הערצת גרמניה בכת ה- פי סי? מה קורה כאשר הגרמנים נאלצים להפסיק לשקר?

כעיקרון, בכת ה- PC (“התקינות הפוליטית”) בישראל, סוגדים לגרמניה, וכמובן ב”תקשורת” שעדיין רווחת כאן. הנאצים, בעיניהם, זה כבר ישראל, לא, חלילה, גרמניה. 
אני לא מדבר רק על העיתון הגרמני בעברית, שם זה ברור, אך ב”תקשורת” קשרו כתרים לגרמניה, שמספר הנדבקים והמתים מקורונה שם נמוך, ראו למשל בעיתון הגרמני:

עלה בדעתם שהגרמנים פשוט משקרים? כפי ששיקרו בפרשת פולקסווגן או בהטרדות המיניות של המהגרים המוסלמים (בהמשך)? בתרבות ה- PC השקר הוא כלי חשוב, להתמודד עם המציאות המרה, תשאלו את ה”כתבים לענייני חוץ”. 
ומה כאשר המתים כבר נערמים, כמו באיראן? אז נאלצים להפסיק לשקר, בהדרגה, ומספר החולים בגרמניה כבר 91,000, יותר מצרפת, ומספר המתים 1,277, תוך שהוא מזנק במהירות, להתאים את עצמו למציאות. 
לא קונה דבר מדויטשלנד, לא מבקר שם, חלילה, ולא מאמין למילה אחת שלהם. יותר מידי יהודים האמינו להם, במהלך ההיסטוריה. 

 

הסרטון החדש, הזוכה לצפיה גבוהה מאוד, עם ההסברים:

https://www.youtube.com/watch?v=56njU2luVQw&feature=emb_logo

המאמר החדש של ד”ר גיא בכור – על מלחמת הנפט המשתוללת בין רוסיה, סעודיה וארה”ב, כאשר מחיר חבית נפט הגיע כבר ל- 20 דולר. האם נראה מחיר של 10 דולר? האם הם מתאבדים? למה זה קורה, איך זה משפיע עלינו, ואיך זה משנה את העולם החדש בו אנחנו כבר נמצאים?
המאמר הוא לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, והמינוי הינו עכשיו במבצע הנחה, לרגל המצב, למנויים חדשים ומחדשים: 
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

ההנחה היא למנויים חדשים, המוזמנים אל האתר שלנו, וכמובן למחדשים. 
אצל המחדשים: המינוי החדש יצטרף באופן אוטומאטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל. המנויים מחדשים מתוך האיזור האישי שלהם. לחברים בחו”ל: הרישום והחידוש נעשים בשקלים. 
חשבונית מס נשלחת במייל לכל רישום, ותוכלו למצוא אותה גם באיזור האישי, תמיד. 
המינוי הוא חבילה כוללת, והמנוי יקבל את כל המאמרים הסגורים העתידיים לתקופה אותה בחר; את כל המאמרים הסגורים, שפורסמו מאז שנת 2008 (אלפי מאמרים); את מדד האיומים הבטחוניים החודשי, מאז שנת 2007 (אלגוריתם מתמטי, שהאתר פיתח, לדעת מה המצב הבטחוני הכולל שלנו כל חודש. המדד לא טעה); ואת הפודקסטים, בקולו של ד”ר גיא בכור.
הערה: בסלולרי ניתן להיכנס לאתר דרך הרשת, כמו כל אתר, והוא יעלה במהירות ובאופן מותאם. אנחנו לא תומכים באפליקציה, שאין בה עוד צורך. באתר דרך הסלולרי ניתן לבצע הכל: לקרוא, לדפדף, להיכנס לאיזור האישי, להקשיב לפודקסטים, לשתף, להירשם, ולחדש. הקדשנו תשומת לב רבה לתכנות האתר בסלולרי; רוב קוראי האתר נכנסים אליו דרך הנייד. 

 

הבגידה השמינית של טיציאן: אז מי חטף ואנס את אירופה?

על השקרים של גרמניה

ג’ני של הפיראטים: האם רפובליקת ווימאר חוזרת?