר למהגרים. חלקם יישארו בצרפת, וחלקם ימשיכו לגרמניה, כמעט ללא בעיה: יש ארגוני פשע שמעבירים אותם את הים התיכון ומרוויחים מליארדים, ויש אחרים שעוזרים להם לחצות את הגבול מצרפת לגרמניה. הכל הולך, אם יש כסף.


הפגנות היום בברלין, נגד פינוי חנות אייקונית של השמאל (Friedel 54), ליזם זר. גם כאשר המשטרה בברלין מנסה לפנות מהגרים, היא נתקלת בהפגנות של השמאל. ברלין שינתה את פניה, כפי שלא היתה מעולם, ויש בה כבר שכונות עצומות של מהגרים מוסלמים, ואלה רק הולכות וגדלות.

בברלין החומה נפלה.

3 הקנצלרית אנגלה מרקל, המכהנת ברציפות כבר 12 שנים, שינתה את גרמניה לנצח. זו כבר מדינה חדשה, כאשר כמחצית מן המוסלמים הנמצאים כיום בגרמניה הגיעו בתקופתה. האישה הגרמניה, שקידמה גרמניה בטוחה, משפחתית וחביבה, הפכה עם השנים למקדמת האג’נדות הרדיקליות ביותר, של עולם ללא גבולות, והגירה מאסיבית. היא יודעת שכדי להמשיך ולשלוט באיחוד האירופי היא חייבת אוכלוסיה, ואת זה מעניקים לה המהגרים. כן, גרמניה כיום היא שליטת האיחוד כולו , ואבוי למדינה שתעז להמרות את פיה. תשאלו את יוון, שתושביה האומללים נכבשו בפועל בידי גרמניה, המממשת בטוחות שניתנו לה תמורת הלוואותיה, למשל ההשתלטות הגרמנית על שדה התעופה של רודוס, ועוד.

והמהגרים שינו את גרמניה: זינוק במספר האיזורים שהמשטרה לא נכנסת אליהם, ובפועל הפכו לחממת פלילים וטרור; תפוצת בתי דין של השריעה ההולכת וגדלה; התקפות אונס ומין הולכות ומתרבות מצד המהגרים; פיגועי טרור; ריבוי נשים ונישואי קטינים; זינוק בפשיעה; הקמת מאות מסגדים ושינוי הנוף האורבני; ורכישת נשק והגירה של רבים אל מחוץ לגרמניה, משום שהם כבר מבינים לאן זה הולך.

הממסד הגרמני רואה, באופן עיוור, את חורבנו דווקא כהצלתו; ואת הצלתו, כלומר הגבלת ההגירה, כחורבנו. זהו עולם הפוך, שההיסטוריה עוד תלעג לו, בדרך לוולהאלה.

4 רמת הפשיעה במדינה, שפעם היתה בטוחה ויציבה, הפכה לאיום יומיומי קשה, עד שרבים כבר אינם יוצאים עוד החוצה בערבים ובלילות. דו”ח רשמי של המשטרה גרמנית הפדרלית קבע כי בחצי הראשון של שנת 2016 בוצעו בידי מהגרים 142,500 אירועים פליליים, כלומר 32.5 מעשים כאלה כל שעה, וזו עלייה של 40 אחוזים לעומת 2015. הסטטיסטיקה הזו חלה רק על מבצעים שנתפסו, ולכן המספרים גדולים בהרבה. סקר שנערך באוקטובר האחרון בידי סוכנות “יו-גוב” העלה ש- 68 אחוזים מן הגרמנים מסכימים שמצב הביטחון במדינה הידרדר, בשל ההגירה ההמונית. 79 אחוזים מפחדים לחייהם ולרכושם בתחנות רכבת ותחתית. ומה הם עושים בעניין? שום דבר.

יש אינסוף דוגמאות, מתוכן נביא כמה: בחגיגות חג המולד האחרון, עצרה המשטרה ב- 27 בדצמבר שבעה מהגרים מסוריה ומלוב, שהעלו באש מחוסר-בית בתחנת התחתית שונלסטראבה, בברלין. המצלמות תיעדו כיצד הם צוחקים, תוך שהוא עולה באש.

ב 20 בנובמבר גרמני ממוצא כורדי בן 38 מסכסוניה תחתית קשר את אשתו-לשעבר למכוניתו הנוסעת, וכך גרר אותה דרך רחובות העיר האמלן. לשוטרים הסביר שזו זכותו, על פי חוקי השריעה. האישה נחבטה ונפגעה קשה.

ב 2 באוקטובר אנס מרוקאי בן 19 עם דרכון ספרדי קשישה בת 90, כאשר יצאה מן הכנסיה בדיסלדורף.

ב 22 ביולי צעיר איראני-גרמני בן 18 בשם עלי סונבולי, הרג עשרה אזרחים, כולל את עצמו, ופצע עוד 35, בסניף מקדונלד במינכן. הוא עשה זאת בשל שנאתו לכולם: לערבים, לטורקים ולגרמנים. מי ששילם את מחיר השנאה שלו היו אזרחים תמימים, במוות סתמי.

יום מאוחר יותר פרץ המון של מוסלמים בצעקות “אללה אכבר” לחוף נודיסטים באקסאנטן, ואיים על המתרחצים המבוהלים. “זה אסור על פי השריעה”, הסבירו להם. המשטרה הסתירה את האירוע, למנוע כיסוי (תרתי משמע) שלילי של מוסלמים, והוא התגלה מאוחר יותר. ארגון גרמני לא ממשלתי בשם “דלתות פתוחות”, שנועד להגן על פליטים נוצרים, דיווח שאלפי פליטים ערבים נוצרים נרדפים בידי הפליטים המוסלמים בגרמניה. בכמה בתי ספר ההתנכלות של מוסלמים צעירים לנוצרים מהגרים היתה כה גדולה, עד שההורים העבירו את ילדיהם לעיר אחרת. הם חששו להגיש תלונות, מחשש שיבולע להם. תארו לעצמכם איך מרגישים יהודים במדינה הזו, איזו אווירת חרדה וחוסר אונים.

מוסלמים שזה עתה הגיעו – כבר רואים את עצמם כבעלי הבית. יהודים יכולים לגור שם מאות שנים, ועדיין ירגישו כאורחים.

ועדיין לא דיברנו על מה שמוגדר שם “טרור”, אך חלילה ללא אזכור שום דבר מוסלמי. ב – 19 בדצמבר האחרון פרץ בברלין מוסלמי עם משאית דוהרת לעבר שוק חג המולד, הרג 12 ופצע עשרות. צעיר אחר ניסה לפוצץ מטען תופת מאולתר שהכין, בקניון, אך הוא נכשל בכך. תופעת המטענים על מתאבדים כבר נראתה בבירור בפיגועי אנגליה האחרונים. זה כבר לא טרור, זו מלחמה, שתלך ותתגבר.

5 וזו אחת הבעיות הקשות של גרמניה, ההופכת אותה למדינה של עולם שלישי: תרבות של הסתרה ושקרים. יש הנחיות מפורטות מלמעלה אל התקשורת, לא לפרסם את שמו, תמונתו או מוצאו המוסלמי של מפגע או פושע, בניגוד אלינו שאתרי האינטרנט כאן מייד מתפרעים עם שמו ותמונתו של מחבל, מה שמאדיר אותו. זה עוד יכול להיות הגיוני בגרמניה, אך ההוראה שם היא להסתיר מעורבות בעייתית של מוסלמים באופן כללי, וזו הונאה.

לדוגמה, ה”דר שפיגל” חשף דבר מדהים: הממשלה דיווחה שיותר מ- 33,000 מהגרים גורשו מגרמניה חזרה לארצותיהם, אך בפועל הם דווקא נשארו בגרמניה. הם השמידו את התיעוד שלהם, הוציאו מסמכי מחלה מפוברקים, והרופאים אסרו לגרשם, או שהעמידו פנים שהם ממדינות כמו סוריה ועיראק. המדהימה היא תרבות השקר: מדווחים על גירוש, כשבפועל יודעים שזה שקר. זו שקיעה של תרבות.

דוגמה נוספת: בסוף דצמבר האחרון ניסו שוטרים בעיר קלן למנוע אונס המוני בכיכר העיר, כפי שקרה בסילבסטר שנה קודם. אלא שהם הועמדו לדין על מעצר גזעני, שכן הם תשאלו 600 מהגרים מצפון אפריקה, על כוונותיהם. אלה הלכו והתלוננו, ועכשיו הם גם דורשים פיצויים, וגרמניה, כמובן תשלם. עוד דוגמה: מפקד משטרה באותה קלן גילה שהתבקש להשמיט את המלה המפורשת “אונס” מן הדו”חות שהגיש. כשטען שכבר הגיש דו”ח, הוא הוחזר עליו, עם הדרישה לכתוב אותו מחדש.

כל חגיגת ההטרדות בדצמבר 2015 הוסתרה כליל בתקשורת הגרמנית, וכתבנו על כך אז. כמו בעולם הערבי, מסתירים ומשקרים. מה הסיכוי של יהודי גרמני, המתלונן נגד מוסלמי? מי ישמע לו, ומי יעזור לו? זה אותו מצב גם בצרפת. הבעיה החמורה ביותר היא לא המוסלמים, אלא ההשתקה. ההתעלמות. המניפולציה.

ולקירה, במיתולוגיה הנורדית והטבטונית-גרמאנית, היא אחת הנשים המשרתות את האל אודין, בכיר האלים, ותפקידה הוא לבחור את הלוחמים בשדה הקרב, הלוחמים הטובים ביותר, שימותו בקרב, כדי ללוות אותם אל היכל האלים, וולהאלה. למה הטובים ביותר? כי אודין רוצה אותם לידו, למלחמותיו.  
מי יחיה, ומי ימות? הטוב ביותר ימות, והרע יחיה? והמוות מחוייב המציאות הוא, כדי להגיע להיכל התהילה? אז המוות מביא את התהילה, או התהילה את המוות? ומי רוצה תהילת מוות?
“אם התהילה תבוא אחרי המוות, אני לא ממהר” קבע המשורר הרומי מרטיאליס, בפתגם הידוע (Si post fata venit Gloria non propero), והפרדוקס טבוע בפנים.
ולנו, אין שום שליטה על חיינו, ותמיד יגיעו הולקירות? האם זה בלתי נמנע?
זהו הניצחון האמיתי, הארגמני מדם הלוחמים,
כאשר אנו הוולקירות מזמרות את שירי המלחמה.
במהירות אנו פורצות, עם הסוסים שאין ליפול מהם,
ומכאן לקרב, עם חרבות שלופות!
 
(מתוך זמרת הוולקירות, סאגת ניאל, 1350 לערך, תרגום חופשי שלי).
 


 

היה זה מלחין האנטישמי, אך הגאוני, ריכרד ו’, שהלחין את השעטה המבעיתה, שעטת המוות של הולקירות (באופרה “טבעת הניבלונגים”). הוא הלחין זאת להאדרת נצח הגרמאניות. כך היה ברייך השלישי, שחוסל, וכך ברייך הרביעי, המכונה “האיחוד האירופי”, שהתפוררותו בלתי נמנעת, גם אם ידחה זאת ככל שביכולתו. השלישי חוסל מבחוץ, הרביעי מבפנים. מי היה מאמין שהמוסלמים ההולכים ומתרבים, דווקא הם מזניקים הפעם את הוולקירות: גרמניה והאיחוד כולו נכנסו לסחרור קטלני, אך הפעם הזאת, בלי היהודים.
מי יצטרף לאודין? מיתולוגיה נורדית מול מיתולוגיה אסלאמית, אפילת ימי הביניים, החושבת שהיא קידמה גדולה.

6 דווקא השמאל “הליברלי” אוהד את האסלאם הלא ליברלי בעליל, ורואה בהימצאותו אבן בוחן לפתיחותה של חברה, ולכן הממסד בגרמניה מבין וחיובי כלפי חוקי השריעה והוראותיה. בחודש מאי אשתקד הכיר בית משפט לערעורים בעיר במברג בנישואי מהגרת סורית בת 15 לבן דודה בן ה 21. הנימוק היה שרישום הנישואין נערך בסוריה, ושם זה תקף על פי השריעה האסלאמית. פסק הדין הזה אישר בפועל נישואי קטינים מוסלמים בגרמניה. באותו חודש קרא ראש הכנסייה הפרוטסטנטית בגרמניה, היינריך בדפורד-סטרוהם ללמד את האסלאם בכלל בתי הספר הממלכתיים במדינה. “אם אנו רוצים חופש וסובלנות, זה צריך לכלול את כל הדתות”, הסביר, וכי זה ימנע קיצוניות. פוליטיקאית מטעם מפלגת “הירוקים”, השמאל הקיצוני בגרמניה, סטפני פון ברג, קראה מצידה להאיץ את בניית המסגדים בכל מחוזות המבורג. “קרן היינריך בל”, השייכת לירוקים (ועושה גם אצלנו צרות, כמממנת עמותות קיצוניות) קבעה שבהמבורג יש 150,000 מוסלמים, וכי אין להם מספיק מסגדים. “אתם ברכה, לא מיטרד”, שבים ואומרים בכירי הממשלה, בוודאי מן המפלגה האנטי-ישראלית הסוציאל דמוקרטית (שקראה ל”מדיניות מציאותית” עם ישראל, כלומר להתעלם מהשואה) וגם אצל מפלגת הימין מרכז של מרקל.

