המשא ומתן נפתח..

לקריקטורות הקודמות של מושיק גולסט בג’יפלאנט

רוצים גוש חוסם? נא לבצע. אלה תכתיבי הרשימה הערבית המשותפת בסיבוב הקודם (12 ספטמבר 2019), כאשר עוד היו חלשים יחסית. עכשיו הם ידרשו יותר, כי התחזקו; וכמובן את ביטול תוכנית המאה ואבטחת העתיד שלנו, שאז עוד לא היו. בפועל, זו תהיה ממשלה בראשות מחמוד עבאס וכנופייתו. 
בסיבוב הקודם הם דרשו, בין הייתר: 
החזרת איחוד המשפחות (כלומר אזרחות ישראלית לפלשתינאים, ללא הגבלה); 64 מליארד מכספי המיסים ששילמתם; מו”מ על בסיס מדינה פלשתינאית בגבולות 67 וירושלים המזרחית בירתה; ביטול חוק יסוד: ישראל מדינת הלאום של העם היהודי; ביטול חוק קמיניץ (המטיל עונשים על בנייה לא חוקית, חוק שכבר עובד); אוניברסיטה ערבית (בשפה הערבית); אוטונומיה חינוכית; ראשות ועדת הכספים שלכם, וראשות ועדת הפנים (כלומר המשטרה), הלבנת כל עבירות הבנייה הערבית והבדואית בארץ, ועוד ועוד, כפי שתראו בצילום כאן, כמיטב מה שעבדתם עליו כל חייכם. 
אהבתי במיוחד את הבינה המלאכותית (סעיף 13). 
הדברים פורסמו אז בתקשורת, אך לא הודגשו, בכוונה. אפשר לסגור את המדינה, ולתת להם את המפתחות. כמה התנשאות ושחצנות, כמה נקמנות, וכמה שנאה:

אותנו הדברים אינם מפתיעים, ופרסמנו כבר אז את הסרטון הזה, שצריך לשתפו לפחות ל- 200K צופים:

https://www.youtube.com/watch?v=AMBJ-l8DZrY&t=244s

אפשר לשתף את הפוסט הזה בפייסבוק, ווטסאפ, טוויטר ובמייל לחבריכם, ויש כפתורי שיתוף כאן למעלה. ברור שהוא מופיע גם בערוצי היוטיוב ו-הטלגרם שלנו.