הכיאוס בצבא האיראני נמשך: 40 הרוגים מירי עצמי על ספינה. צפו:

בזיון לחיל הים האיראני: משחתת שלו בשם “ג’מאראן” ירתה בטעות טיל על ספינה אחרת שלו, בשם “כנארכ” (“בצד” בפרסית), ולפי דיווחים מקומיים מספר ההרוגים הוא כ- 40 חיילים, עם עשרות פצועים. 
כרגיל באיראן, קודם כל משקרים, אחר כך חושבים. בדיווח הראשוני נטען שבספינה “כנארכ” “אירעה תאונה”, וכי חייל אחד נהרג. כלי תקשורת מקומיים דיווחו אחר כך על האמת. 
בתמונה למעלה: באופוזיציה האיראנית כבר מלגלגים על הצבא ועל משמרות המהפכה. רואים את האימאם הקדוש עלי, אוחז בידו של קאסם סולימאני (כך מציירים באיראן בכל מקום את הצמד “הקדוש” הזה), והם מגיעים למקום “התאונה”.
“מה קורה פה”? שואל האימאם עלי.
“הטביעו אותנו במים הקדושים”, עונה לו סולימאני. 
כך בדיוק קרה עם מטוס הנוסעים האוקראיני בחודש ינואר: בתחילה טענו השלטונות האיראנים ש”היתה בו תקלה”, ורק אחר כך, כשהתפרסמו צילומי לווין, הם הודו שירו לעברו שני טילים “בטעות”, והפילו אותו (מי טס מעל איראן??). משטר הרשע הזה לא יכול ליפול “בטעות”? פעם הערכתי את הציבור האיראני, היום אני מבין שמדובר בפחדנים שרדניים. ארצם הפכה לדיסטופיה מחרידה, קודם כל לעצמה. 
סרטון ראשון עם הנפגעים (לחצו עליו):

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/05/ספינה-איראנית.mp4https://www.youtube.com/watch?v=izIErpbwg3A

כך בדיוק זה היה עם מטוס הנוסעים האקראיני, 176 אנשים חפים מפשע נהרגו בגלל משטר הרשע השיעי:

ח ד ש של ד”ר גיא בכור: מי אמר: 
“אם הנשיא אסד ירצה לעמוד נגד פוטין, באופן סודי או פומבי בסוריה, ואם המוח’אבראת שלו ירצו לסלק את פוטין מסוריה, ולדחוף אותו לקרב שלא ישאיר דבר מ’הישגיו’ ומ’הישגי רוסיה’ על שפת הים התיכון, פוטין יחוסל לא רק בסוריה, אלא שרוסיה תאבד את כל הישגיה בעולם ובאיזור, אשר הושגו בעשור האחרון. במקרה כזה השם פוטין יימחק מההיסטוריה הרוסית לנצח נצחים”.
במשך ארבעים שנה אני חי ומפרש את המזרח התיכון, וראיתי כבר הכל: את הבגידות, השקרים, ההונאות והתרגילים. אבל דבר כזה עדיין לא ראיתי. זו גם הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים מה באמת קורה בין בשאר, פוטין ואיראן. ואיך נראית העיר הסודית שהקימה משפחת אלאסד מתחת לדמשק, למקרה של מלחמה איתנו? וידאו נדיר. בתוספת נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש. מאמר מיוחד לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, עדיין במבצע לרגל המצב, ואת פרטיו תמצאו כאן.

ההתחצפות של בשאר אלאסד כלפי פוטין. האם זה יעבור בשלום?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.


Facebook


Twitter


Youtube


Telegram

את הלילה הזה איראן לא תשכח: ליל שריפת המפקדות ב”עיראק”. צפו:

התנגשויות ליליות בין תושבי אבו דיס לרשות הטרור, כולל יריות. צפו:

התחיה הערבית – עולה באש. צפו: