הכלכלה האמריקנית מתפוצצת מרוב הצלחה. ולמי אסור להאמין?

הבורסה האמריקנית שברה היום עוד שיא היסטורי, שטרם נחצה מעולם: עברה את שער 28,000 במדד דאו ג’ונס. כל זאת תחת הנהגתו של הנשיא הטוב בתולדות ארצות הברית, ובוודאי לנו. מי שהאמין בנשיא – התעשר, ובמאמר קצר קודם כתבנו ששער 30,000 נראה באופק.
איך הוא עושה את זה? גילינו את הסוד במאמר המיוחד שלנו הזה:


השטן לובש פראדה: על הפלא הכלכלי של הנשיא טראמפ. איך אמריקה מצליחה?

 
ולמי אין להאמין, ואין גם טעם לקרוא או להקשיב? ל”תקשורת”. מאז שנבחר, הם לא מפסיקים לנבא איזה “משבר כלכלי”, בשעה שההיפך קורה. הם גם מנסים ליזום משברים מלאכותיים, כדי להפיל את הנשיא, ולא מצליחים. 
בנוסף, ה”דמוקרטים” העלובים מביכים את עצמם בדיוני “ההדחה”, שאינם אלא טרחנות אחת גדולה, על שהפסידו בבחירות. “התקשורת” בארה”ב ופה היא זרוע של כת ה -PC, ואין טעם שתבזבזו עליה את זמנכם. אם יהיה איום רציני, אנחנו נכתוב על כך. כל הייתר זו סתם יבבנות. אפילו הצבעה על “הדחה” לא בטוח שתהיה.
ובמה הם מאשימים את הנשיא? שלחץ על נשיא אוקראינה (בשיחת טלפון, שלה עשרות מקשיבים, ותימלולה כבר נמסר בידי הנשיא עצמו) למען מטרות מפלגתיות, בשעה שהמועמד שלהם, ג’ו ביידן, מודה במו פיו שלחץ על נשיא אוקראינה למטרות אישיות: להציל את בנו, האנטר, שתובע מיוחד הוקם באוקראינה לחקור את השחיתות שבה האנטר היה מעורב. 
בוידאו שכאן, שאסור להראותו בישראל ובארה”ב, מתפאר ביידן, איך נתן אולטימאטום לנשיא אוקראינה, לפטר “תוך שש שעות” את התובע המיוחד, ולא – סיוע החוץ האמריקני לאוקראינה, בסך מליארד דולר, יבוטל. 
ומה אם חושבים? הוא נהנה לספר כאן, “הבן-ז פוטר”..
לאור הפיאסקו הזה, הבורסה האמריקנית כבר מבינה שהנשיא כאן כדי להישאר, ומגיבה בהתאם. 

 ד”ר גיא בכור במתנה?https://www.youtube.com/watch?v=J6zFXc_CNR8&feature=emb_logo

אל תחמיצו: הירשמו לשירות המיילים החינמי שלנו, ותקבלו ברמה יומית טיפים קצרים של אקטואליה, התראות ואירועים של אותו היום. נרשמים – כאן.