הלם קשה ל”עמותות” במימון אירופי: בג”ץ אישר את הרכבל לכותל. קיראו על המאבק ארוך השנים:

באיחור של עשור: בג”ץ דחה היום פה אחד את כל העתירות נגד הקמת הרכבל, ממתחם תחנת הרכבת הישנה בירושלים ועד לשער האשפות בעיר העתיקה, ועיר דוד. הקו יהיה באורך של 1.4 ק”מ עם ארבע תחנות, ובשעות השיא יוכלו לנסוע בו 3,000 נוסעים בשעה. הדרך פתוחה עכשיו, על עיריית ירושלים לבנות את הרכבל בתוך שנה, שכן הכנות התשתית כבר נעשו, ואני סומך על ראש העיר של ירושלים, משה ליאון, הטוב ביותר מאז טדי קולק, בלי שום ספק.  
במדינה רגילה זו היתה ידיעה רגילה בהחלט, הרי כל מדינה רוצה לקדם את עצמה, אך לא כאן. 
במשך עשור שלם “עמותות” פרוגרסיביות במימון אירופי, וכמובן גרמני, נלחמו בארסיות רבה נגד הפרוייקט, מסיבה אחת: הוא יאחד את ירושלים. כיוון שהן מנועות מלטעון את האמת, הן השתמשו בטיעונים הזויים כמו איכות סביבה, ירוק, טומאת מתים, גייסו את “עיתון” השקר נ”י טיימס, ומה לא. יש רכבלים בהרבה ערים גדולות במערב (ראו בהמשך), אבל פה – אסור. אלה עמותות כמו “עמק שווה”, “עיר עמים” ואחרות, יחד עם “עיתון” הטרולים ששמו מתחיל באות ה’. 
במשך שנים עמותות זרות אלה הטריחו ועיכבו את הפרוייקט, כפי שניסו למנוע את: כביש 6, את הגז שלנו, את כביש בגין בירושלים, את הרכבת הקלה בירושלים, את גדר הבטחון, את נתיבי איילון, את חוק יסוד: הלאום, את הרכבת תל אביב – ירושלים, והבניה ברחבי הארץ. הייתם מתארים לעצמכם את ישראל ללא הפרוייקטים הקריטיים האלה?
לאחרונה נגרמו תבוסות כבדות ל”עמותות” בשורה של בג”צים תקדימיים: חוק יסוד: הלאום, שכל העתירות נגדו טואטאו לפח האשפה של ההיסטוריה; פינוי מאות מסתננים ערבים מהעיר המקראית יוטה (אין להשתמש עוד בשמה הערבי, “יטא”. העיר יוטה נזכרת בתנ”ך פעמיים, והיא היתה עיר יהודית גדולה ומשגשגת במשך מאות שנים); בינוי שכונת שמעון הצדיק בירושלים; הבעלות היהודית על בתי המלון פטרה (שנבנה בידי יהודים) וניו אימפריאל בעיר העתיקה (יש לשנות את שמם לשמות עבריים), ועוד.  
ולכן, העמותות הזרות מצליחות לעכב, אך לא למנוע, אלא שבינתיים העלויות הן אדירות, וכך גם הנזקים המצטברים מאי בנייה, ועל ממשלת ישראל לתבוע עכשיו את עלות אובדן השנים מאותן עמותות. לא יכול להיות שכל אחד יעכב פרוייקטים לאומיים במשך עשור שלם, ועוד במימון מדינות זרות, ולא ישא בתוצאות המשפטיות והכספיות. יש להפסיק את “שיטת מצליח” הזו של העמותות.   
ראו את המאבק שלנו לאורך עשור שלם בנושא הזה: 

באחד במאי 1936 פרסם ברל כצנלסון, ממנהיגיה ההיסטוריים של תנועת העבודה, מאמר בעיתון “דבר”, בו יצא נגד הפרוגרסיבים היהודים (“ברית שלום” ודומיהם), שתמכו ב”מרד הערבי”: “היש עם בעמים אשר מי מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל ייסוריו, הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס, ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות?” 
המשומד האוטו-אנטישמי אוטו ויינינגר, אפיין את זה עוד קודם.


הרכבל הנהדר בירושלים – יוצא לדרך. ומי עיכב אותו, ועדיין מעכב? ניחשתם נכון. לחצו:

בעוד כמה שנים אף אחד לא יבין איך חיינו בלי נתיב התחבורה הקריטי הזה לקודשי ישראל, שכן הדרך לכותל ולעיר דוד כיום היא כמעט בלתי אפשרית ברכב, ומחייבת הקפה של העיר העתיקה, פקקים, עצבים, והעדר חנייה. ברגל זה עוד יותר קשה, עם מסלול ארוך משער יפו, שאינו קל למבוגרים ולבעלי נכויות, ובחלקו הוא גם צר ומסוכן.  
בנוסף, וזה רווח כפול, הקו הזה גם יהיה אטרקציית חובה לתיירים, ויכניס כסף רב למדינת ישראל. כל כך הרבה יתרונות. 
לאירופים המממנים את עמותות הרוע (הם קוראים את ג’יפלאנט) אני אומר: חבל על כספי משלמי המיסים שלכם. עם ישראל חזר לארצו, ושום כסף שלכם לא ישנה את זה. בשעה שאתם עוד הייתם על העצים ביערות אירופה, ירושלים כבר היתה בירת העם היהודי. 
קו הרכבל בלונדון. בירושלים זה יהיה הרבה יותר יפה:

מצעד ה”ישראלים” המוכרים את עצמם עבור כסף אירופי מזוהם – נמשך. מי בטור הקלון, וכמה קיבלו ב- 2019?

