הונאה עצמית אירופית


מאת ד”ר גיא בכורבין חצי מליון למליון מסתננים ופליטים מוסלמים מלוב ומטורקיה יציפו בשנת 2015 את חופי יוון, איטליה ו”האיחוד האירופי”, כך מעריך הממונה על הגבולות ב”איחוד האירופי”, שקובע שיש צורך להיערך, אך מובן שלאותו “איחוד אירופי” שממשיך להרוס את מדינות הלאום באירופה, שלב אחר שלב, אין שום יכולת להיערך לשיטפון הזה, ולמליונים שעוד יגיעו בשנים הקרובות. האיחוד האירופי חשב שהוא איזה מבצר חסין מצרות העולם, והנה מתברר לו, לחרדתו, שהמבצר הזה פרוץ לחלוטין. ברגע שמסתנן ימי כזה חודר למבצר, פתוחה בפניו הדרך להמשיך לכל מדינה באיחוד האירופי, על פי הסכם “שנגן”.


דאעש שולט בחלק ממזרח לוב, ובעיקר בעיר סירט, וכן בלפחות שני נמלים ימיים. במילים אחרות, החלום של הארגונים האסלאמיסטיים לקבל מוצא ימי בים התיכון כבר הושג, ודאעש או ארגונים אחרים יענישו את אירופה בהצפתה במליוני פליטים, שמעוניינים להגיע ליבשת האירופית. מה שחמאס לא הצליח להשיג בעזה, נמל עצמאי בים התיכון, הצליח דאעש בלוב. איטליה כבר מתקשה לעמוד בזרם העצום של הגירת העמים הזו, אך “האיחוד האירופי” כופה עליה תוכניות הצלה אינסופיות של המסתננים בלב ים, כמו “הים שלנו” או “טריטון”.


עוד על הנושא הזה

כיוון שמלחמת האזרחים ממשיכה להשתולל בחלקים נוספים של לוב, הזרם יתגבר בכל מקרה, ועכשיו נפתחה עונת ההגירה הגדולה, עם בוא האביב (מילה קצת טראגית בהקשר של המזרח התיכון). עם המליונים יגיעו גם טרוריסטים מתחזים, אמצעי לחימה כבר מוברחים דרך הים למדינות אירופה, ורמת המתחים הפנימיים רק תלך ותגבר כתוצאה מכך.


היתה זו אירופה שסייעה לפני ארבע שנים בהפלת מועמר קדאפי, כדי להביא ללוב את הערכים שלה. עכשיו דווקא לוב תביא לאירופה את הערכים שלה, וזה לא צפוי להיגמר רק בלוב. הכיאוס צפוי להגיע גם לאלג’יריה, תוניסיה ומערב מצרים, וזו שאלה של זמן. עם הפיכת “בוקו חראם” לחלק מן “המדינה האסלאמית” נראה בעתיד הקרוב גם את התחברות אפריקה השחורה עם צפון אפריקה, על סיפה של אירופה.


“האיחוד האירופי” חשב שהוא רחוק מן המזרח התיכון, ולכן יכול לנווט אותו כשהוא מוגן, והנה, המזרח התיכון מתחיל לנווט עכשיו את אירופה. הדבר הזה נובע מאי הבנה מוחלטת של המציאות אצל מנהיגי אותו “איחוד אירופי”.


במשך שנים הם הקפידו להחדיר את ידיהם לעניין הישראלי, מתוך הנחה מופרכת שזה לב הסכסוך במזרח התיכון, ולכן אם הוא “ייפתר”, הדבר יביא ליציבות בכל השאר. הם התעסקו ועדיין מתעסקים באופן אובססיבי בעניין הישראלי, וכך גם מזניחים את כל הזירות האחרות: את סוריה, עיראק,לוב,תימן, לבנון ועוד. אנחנו משאלת לב של האיחוד האירופי, הונאה עצמית, של מציאות מדומיינת.


אלא שהמזרח התיכון המוסלמי הוא עכשיו בעיה כלל אירופית, שגם מתחבר ללפחות 20 מליון מוסלמים לא-מרוצים, שכבר גרים באיחוד האירופי, ואין להם שום כוונה ללכת, ההיפך, הם יכפילו את מספרם בתוך מספר שנים. מצחיק שאותו איחוד דיבר שנים על הבעיה הדמוגרפית בישראל, שכבר אינה קיימת, בעוד הוא עצמו מתעלם מהקריסה הדמוגרפית אצלו בבית.


ב”איחוד האירופי” ממשיכים לגלגל עיניים לשמיים, ולהעמיד פנים שהכל תקין. העמדת הפנים הזו, והמשך ההתעסקות מעוררת החשד בישראל, יובילו לאסון על היבשת הזו כולה, ואולי זה כבר מאוחר  מידי.


(פורסם בידיעות אחרונות, 19.3.15)

מי שעדיין לא הצטרפו למועדון ג’יפלאנט מוזמנים להצטרף כאן: