הרשימה הערבית: כחל”ב נתנו לנו ויתורים כבר לפני ההמלצה לנשיא. מהם?

ברשימה הערבית טוענים שכבר הצליחו להוציא מ”כחול לבן” (כחל”ב) שני ויתורים – רק תמורת המלצת בל”ד לנשיא, על מי להטיל ראשון את הרכבת הממשלה, ועוד לפני המשא ומתן:
1 אי ביצוע שינויים חד צדדיים בכל הנוגע לסיפוח, לפי “תוכנית המאה”. המשמעות: תוכנית המאה, כולל הסיפוח הקריטי לקיומנו ממש עכשיו של בקעת הירדן – הושלכה. בכך הושלך גם האינטרס הבטחוני העליון שלנו, כאשר ממזרח מתגברת האנרכיה (ראו את המאמר החדש שלנו, בהמשך).
2 אי ביצוע שינויים “חד צדדיים” באיזור אלחרם א-שריף/הר הבית, כשהכוונה, לפי תוכנית המאה, להכניס את הסעודים או גורמים אחרים להר הבית, במקום רשות רמאללה וירדן הקיצוניות. 
במונח אלחרם א-שריף הערבים כוללים גם את רחבת הכותל, ומה שסביבה.
בכך דאגה, כמובן, הרשימה הערבית קודם כל ליעדים הפלשתינאים הכוללים, על פי הנחיות מחמוד עבאס, שהוא המנהל אותה בפועל (ראו למעלה, הקריקטורה שלנו: מושיק גולסט), תוך התנתקות מן  המימשל האמריקני. את בל”ד מנהל מקטר עזמי בשארה, ועל פי יישק שם דבר. הוא נמצא בציר אחד עם “האחים המוסלמים” (לכן הר הבית) והסולטן ארדואן, ומהם הוא מקבל הוראות.
וכל זה הושג על ידי הערבים עוד לפני שנפתח בכלל המשא ומתן, ובימים הקשים ביותר לכולנו, ימי מגיפה.
ומה היתה רשימת הדרישות הכוללת של הערבים בסיבוב השני של הבחירות? – כאן.
ואיך משפיע הנגיף המאיים על מלחמות המזרח התיכון? יכול להיות שאיראן דווקא מנצלת אותו נגד ארה”ב? במאמר החדש שלנו:

זה כבר עידן הקורונה: איראן מגרשת את הצבא האמריקני מ”עיראק”?

חשוב לשתף את המאמר הקצר הזה, יש כפתורי שיתוף למעלה. וכיצד תישארו איתנו בקשר, בימים הקשים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.