המקום שבחיים לא תרצו לבקר. גם לא לנגב חומוס

מאת ד”ר גיא בכוראוף.. כל כך הרבה אבק וסירחון, צריך פעם לנקות קצת.. איי… מה זה? עכברים? חולדות? יא וולי .. לא היינו פה כבר כמה חדשים, בוא, בוא, תיכנס, אל תפחד מהחושך, הבאתי נר.. ואם תשמע צרחות, אל תיבהל. 

הנה,  כאן, זה יעניין אותך, הגופה של בשיר ג’מאייל, והגופה של כמאל ג’ונבלאט, כן, אהבנו אותו, הוא היה דרוזי בודהיסט, חה חה, וסלים לאוזי, שאת יד ימין שלו טבלנו בחומצה, לפני שחיסלנו אותו, כן, היו מבצעים יפים-יפים, והנה, יש לך שם מהחדשות, רפיק אלחרירי, וראזי כנעאן, ש”התאבד“, חה חה, ותראה שם, כמה עיתונאים, פוליטיקאים, ואנשי צבא, הכל מלא, ודחוס ועבש… מה הארון הסגור הזה כאן? זה השארנו בשביל עבד אלחלים ח’דאם, שעוד יגיע יומו. הוא חושב שברח לפאריז.. חה ..חה.. אלחסאב ביג’מאע..

כן, מרתף הגופות שלנו, שלא לדבר על המרד שעשינו לערפאת בשנות השמונים, ואיך חיסלנו לכם 1,000 חיילים מהצבא שלכם בשמונה עשרה שנים של מלחמה בלבנון… כן, אלה היו ימים יפים.. מיטענים, חטיפות, איזה קלאסה.

רגע, תיזהר, תיזהר, אל תיגע ב… לא.. זה נפל! למה נגעת? יא חראם.

כל התפאורות האלה מקרטון של מפלגת הבעת’ והסוציאליזם הערבי, והפן ערביות, הכל זה מקרטון, תיזהר, זה לא אמיתי. רק נוגעים וזה נופל.

פה זה מחלקת הפעלולים האנטישמיים, תראה, דם מזויף, נראה אמיתי לגמרי, לא? זה מסין. אנחנו מאוד גאים במחלקה הזאת. מאז שאלויס ברונר היה אצלנו, לא ראית מחלקה כזאת בחיים שלך. מי זה ברונר?? תגיד, אתה לא מתבייש? זה הפושע הנאצי הכי גדול, האבא של כל הפושעים, החבאנו אותו פה אצלנו במחלקה, בפנים. הוא קרא לעצמו גאורג פישר, אבל אנחנו קראנו לו אבו גורג’י. יכול להיות שהוא עוד פה, במחלקה, רגע, הלו? אבו גורג’י?? הלו? אתה עוד כאן? לך, תדע.. אולי הוא באמצע הפקה בדיוק עכשיו. חבל, השלט הזה שנגנב שמה במחנה, יכולנו לשים אותו פה, היה מתלבש בול.

אלחרב ח’ידעה, יא חביבי.

 

הנה פה מחלקת מצות הדם של פסח, בדרך כלל אנחנו משתמשים בזה בסביבות החג שלכם פסח, זה תמיד הולך טוב. לא, לא, זה לא שייך לעבר. רק השנה השתמשנו בזה שוב כשהייה פה איך קוראים לו, זה הקוקו מוונצואלה.. נו. כן, צא’ווס. הוא אהב את זה. ופה זה מחלקת משפטי הראווה, ככה אנחנו מכינים את זה לח’דאם, איך שנתפוס אותו הבן.. הזה.. נעשה לו אחדות פן ערבית של ממש. זה? לא. אלה העיתונים שלנו, תשרין וא-ת’אורה. הם יושבים באותו בניין בדמשק. קורי העכביש? זאת האלמנה השחורה.. חביבי, מפלסטיק.

וזה מחלקת הגולן הכבוש, פה אנחנו מסתירים את הפיקדון של רבין.. חה חה.. הפיקדון, איזה הפקה זאת היתה, וואלה אצלכם קונים את זה כל פעם.. חה חה הפיקדון.. אנחנו שומרים עליו, שלא יברח. אפשר להשתגע מכם. אתם באמת משהו..  

