הלם ואבל באולפני “התקשורת”, עולמם חרב עליהם. העיתון הגרמני בעברית: טראמפ ונתניהו משוגעים:

אומללות והלם נפלו על כת “התקשורת”, לנוכח ההישגים המדהימים, כמוהם אפילו לא ציפו אצלנו, ואחדים מהם פרצו בהתקפי זעם. כל שלבי האבל נמצאו שם. 
הם יתרגלו.
צריך להבין שהעם המומצא זו דת (אחד המאמרים הראשונים באתר, 2006), שיש לה נביאים (ב”תקשורת”), כוהנים (ערפאת, עבאס) ואחדרשפני קודש (ה”עמותות” במימון אירופי). והכת הזו נחרבת עכשיו, לנגד עיניהם המתפלצות.
כיצד הם פועלים? הבא נבחן אותם ביחד, בצורה אנתרופולוגית:
1. הם מעצימים את האלימות של העם המומצא, בתקווה שתפרוץ.
2. הם מדגישים את מה שהעם המומצא אמור לקבל, מתוך תקווה להסית את הימין בישראל לדחות את התוכנית. בכך הם רק מעצימים את התנשאותם, ומידת ניתוקם מהמציאות. 
3. ינפחו כל התנגדות לתוכנית, הרי הם עצמם ניצבים בחזית הסירוב (כך, מי שהגדיר את עצמו כ”מחנה השלום” מתייצב כ”מחנה האנטי שלום”, וזו קריעת המסיכה שלהם בידי הנשיא, ראו הוידאו המפורסם שלנו כבר. הוא כרגע 54K צופים תוך יומיים, הביאו אותו ל- 100K?).
4. והשיטה הרגילה אצלם: הגחכה, כאשר אין טיעונים; אך המגחיך מוגחך. וכך קיבל העיתון הגרמני בעברית את ההישגים, בקינה מתגחכת: 

כולנו זוכרים איך הם שימשו כלי חינם, לתעמולת ההבל זורעת הפניקה של איראן, כנגדנו, לאחר חיסול המחבל סולימאני. מי עוד טורח להשתמש ב”שירותים” שהם מעניקים? באמת מפליא אותי. 

ואילו אצלנו: קיראו את המאמר החדש והטרי של ד”ר גיא בכור:
האם מכשפת אוסלו מתה? על מאחורי הקלעים של הדרמה