הרוג עצמי ב”בלבול הלילי” בעזה. אי המתים, 2021: כמו אבותיהם בדיוק

כמו אבותיהם, סביהם ואבות סביהם, בני ה”עם” המומצא עסוקים בפנטזיות “גבורה” מול ישראל, ובעצם הם מחסלים את עצמם. 
הלילה נהרג צעיר על הגבול שלנו בעזה, במסגרת מה שהם מכנים “הבלבול הלילי”. הם מדליקים מדורות ומפוצצים מטענים תוך כדי שהם משלהבים את עצמם בטראנס של שנאה, והצעיר נהרג מהאש שהם הדליקו ושיגרו. הצעירים הטיפשים האלה מקבלים כסף, כמה עשרות שקלים ללילה, כדי להקריב את עצמם, מטעם חמאס. אין גבול לטיפשותם.  
זו הדרך של חמאס ללחוץ עלינו, כדי שניתן עוד הקלות, ואנחנו גם נותנים. האם לצה”ל אין דרך פשוטה לפזר את המסיתים האלה, למשל בהטלת רימוני הלם באמצעות רחפנים? השיטה הזו שלהם מועתקת עכשיו גם בכמה מוקדים ביו”ש.
אבל מה יצא להם מזה? מאה שנים והם ממשיכים בפנטזיות ה”גבורה”, וזה נגמר כרגיל בעוד איזו “נכבה” ואחר כך התקרבנות בפינה תוך כדי בכי. זה לא “בלבול לילי”, זה בלבול יומי של ציבור, שמבלבל את עצמו כבר מאה שנים, ולא במקרה רובו הגדול כבר היגר.  

בדרך ל”בלבול הלילי”, הלילה, פנטזיות גבורה. בעוד האנושות כולה עסוקה בחדשנות, לימודים, קריירה והצלחה, אלה כבר מאה שנה בבלבול. שימשיכו, זה מקדם אותם מאוד. 


https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/09/hh.mp4

“ח’ייבר, ח’ייבר יא יהוד, צבא מוחמד כבר החל לשוב”, מבטיח לכם מחבל זה ב”בלבול הלילי”, וזו הסיסמה שמסיתה לטבח ביהודים. גם באום אלפחם השמיעו אותה, במאי האחרון. כנופיות, רצחנות, פנטזיות “גבורה”, טאליבאן. אין ספק השלום בפתח, צריך עוד “הקלות”, וגם “מדינה” ל”צבא מוחמד” בלב הארץ. 
“בלבול לילי”: ציבור ששרוי באובססיה אנטישמית של שנאה לישראל כבר מאה שנים, ולא מסוגל להשתחרר מזה. מרוב בלבול הוא הולך ונכחד, ומגשים יום יום את המאמר המפורסם שלנו: 

אני מפליגה אל מחוזות הדימיון

שנה טובה: המבצע החגיגי ו”המטורף” של הנחה-על-הנחה נפתח, ומה מתקרב? ⏰מחירי מבצע החגים כבר מעודכנים. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

“ג’נין, ג’נין”: אנרכיה של מליציות בעיר, ערכו הלילה מצעד צבאי. ואיפה מחמוד עבאס וכנופייתו?

הקטר הציוני דוהר, ואי אפשר לעצור אותו: העבודות על המסילה המזרחית של הרכבת בעיצומן, צפו:

בעולם של סערות:
מבצע ההנחה-על-הנחה למנויים חדשים ומחדשים, לחצו כאן


מחירי מבצע החגים כבר מעודכנים. לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

לשנתיים: 580 ש”ח במקום 755;
לשנה: 355 במקום 448;
ולחצי שנה: 220 במקום 262. המחירים כבר מעודכנים למבצע. 
המינוי לשנתיים הוא המשתלם ביותר; מידע פנורמי וייחודי, ושקט נפשי לשנתיים שלמות, עם ההעשרה העצומה ביותר שקיימת בעברית: ניתוח חד, המזרח התיכון ואקטואליה; יחד עם היסטוריה, אסטרטגיה, העצמה אישית, אמנות, תרבות, מוזיקה, קולנוע, ציונות, בטחון והגורל שלנו, של המזרח התיכון ושל העולם. העתיד. 
זה לא רק מינוי, זו פוליסת ביטוח. זו מעטפת בטחון אישית
המינוי כולל את המאמרים הסגורים, וכן את נספח מדד האיומים הבטחוניים החודשי, המתפרסם מאז שנת 2007. המדד בנוי על אלגוריתם מתמטי, עם נתונים אובייקטיביים וסובייקטיביים, הכולל גרף חודשי משווה לאורך השנים, והמדד לא טעה. איך אפשר בלי הכלי הזה, במיוחד עכשיו?   
כל המחירים כוללים מע”מ, ו-חשבונית מס תישלח במייל לכל עיסקה, והיא גם תמתין לכם באיזור האישי שלכם באתר. היעוץ הזה חשוב לכל בעל עסק, בעולמנו המשוגע.  
אצל המנויים החדשים: אם אינכם מצליחים להירשם, סימן שאתם כבר חברים, ואז החידוש (או הרישום) ייעשה מן האיזור האישי. נכנסים אליו עם שם המשתמש (המייל שלכם) והסיסמה. אם אינכם זוכרים את הסיסמה, אפשר לשחזר אותה למייל. 
אצל המחדשים: החידוש נעשה מתוך האיזור האישי המשוכלל שלכם. המינוי החדש יצטרף באופן אוטומטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל.  

https://www.youtube.com/watch?v=PmNYS77T0hc

חדש: תחבולת ‘פריחת הלוטוס’, והרפתקאות איראן בים. עילת מלחמה?

האיום הכפול של הטאליבאן, ושיטפון הפליטים האפגנים. כיבוש המערב?

שבע טעיות שהחריבו את המזרח התיכון, מבט משנת 2021 – הסידרה

שנה לפיצוץ נמל ביירות: “לבנון” בגהינום
הסוני – שיעי?

יאוש בעזה: הפנים של “צעדות השיבה” וה”משטים” – היגר עם משפחתו. לאן?


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן