המספרים לא משקרים

 


מאת ד”ר גיא בכור


מדינות במערב אירופה, כמו גם הנשיא ברק אובמה, מסרבים לדבר על הדמוגרפיה בארצותיהם, זה הרי לא “פוליטיקלי קורקט”. רק על הדמוגרפיה בישראל מותר לדבר, וכמובן “לדאוג” לנו כ”מדינה יהודית”.


אז אם להם מותר לדבר על הדמוגרפיה אצלנו, לנו מותר לדבר על הדמוגרפיה במערב, למרות שהיא מושתקת שם מרוב אימה. אך היא ממשיכה לעשות את שלה, וכאשר היא תתפרץ, כבר יהיה מאוחר מידי. בקושי מותר לדבר במדינות האלה על “טרור מוסלמי”, אך לנתח את הגירת המוני מוסלמים לאירופה ולארצות הברית –על זה אסור לדבר או לכתוב. אך מה יהיה עתיד המדינות האלה, וכיצד הן ייראו כבר בעוד כמה שנים ספורות? הן דואגות לנו? אנחנו דואגים להן.


ניקח למשל את שני מוקדי הטרור האסלאמי של השבוע האחרון: עיר “השעשועים” אורלנדו שבפלורידה, וצרפת. באורלנדו של שנת 2000 נמצאו כמה אלפי אזרחים מוסלמים, אך היום מספרם עומד על 50 אלף איש, 20% מתושבי העיר, עם המוני המסגדים שהקימו, מרכזים חינוכיים, ועוד. אותו מועדון לילה שהותקף, שוכן בתוך שטח שהופך למוסלמי, עם שבעה מסגדים סמוכים אלה לאלה. הפיגוע הוא סימון של האדונים החדשים שמקומות כאלה כבר לא רצויים אצלם, ועדיף שייסגרו. מספר המוסלמים בכלל ארצות הברית עדיין נמוך, אך יש כבר מרכזים עירוניים, כדוגמת אורלנדו, ששם האחוזים מזנקים.


או ניקח את צרפת, שאחוז האזרחים המוסלמים שלה תמיד אפוף בענן של מסתורין, ולא במקרה. האליטה השלטונית המנותקת במדינה הזו פשוט מפחדת לדעת. המספרים נעים מ- 8% ועד 15%, אך נתונים מדהימים ומבהילים שפורסמו בפברואר השנה מטילים אור חדש על המספר. סקר עומק נערך בקרב 9,000 תלמידי תיכון מייצגים ברחבי המדינה, והסקר הזה מוכר היטב לשלטונות בצרפת. 25.5% מן הנשאלים הגדירו את עצמם כ”מוסלמים”. כלומר רבע מאוכלוסיית תלמידי התיכון היא כבר מוסלמית, ועם קצב פטירות עצום במדינה, של האוכלוסיה הוותיקה, זה יהיה המספר הכללי כבר בעוד כמה שנים ספורות. מובן שאין מדברים על ערים עם נפח אוכלוסיה מוסלמי עצום כמו מארסיי, העיר השניה בצרפת, עם מעל 40 אחוזים, לייל בצפון עם מעל 50 אחוזים ועוד.


כיצד תיראה אז צרפת? האם לא מגיע לאזרחיה לדעת לאיזה עתיד הם צועדים? ומה הקשר בין האחוזים העצומים האלה לבין הטרור האסלאמי? שתיקה רועמת, אין דיון, יש פחד משתק. אפילו “מוסלמים” אסור להגיד, ולכן הם מדברים על “צעירים”.מלחמות כנופיות בהן המרכיב המוסלמי הפלילי חזק, מתנהלות לא רק בפרברים או בערי שדה, אלא ממש בלב התיירותי של פריז, ליד שער הניצחון. המשטרה הרימה ידיים?

צרפת בוערת, בו נמכור את ישראלאבל להתערב בענייני ישראל והדמוגרפיה שלה? זה מותר ורצוי. אך מספר הילדים בצרפת לאם הוא 1.96, ושל הצרפתים המקורים 1.7, בעוד שאצל היהודים בישראל הוא 3.1, ולכן האופק הדמוגרפי של היהודים במדינתם הוא דווקא חיובי מאוד. בנוסף לעלייה, כמובן, כאשר ל- 1.6% תלמידים שהגדירו את עצמם בסקר כ”יהודים”, אין מה לחפש במדינה האירופית ההיא. הקתוליות, אגב, הולכת ונעלמת במדינה, כנסיות נסגרות באין עניין, ונמכרות; לעיתים הן הופכות למסגדים. אצל אותם תלמידים שהגדירו את עצמם כ”מוסלמים” 83% טענו שהדת חשובה להם מאוד, אך בקרב אלה שהגדירו את עצמם “נוצרים”, רק 40% ראו בדת כחשובה, ורק 22% מבין אלה, שהגדירו את עצמם כתת הגדרה “קתולים”.


ומי שבורח מן האמת, ומתעלם מן המציאות, עוד תבוא האמת, ותלמד אותו את ליקחה האכזרי של המציאות. במערב אירופה ובארצות הברית היא כבר דופקת על הדלת. שד דמוגרפי? הוא כבר נדד צפונה ומערבה, יחד עם מליוני המהגרים.

עוד מאמרים על היבשת הנכבשת

(פורסם ב”ידיעות אחרונות”, 19.6.16)

מי שעדיין לא הצטרפו למועדון ג’יפלאנט מוזמנים להצטרף כאן: