הופעה ראשונה איומה של המועמד ג’ו ביידן. וזה אומר הכל. צפו:

הופעה ראשונה של המועמד ג’ו ביידן לפני “עיתונאים” לאחר 89 ימים: הופעה נוראה. נראה לחוץ (הכינו לו טלפרומטר, שם כתבו לו את התשובות, אין לי ספק שכל השאלות היו מוזמנות מראש, וכמובן מלטפות).
מזיע (כאשר נקסון הזיע בעימות הטלוויזיוני מול קנדי, כולם דיברו רק על זה), מתנשף, מבולבל בשמות, במקומות ובאירועים, מלעלע בלשונו, אפס כריזמה, נראה מנותק לגמרי, וכאילו כל רגע הוא הולך ליפול. בקושי יש לו כוח להרים את הידיים. נראה זקן מאוד, ולא שייך.
האיש הקשיש והעייף הזה, שאוכסן במרתף ביתו 89 ימים – רוצה להיות נשיא ארה”ב? ברור שאווררו אותו עכשיו, בגלל הביקורת הציבורית הגוברת, ומיד יאפסנו בחזרה. בנוסף, הוא הודיע שהוא לא יערוך ועידות בחירות “בגלל הקורונה”. ברור, הרי מסתירים אותו, הוא לא כשיר. צפייה עלובה בסרטוני “מסיבת העיתונאים” הזו. 
לא היתה ל”כתבים” ברירה, בשל הלחץ הציבורי, והוא נשאל ממש בסוף, ובזהירות מלטפת, על מצבו המנטלי, כיוון שברור שהוא סובל מדמנציה כלשהי (בחודש הבחירות יהיה בן 78). הוא מסרב לבצע בדיקה. “הביטו בי”. 
הבטנו.  
זו המזימה המדהימה בתולדות ארה”ב: לקחת מועמד בלתי כשיר בעליל (נתקעו איתו, אין להם ברירה), ולמנות לו סגן פרוגרסיבי, שאותו יסתירו. לאחר הבחירות יגלו שביידן “לא כשיר”, ידיחו אותו, ואז יקבלו נשיא פרוגרסיבי, שאחרת לא היה נבחר לעולם. צפו במסכן, אני מרחם עליו:

https://www.youtube.com/watch?v=RYDiQGRxPpU

ברור ש”כתבי החוץ”, אותה חבורה פרוגרסיבית משמימה, לא תחשוף את ביידן האמיתי, סוטה המין, הדמנטי והמושחת, ופירוט על כל אלה תמצאו בהמשך. הם מלעיגים על הנשיא שלנו, ומסתירים את הבדיחה הזו. אבל, כמו שאני תמיד נוהג לצטט את האמרה הלטינית (עוד מלימודי המשפטים שלי, לפני שנים רבות):
“הדברים מדברים בעד עצמם” (Res ipsa loquitur). לקראת הסוף המחשבה שלו ברחה. שימו לב מ- 55:55. נשאל שאלה פשוטה על ישום תקנות בטיחות מקורונה, והוא הלך לאיבוד. מסכן. 
לתמהוני הזה עוד היתה חוצפה למתוח ביקורת על הנשיא שלנו, בנושא הקורונה. כאשר טראמפ הפסיק מיד את הטיסות לסין ב- 31 לינואר, מיד כשהמגיפה הגיעה לארה”ב (עוד לא היה אז אף מקרה מוות בארה”ב מהמגיפה), אותו ביידן מתח עליו ביקורת שהוא סוגר את הטיסות, כי הוא “שונא זרים” ו”גזען”. 
ועוד מאותו מפגש אומלל, ומעורר רחמים. ככה מתנהגים לקשיש חסר ישע, דמנטי ומבוהל?

https://www.youtube.com/watch?v=81YgOcSIbFM

וכאן תמצאו את האמת על ביידן: סוטה המין (בצעירותו, עכשיו לא נראה שהוא עוד מסוגל למשהו), הדמנטי והמושחת. איך יודעים שהוא מושחת? הוא מפליל את עצמו, ובארה”ב “התקשורת” לא מקרינה את הסרטון שתמצאו כאן. שתיקה מלאה ב”תקשורת” כי זה המועמד שלה.  איפה כל הצדקנים והצדקניות? ME TOO? כנופיות “זכויות האדם”?? מחפשי ה”מושחתים” רק במחנה היריב? מצפצפי ה”משרוקיות” למיניהן? ניו יורק טיימס, וושינגטון פוסט, CNN? מוזר, כולם נעלמו. “המשרוקית נתביישה”. 
בשידור חי:

אין סיכוי שב”תקשורת” יספרו לכם: ג’ו ביידן בטירלול חדש.
את מי ג’ו ביידן הולך לנצח?

ח ד ש: עלה המאמר החדש של ד”ר גיא בכור, לקראת הריבונות:

תגובת השליטים הערביים לריבונות. ותכסיס האי-צפיות של הפילוסוף הסיני?

מבצע ההנחה המיוחד עומד להסתיים. למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

חדש: שמי טהראן הוארו בלילה: האם הושמד המתקן הגרעיני האיראני בפרצ’ין?

“התבוסה המוזרה” והמושתקת של צרפת: התקוממות מוסלימית בשיאה קורונה? זה חמור מכך:

“הבלתי רצויים”: אז היהודי האחרון באירופה, שוב?

בוזזים את חנות מיקרוסופוט בשדה החמישית בניו יורק. צפו, אתם רואים נכון:

כאשר הרוע והטיפשות יוצאים מכלל שליטה, בבירת הרוע והטיפשות

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.