הוכחות: העיר תל אביאד נכבשה בידי המורדים הסונים, ה”לוחמים” הכורדים נמלטו, העימות הסוני-שיעי, מתעצם. לחצו

טענתנו, שה”פרשנות” המימסדית בישראל ובעולם נובעת מאג’נדת שנאה פוליטית, תוך עצימת עינים למציאות – שוב מוכחת.
הלוחמים הכורדים, שכל כך הרבה היללו אותם (לא אצלנו) – נמלטו כל עוד נפשם בם מהסונים, הנתמכים בידי הטורקים. לא היתה כמעט לחימה. רק טיפש היה תומך בהם, או מתערב בכלל. ואיפה “הפרשנים” והפוליטיקאים שליהגו שבוע שלם? אנחנו קבענו, שהכורדים בצפון “סוריה” משתפים פעולה עם בשאר, וכך הוכח. הם ממש לא חברינו, ואינם צדיקים (אף אחד לא צדיק שם).
ואיפה אלה שטענו שהפלישה הטורקית מועילה לבשאר ולאיראנים? זו כבר עוד מלחמה סונית – שיעית, ההולכת ומתקרבת. ולאן מוליך הכביש, בתמונה למעלה?
בקרוב יתפרסם המאמר המקיף החדש שלנו עם תמונת המצב החדשה, כולל סרטונים, מפה, ועוד; וכרגיל, לא תמצאו את זה במקום אחר. ועוד:

זו העיירה תל אביאד אתמול, לאחר שנכבשה בידי הסונים בחזרה. נטושה. עד שנת 2011 זו היתה עיירה סונית, שנשלטה בידי המשטר; 2012-13 המורדים הסונים השתלטו עליה; 2014-15 דאעש; 2015-19 הכורדים (תוך טיהור אתני בסונים); 2019 (היום) “הצבא הלאומי” (שוב המורדים הסונים) בסיוע הטורקים. 
משטר בשאר והכורדים שיקרו במשך שעות, שהיא לא נכבשה.
וזה המאמר שלנו, שצפה אחת לאחת את ההתפתחויות, שמדהימות את כולם, אך לא אותנו: 

 

טורקיה תוקפת, מחדירה אלפי לוחמים סונים לצפון השטח הסורי. משטר בשאר: נתנגד לכם (7.10.2019)

סרטון הוידאו, הזוכה לצפיית שיא, שבזמן השידור החי (10.10.2019) היה עתידני, ועכשיו הוא המציאות: 

 https://www.youtube.com/watch?v=fOdTU2_hBJI&t=18s

בקרוב יעלה המאמר הפנורמי החדש של האתר על תהפוכות “סוריה”, לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים. ממש עכשיו, המינוי למנויים חדשים ומחדשים הוא במבצע הנחה חגיגי, שבקרוב יסתיים:

 

לפרטים על המבצע, ואפשרות להמשיך – כ א ן