ה”קוקו” פרש. עוד נֶפֶל פרוגרסיבי קורס, ואילו הנשיא שועט בעוד עצרת ענק. צפו:

מי שהוצג כ”הבטחה הגדולה” בשנת 2016; כיורשו של קנדי; ואשר הנשיא הקודם (אתם יודעים מי) תמך וקידם – בטו (ה”קוקו”) אורורק – פרש מהמירוץ לנשיאות, לאחר שבזבז את כל הכספים שהצליח לגייס, ואף נשאר בחובות. האמריקנים גם מתחילים להתעייף מהפרוגרסיבים המטורללים.
מדובר בכישלון מהדהד ומביש. בטו הודיע שלא יתמודד לא לנשיאות, לא לסינאט ולא לקונגרס. 
בטו קיבל בעיטה, והנשיא טראמפ, שמגדיר כל אחד במילה אחת, ובצורה מבריקה ואכזרית,  כינה אותו “Wacko” (“קוקו”).
מדובר בפרוגרסיבי מהזן המטורלל קשות, שדיבר על בזבוז 5 טריליון דולר על קליימט צ’אנג’ (כנראה מהכספים של אבא שלו), טען שארה”ב “לא מוסרית”, וכמובן היה עוין כלפינו, כפי שמחייבת כת הפרוגרסיביות. אבל הוא עוד היה צנוע: פוקהונטס, מצידה, “תקצה” עוד 22 טריליון דולר לביטוח בריאות לכל (כולל, ובמיוחד, לעשרות מליוני המסתננים הלא חוקיים), כנראה גם מהאבא שלה (החוב הלאומי של ארה”ב עומד כיום על 21 טריליון). 
בראיון נפוח מחשיבות ל”ואניטי פייר” בתחילת המירוץ, הצהיר אותו בטו, ש”נולדתי להיות נשיא”, מה שזכה היום ללעג הנשיא טראמפ.
בכך נמשך מצעד האומללות והיגון ה”דמוקרטי”, כאשר אין להם אף מועמד אטרקטיבי. ואילו הנשיא הדגול – שועט קדימה, עם עוד עצרת (“ראליי”) ענק, היום במיסיסיפי (שידור מלא – בוידאו, תמיד כיף לצפות, איזה פרפורמר). 
הברירה היחידה שנשארה לאמריקה היא: טראמפ, או חורבן. 
ברור שאצל מקהלת “התקשורת” בישראל (או מה שנשאר ממנה) לא תמצאו מילה על התופעה המדהימה הזו, של העצרות, חסרת תקדים בתולדות הפוליטיקה האמריקנית. רק על “אימפיצ’מנט” השקר של ה”דמוקרטים”: 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8367&v=Waiv97AJzQ0

איך משתפים את הכתבה הקצרה הזו? יש לכם כפתורי שיתוף כאן למעלה, לפייסבוק, ווטסאפ, טוויטר ומשלוח במייל.