הנשיא הפלאי: גרעון הסחר הכרוני של ארה”ב – מתחיל לרדת. צפו בטקס המרגש:

לראשונה בעידן הנשיא הפלאי: גרעון הסחר של ארה”ב מתחיל להצטמצם, כלומר הנשיא טראמפ מתחיל לכווץ את האוברדרפט הלאומי. זה אומר שארה”ב מיצאת יותר, ומיבאת פחות.
היום התפרסמו נתוני חודש נובמבר בארה”ב, ולפיהם ירד גרעון הסחר ב- 8% ל- 43.09 מליארד דולר, אפילו פחות מצפי התחזית, שדיברה על 43.6. בכך חזר הגרעון שלוש שנים אחורה.
אלה חדשות נהדרות לארה”ב, שכן היא קונה פחות מסין, ומיצאת יותר לסין ולעולם. גם הגרעון עם סין ירד ל- 25.6 מליארד דולר, והנשיא מתחיל את הגמילה מהאוברדרפט, וזאת כחלק ממלחמת הסחר האמיצה שהוא מנהל. אלה חדשות רעות לכל נביאי הזעם, שאיימו שהוא ייכשל. הם תמיד מאיימים, ונכשלים בעצמם. 
בקרוב צפוי להחתם הסכם הסחר החדש עם סין, והוא ייטיב עם ארה”ב, לאחר העבודה הגרועה שביצעו נשיאים אמריקנים קודמים. 
נישא על כתפי חברינו היקרים האוונגליסטים, שממשיכים לעלות בארה”ב – הם מקיימים כאן טקס תפילה מרגש להצלחתו של הנשיא בבחירות, ובכלל, צפו (המנהיג הרוחני מכנה את הנשיא – “כורש של ימינו”, כי כורש החזיר את היהודים לארצם, ושחרר אותם). הגברת מצד ימין, עם השמלה האדומה, היא ד”ר אלוודיה קינג, אחייניתו של מרטין לותר קינג, שהגיעה להביע את תמיכתה הסמלית החשובה. הקהילה השחורה נעה בחזרה אל הרפובליקנים, בזכותו.
הצלחתו – הצלחתנו:

https://www.youtube.com/watch?v=HrBvMFJ_drs

איך הנשיא עושה זאת, כאשר הבורסה בשיאי כל הזמנים (שער 30,000 נראה באופק הקרוב בוול-סטריט. מי שהאמין בנשיא – הרוויח סכומי עתק), עם נתוני האבטלה הנמוכים מאז שנות הששים, ואחוזי העבודה הגבוהים ביותר אצל השחורים וההיספנים, מעולם? אין פלא שרוב גדול של האמריקנים מצהירים שמצבם טוב היום מלפני ארבע שנים (וזה בסקרים של ה- FAKE NEWS, כלומר התוצאה טובה עוד יותר). 
אבל איך הוא עשה את זה? במאמר הזה – נגלה את הסוד, וגם אנחנו צריכים לפעול כך:

סוד ההצלחה הכלכלית של הנשיא טראמפ. איך זה קרה?

ומה זה השעון ההולך אחורה הזה? 
הזמן, עד לסיום מבצע ההנחה החגיגי, לרגל הבר מצווה לאתר. אירועים גדולים באופק, אז למה להישאר בחוץ? 
קר שם, לבד, בחושך, עם “התקשורת”.
ניתן להצטרף אלינו עכשיו, או לחדש את המינוי, שניהם ב– 13% הנחה, בשקלים ובדולרים. החידוש, כזכור, נעשה מתוך האיזור האישי שלכם, ואם המינוי עדיין בתוקף, החידוש יצטרף אליו אוטומטית:

04 ימים 07 שעות 35 דקות 37 שניות