“המדינה” נגד מדינת ישראל: שערוריית ארמון הנציב מתגברת. מכעיס ומקומם:

“המדינה” הסכימה בהודעה רשמית לבנייה הלא חוקית של האו”ם במתחם ‘ארמון הנציב’ בירושלים, מה שמעמיק את המחדל השערורייתי.
מתחם ‘ארמון הנציב’ רחב הידיים נבנה בימי המנדט, עם נוף מהיפים בעולם. עם שחרור ירושלים הוא הפך לרכוש המדינה. האו”ם, שסתם רובץ ומסכסך נגדנו בירושלים מאז מלחמת העצמאות, ביקש להשתכן שם כשוכר, ובקשתו אושרה בידי הממשלה, היא המשכיר, למרות מחאות בציבור שלנו.
אך “המדינה” לא דרשה ממנו דמי שכירות מעולם. בשנים האחרונות “הדייר” החצוף החל לבצע בנייה לא חוקית במתחם, ו”המדינה” הרימה ידיים. עמותת רגבים החשובה עתרה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד הבנייה. בימים האחרונים “המדינה” הודיעה לבית המשפט שהיא “שמחה לבשר שהמגעים הדיפלומטיים נשאו פרי”: האו”ם ישאיר את הבניה הלא חוקית, אבל מעכשיו יוכל לבנות שם “לפי החוק”. הישג? האו”ם “עבד” על “המדינה”, ומההסכמה הזו יש לו, לכאורה, זכות חזקה, כאילו הוא בעל הבית. כל עורך דין מתחיל היה עולה על המלכודת הזו, ומתנגד לה.   
“המדינה” מבקשת לכן למחוק את העתירה.
זו שערורייה, שצריכה להרתיח כל אזרח אינטליגנטי. לא רק שהשוכר השתלט על הנכס; הוא בונה בו כרצונו; הוא לא שילם שכירות מעולם; והוא גם לא מסכים להתפנות.
הייתם מסכימים לכל זה, אם זה היה נכס שלכם? אבל זה נכס שלכם. “המדינה” זה אנחנו. האו”ם יכול לשכור משרדים בכל מקום אחר במזרח התיכון, אבל הוא כובש את ארמון הנציב, כדי שממשלת ישראל לא תעבור לשם. האו”ם, אתם מבינים? הארגון האנטישמי הזה. 
התנהלות “המדינה” מעליבה אותי בכל מובן: מדובר בהחלטות מבזות, לא הגיוניות, כנועות מראש, המוותרות על הריבונות והבעלות, ויש מקום לבג”ץ בעניין. אין טעם לפנות לממשלה, כי בישראל הממשלה אינה מחליטה.  
הקמפיין שלנו בנושא החל כבר בשנת 2017:

ברצוני לברר:
  1. מי אלה האנשים ב”מדינה”, שהסכימו לויתור השערורייתי?
  2. איזו מדינה מייצגת “המדינה”? 
  3. האם יש לנו ח”כים, שרים וגורמים מדיניים שמייצגים אותנו? ידוע שאין לנו משרד חוץ, זה ידוע. אך אין חברי כנסת, שיתפנו לרגע מהעסקנות, לטובת נושאים לאומיים חשובים?
בארמון הנציב צריך לשכון ‘הבית הלבן’ הישראלי, בית ראש הממשלה לדורות. כל אורח בינלאומי שיגיע, יצפה ויידהם מנוף הקדומים של העיר העתיקה, הנפרש ממול, נוף תחיית העם היהודי. אימפריה צריכה גם להציג את עצמה ככזו. 
אין גם צורך במימון, הכל בנוי. יש לשגר הודעת פינוי לאו”ם, ולהתחיל במעבר.

“מצידי תמותי”: האם בשלב הבא האמירויות יפילו את המלך עבדאללה בירדן ואת מחמוד עבאס?

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

הרימון הגדול, ותור הזהב לישראל

✈️✈️✈️ ימות המשיח: ישראל הופכת מאי בודד לצומת סואן. הרבה הולך להשתנות:

המוות הפלשתינאי, הפעם זה הסוף?
הרמת מסך

אירועים מדהימים מתרחשים בשטחים הפלשתינאים, עליהם אין מילה ב”תקשורת”: על המוות המשתולל בעזה, האלימות, האם חבורת רמאללה הגיעה לסוף דרכה, על ההלם שם, האם הם ייזמו אינתיפאדה חדשה? האם חמאס הוא הנכס היקר ביותר שלנו, ומה סדר הכוחות שם? מלווה בסרטונים בלעדיים. מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – נמצא בעיצומו, ורבים משתמשים בו.

מאת ד”ר גיא בכור


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

האם הברית עם האמירויות לא תתהפך עלינו,
כמו עם איראן וטורקיה המוסלמיות?

דווקא היום: הכלכלה הטורקית מתמוטטת, הסולטן מחריב את טורקיה

הנה כללים, שגם הם מתגשמים עכשיו: כבדו את עצמכם? אחרים יכבדו אתכם. זה פשוט:

משמח: בעקבות התייבשות כספי העמותות – גל הגירה מן הארץ של בכירי תעשיית השנאה לישראל. מי כבר עזב?

שבתאי צבי התאסלם רק עכשיו. על עיוורון תוצרת בית,
ואיך נבריא את עצמנו


התראה