הוידאו הסודי, שאסור שתראו בשום אופן, וש”התקשורת” שם ופה מסתירה. אבל אתם תצפו בו:

רק “דמוקרטים” יכולים להסתיר את מה שהמועמד שלהם עולל, ובאופן סיבובי להאשים בכך את הנשיא טראמפ, ששיחת הטלפון שלו עם נשיא אוקראינה הוקלטה, עשרות אנשים הקשיבו לה, ואז גם פורסמה.
ביידן מודה, בטפשותו וביהירותו, מול המצלמות (הוא משוויץ) בדיוק במה שאנשיו מייחסים לנשיא טראמפ. זה הוידאו שבו ביידן מפליל את עצמו, ומספר איך מנע סיוע חוץ אמריקני לאוקראינה בסך מליארד דולרים, כאשר שמע שהאוקראינים מינו חוקר מיוחד לחברת האנרגיה האוקראינית “בריסמה”, ששילמה מליונים לבנו, האנטר, על כלום. “נתנו שוחד”, כדברי טראמפ, היום בראליי במיסיסיפי.
תרגום דבריו של ביידן כאן: (אמרתי לאוקראינים) “אני נותן לכם שש שעות, ואם לא תפטרו את התובע, לא תקבלו את הכסף (סיוע החוץ). האוקראינים אמרו לי: אין לך סמכות לכך, רק לנשיא, שאישר. אומר להם ביידן: בבקשה, תתקשרו לאובמה (מגחך). ונחשו מה? הם פיטרו את הב-ז, ושמו במקומו מישהו ‘רציני’ יותר..” (לוחץ על זרוע האורח שלידו, בקריצה).
ברור שאת זה ב”תקשורת” לא יראו, זה לא מתאים לתיבת התהודה. אפילו לחקור את ביידן על זה – אסור. במילים אחרות, תפקיד “העיתונאי” בעידן הזה – הסתיים. נשארו בעיקר תועמלנים, ומקהלות ליווי של כת ה- PC. פעם היו “תחקירנים” היום יש בעיקר “מסתירנים”. הנה הוידאו:

https://www.youtube.com/watch?v=J6zFXc_CNR8

ומצב הכלכלה האמריקנית? מזהיר. שיא כל הזמנים בבורסות האמריקניות; האבטלה הנמוכה זה חמישים שנים; שיעור ההשתתפות בשוק העבודה בעלייה; החוב הלאומי עולה, אך בקצב איטי יותר; וצמיחה מעל למצופה. 
איך הנשיא טראמפ עושה את הקסם הזה? והאם זה יכול להנחות גם אותנו? במאמר החווייתי הזה, לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים:


השטן לובש פראדה. על הפלא הכלכלי של הנשיא טראמפ. איך אמריקה מצליחה?