כדי להנות מן המאמרים המיוחדים של האתר, כדאי להצטרף אל מועדון Gplanet Prime. המינוי הינו לחצי שנה או לשנה. במסגרת המינוי קוראים את כל המאמרים הסגורים שפורסמו עד היום (מאז שנת 2008), וממשיכים קדימה לתקופה הנוספת. חשבונית מס נשלחת לכל נרשם. ניתן לקרוא את תנאי הרישום ולהירשם – כ א ן 

7 כמו בשוודיה, בצרפת, בבלגיה ובבריטניה, בכל הערים הגדולות יש שכונות של מוסלמים, המיושבות בצפיפות, ובתוך השכונות האלה יש איזורים מוסכמים, אליהם המשטרה לא נכנסת. אם תיכנס, יהיו בעיות קשות, המרדה והתססה, ולכן היא לא מעזה. מי רוצה שהרחובות שלו יבערו? מי ששולט שם הם הכנופיות של המהגרים, פליליות וטרוריסטיות, רובן ככולן של מוסלמים. אך איפה נגמר פושע מוסלמי ומתחיל מחבל אסלאמי? הרבה פעמים קשה לשרטט את הקו המפריד, שכן אלה אותם כלי נשק, אותם פעילים, ואותה שנאה כנגד המדינה, שקלטה אותם בזרועות פותחות.

בגרמניה ישנם מיליוני טורקים, שהגיעו בעשורים האחרונים כמהגרי עבודה, אך בניגוד להערכת הגרמנים הם שמרו על האופי הלאומי-עדתי שלהם. מי שמעורר אותם מבחוץ עוד יותר הוא ארדואן, המתעב את הגרמנים (והם מתעבים אותו), והוא שלח 970 מטיפים טורקים, רובם כלל לא דוברים גרמנית, להנהיג כ- 900 מסגדים ברחבי גרמניה. במדינה יש גם קהילות גדולות של כורדים, העוינות את הטורקים, ושל סונים ושיעים. “יום אלקודס” שציינו מאות בברלין אך לאחרונה, נעשה בידי שיעים, כאקט אנטישמי מובהק. מה חושבים היהודים שם, כאשר הם רואים את שלטי השנאה כלפיהם? ולחשוב שהציעו לנו פעם לעבור לברלין. מצמרר.

מי שקונה שם נדל”ן, שם את כספו על קרן הוולקירה.

8 ושוב, כמו בשוודיה, בצרפת, בבריטניה, שיטת הבחירות אינה מאפשרת לימין העמוק לעלות לשלטון. ברוב המדינות האלה השיטה היא איזורית, שבה המנצח, ואפילו בקול אחד, לוקח את כל המדינה או המחוז, בדומה לארה”ב, ולכן האחוזים של הימין העמוק מתאיידים בבחירות כלליות. רק בבחירות מקומיות יש להם הצלחה, וגם היא מוגבלת.


הפגנות נגד ההגירה בדרך כלל אינן נסבלות, והמארגנים סובלים ממעצרי מנע, ומהפתעות לא נעימות מצד המימסד. אך זה רק מעודד עוד תסכול וזעם.

למי שקורא את המאמר בסלולארי: יש למעלה אפשרות שיתוף פשוטה לווטסאפ, לפייסבוק או למייל של החברים

המצב הזה יוצר תסכול של אזרחים רבים, הרואים את שכונתם ואת ארצם משתנות, ואין להם שום יכולת להשפיע: הדמוקרטיה ניטרלה את האפקטיביות של עצמה. שלטון העם מבטל את העם. בסופו של דבר שוב נבחרות אותן מפלגות: הנוצרים הדמוקרטים של מרקל, יחד עם הסוציאל דמוקרטים, ויחד יש להם רוב. הגרמנים שמרנים באופיים, והם לא בנויים לזעזוע בסגנון טראמפ. ולכן השנאה בשמאל הגרמני כלפי טראמפ, וכלפי מה שהוא מייצג היא עצומה: בעיניהם הוא היטלר חדש, או מינימום דאעש, ועורף ראשים.

התסכול הזה עלול לעורר אזרחים לקחת את החוק לידיהם, בהיותם לא מיוצגים, ללא קול, ומרוחקים מהממסד; בעוד שהפליטים והמהגרים מיוצגים ייצוג ייתר, ומקורבים לממסד. ואכן, רכישת כלי נשק זינקה בגרמניה, כנראה לצורכי הגנה, אך יש גם אנשים עם דרך חשיבה שונה ומסוכנת יותר.


השיעים עורכים את תהלוכות חוסיין שלהם, בברלין. ההפגנתיות, הרעשנות, הרמקולים, וההתרסה. כל אלה אומרים – אנחנו פה, זה הבית שלנו. מפה אנחנו לא זזים, ואיתנו יבוא האימאם חוסין, וכל תזמורת הדמים של המזרח התיכון.

לקרוא ברצף את מאמרי האתר על עתיד אירופה לאורך יותר מעשור. זה מתממש?

9 המשכילים והחכמים כבר מבינים לאן כל זה הולך, והם עוזבים את גרמניה לצמיתות. העיתון היוקרתי “די וולט” חשף שיותר מ- 1.5 מיליון גרמנים, רבים מהם מאוד משכילים, עזבו בעשור האחרון של המדינה, והיגרו. לאן הם מהגרים? חלקם למדינות מרכז אירופה כמו הונגריה, וחלקם לצפון אמריקה. הם בפירוש מנמקים את ההגירה בחשש משינוי האופי הדמוגרפי של גרמניה, כלומר היתרבות המהגרים. כך מגרשת גרמניה את טובי בניה; וקולטת מהגרים, שלכל היותר יוכלו בדור הראשון לשמש בפועלים, אך רובם ככולם אפילו את זה לא מוכנים לעשות. הם באו למצוץ את לשדה הכלכלי של המדינה, בדמות קצבאות קיום, דיור ציבורי, ועם תחושת קיפוח ועוול אינסופית.

כמו ברייך השלישי, כך גם עכשיו: המוקד הגרמני הוא רחב, כלל אירופי וכלל עולמי, לא רק פנימי לאומי צר. אך הכנסת המוסלמים מפוררת את הלכידות הלאומית, ואלה לא היו בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת. הם השינוי, בין אז להיום.

גרמניה בבעיה: היא רוצה לשלוט על אירופה כולה, דרך “האיחוד האירופי”, אז שתודה שכמה מליוני מוסלמים שהכניסה, שולטים בה? שהמלך הוא עירום? שהמוסלמים שהכניסה, להעצמת אוכלוסייתה, דווקא מחלישים אותה? שכל סיפור הגדולה של “האיחוד”, הוא בעצם אשליה? שתמיד יגיעו הוולקירות?

אנו מכריזות על מלך גדול, שנועד למות,
ואציל, שייגדע עכשיו בחנית.

 אדמות יישלטו בידי עמים חדשים,
שאיכלסו פעם שוניות מרוחקות.


הפגנה נגד בניית מסגדים: תקשורת ה- PC תמיד תצייר אותם כקיצוניים, חצי מטורפים, אך מה יעשו אזרחים פטריוטיים, הרואים את ארצם נכבשת, והיא לא תחזור עוד לעולם להיות מה שהיתה? איך אתם הייתם מרגישים? מה אתם הייתם עושים?

10 לפנינו תהליך היסטורי-מיתולוגי, החשוב ביותר בעת החדשה, שעוד יילמד במאות השנים הבאות, על חילופי אוכלוסין: אלה עוזבים, ואלה נכנסים. על חילופי דתות בין אסיה ואפריקה לבין אירופה, ועל חוסר שליטה, לנוכח השינויים הציביליזציוניים האדירים. אך יותר מהכל, זו תמימות של הקולטים, שעומדים מול התהום, רואים אותה, אך אינם מבינים מה הם רואים. ואולי הם כבר מבינים, אך לא רוצים לראות.

הוולקירות כבר כאן, אך בגרמניה חיים “חיי שקר”.