השער מברזל הזה? זה, חביבי סודי! גם לנו יש קוים אדומים. פה זה מחלקת אלי כהן. אנחנו לא פותחים את המחלקה הזאת, על זה אפילו אנחנו לא סולחים… אופס, תיזהר פה מערימת התחמושת הזאת.. לך מסביב, זה שייך לאחמד ג’יבריל, אני אלף פעמים אמרתי לו לא להשאיר את זה ככה, במעבר, אנשים יכולים ליפול.. וזה של חמאס שם בצד, תראה איזה מסודרים הם: ארגזים, ככה, יפה, באמת כל הכבוד למשעל, אתה לא יודע איזה יופי הוא מזמר..

מי מעוות? אנחנו?? תסלח לי, אתה לא מתבייש לדבר ככה על סוריה? באמת, לא מתאים לך. בות’יינה שעבאן לא תאהב את זה..

תשמע, יש הרבה אנשים שנמשכים למרתפי העינויים האלה, אני אומר לך, ככה הם אוהבים את זה. הנה, תראה את חרירי הבן, בא לפה השבוע, ולקחנו לו מידות. מי יודע מתי נצטרך את זה.. למה הוא בא? הוא כבר הבין שלא כדאי לו להתעסק עם סוריה, תראה איזה מחלקת פעלולים יש לנו פה, עם אזיקים ושוטים מפלסטיק, מי יעיז להתעסק איתנו? כבוד הנשיא? כן, הוא בא לפה לפעמים, הוא אוהב את הדנג’און שלנו.. לפעמים אנחנו מענים פה אסירים, והצרחות, חבל לך על הזמן איזה יופי. מאז פעולת כלא תדמור ואלחאמה, לא ראית אמנות כזאת.

אפילו התורכים כבר באים ללמוד איך עובדים, הנה, תראה כמה הסכמים של כלום חתמנו איתם השבוע. שיהיה יפה, ככה למצלמות. והאיראנים? חבל לך על הזמן. הם מעריצים אותנו, הם מקימים עכשיו מרתף משלהם, והם זקוקים לאמנים. שמעת שיש להם כל מיני סטודנטים מפגינים, בטח, הם צריכים אותנו, אלא מה..  אפילו וליד ג’ומבלאט הדרוזי חזר לבקר אצלנו, אם לא יבקר, לא יבקר עוד בכלל.

https://www.youtube.com/watch?v=QdbLirsZ_4Q

זה מה שיפה כאן, ששום דבר לא אמיתי, הכל כבר רוחות רפאים במרתף העינויים שלנו, אבל כולם בעולם קונים את תפאורת הקרטון שלנו, ואת הצעצועים מפלסטיק, הנה, תראה, “המפלגה הסורית החברתית” (PPS), תראה איזה צעצוע יפה, מעץ אמיתי. מאז שירו באנטון סעאדה, אותו הסגרנו ללבנונים, לא ראית כזאת אמנות.. הנה, מחלקת המבצעים של חיזבאללה, אלה תלמידים מוכשרים מאוד. תראה איזה מרתף שקרים הם הקימו לעצמם, ותעמולה, והכל. באמת מוכשרים, והם הכניסו שכלולים טכנולוגיים, טלוויזיה, מצלמות, חבל לך על הזמן. באמת הצליחו יפה בחיים.

סליחה? שמישהו לא יאמין לנו? עזוב, זה בחיים לא יקרה, הנה, רק עכשיו אובמה מתחיל ללמוד את כללי מרתף העינויים. זה לוקח לו זמן, אבל הוא לומד, אנחנו מגיעים אל כ-ו-ל-ם.

בסוף אנחנו רואים את כ-ו-ל-ם.

 
◄אני מבקש באופן אישי, ממי שכבר חבר במועדון Gplanet Prime, והמנוי שלו הסתיים, לא לשכוח, ולחדש אותו. כדי לחדש את המנוי יש להכנס לקטגוריית “לחידוש מנוי קיים לחץ כאן”, או – כ א ן.
◄כדי להנות מן המאמרים המיוחדים של האתר, יש להירשם לשירות המאמרים בתשלום, Gplanet Prime. קוראים את כל המאמרים בתשלום שכבר פורסמו, וממשיכים לחודש, לחצי שנה, או לשנה-במחיר מבצע. ניתן להירשם – כ א ן.  זיכרו, החברות שלכם תומכת באתר. 
◄למבקשים לקבל התראות על כל מאמר חדש שעולה ישירות אל המייל האישי, עושים זאת – כאן.