משמח: בעקבות התייבשות כספי העמותות – גל הגירה מן הארץ של בכירי עמותות שנאה לישראל. ומי כבר עזב?

קבורת חמור: שוויץ מפסיקה לממן את “יוזמת ז’נבה”. וכמה כסף היא השקיעה בזה עד כה?


כן, אני רוצה להנות ממש עכשיו מאוצרות הידע האנושי, ולזכות בחגורת הבטחון. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

שבתאי צבי התאסלם רק עכשיו. על עיוורון תוצרת בית, ואיך נבריא את עצמנו

קול הרעם הפרוגרסיבי מכה שוב: “המכון למחקרי בטחון לאומי” בשירות האויב

מינוי לג’יפלאנט? ראו את המחיר שיוצא לחודש, אולי תופתעו


כן, אני רוצה להנות ממש עכשיו מאוצרות הידע האנושי, ולזכות בחגורת הבטחון. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

נשיקת אשת העכביש: כך מתנכלת גרמניה לישראל (2013)

לחצו כאן, כדי לקבל התראות למייל האישי על מאמרים חדשים ועדכונים קצרים

“המכון הישראלי לדמוקרטיה” – כסף גרמני. איזו יומרה

מבצר רוסיה: כך הכין פוטין מתחת לרדאר את מבצר ההצלה הרוסי. האם הוא יעמוד או יקרוס?


edit post

מכה כפולה לחיזבאללה, ערב ה”בחירות” ב”לבנון”. כמה לוחמים מהארגון נהרגו בידי המורדים הסונים?
סוריה

מכה כפולה לחיזבאללה, ערב ה”בחירות” ב”לבנון”. כמה לוחמים מהארגון נהרגו בידי המורדים הסונים?

13/05/2022

ככל שרוסיה הולכת ונחלשת ב”סוריה”, בשל המלחמה המתגברת באוקראינה, תעוזת המורדים הסונים גוברת, ואתמול הם חיסלו לפחות עשרה מחבלים מארגון חיזבאללה/האגף הסורי – בירי אחד. איך זה קרה (הסרטון המלא), מה ההשלכות, ומה קרה בטקס הקבורה? לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים. 

קרא עוד


edit post

נאום המלך: מכה אנושה לתומכי החרם נגד ישראל. על מה הכריזו הנסיך צ’רלס וממשלת בריטניה בהזדמנות חגיגית במיוחד?
ישראל

נאום המלך: מכה אנושה לתומכי החרם נגד ישראל. על מה הכריזו הנסיך צ’רלס וממשלת בריטניה בהזדמנות חגיגית במיוחד?

11/05/2022

במאמר הזה תקראו על ההתפתחות הדרמטית בבריטניה, בכל הנוגע ל”חרם” על ישראל, מהו החוק עליו הכריז אתמול הנסיך צ’רלס בשם הממשלה, ועוד בנאום הכתר, כלומר זה חלון הראווה של המדיניות; איך מגיבים ארגוני ה”חרם” וארגוני “זכויות האדם”, מדוע כל זה מתרחש דווקא עכשיו, ולמה זה לא מדווח בישראל? לחברי מועדון ג’יפלאנט, שיודעים, וידע הוא כוח.בריטניה שוב צועדת בראש המדינות התומכות בישראל, וזו…

קרא עוד


edit post

למה בשאר אלאסד הבהיל את עצמו לטהראן, לביקור פתאומי ונדיר אצל ח’מנאי?
סוריה

למה בשאר אלאסד הבהיל את עצמו לטהראן, לביקור פתאומי ונדיר אצל ח’מנאי?

09/05/2022

האם מטוטלת הכוח האכזרית שוב נעה מחדש ב”סוריה”, ובשאר אלאסד, עם החושים החדים שלו, כבר מבין את זה? מהי ההשפעה של מלחמת אוקראינה על הרוסים בשטח הסורי, ומה כל זה אומר? על נקמת הסולטן, ההרוגים הרוסים, איך השפיל אתמול ח’מנאי את בשאר? (בסרטון למעלה: הסונים כבר מלגלגים), ואיך “האיחוד האירופי” נתן אתמול עוד סטירה לאסד? מיוחד, לחברי מועדון ג’יפלאנט. ואיך זה צפוי…

קרא עוד

למה ממשלת ישראל לא תובעת מגרמניה חוב לא מוכחש של 18 מיליארד דולר?

השפה הערבית גוססת בישראל


כן, אני רוצה להנות ממש עכשיו מאוצרות הידע האנושי, ולזכות בחגורת הבטחון. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן