השמאל האירופי תמיד היה אנטישמי

מאת ד”ר גיא בכור

השמאל האירופי תמיד היה אנטישמי, אך לאחר מלחמת העולם השנייה וזוועות השואה לא היה פוליטיקלי קורקט להיות אנטישמי, אז היסוו את זה כ”פרו-פלסטינים”. וכך המציא השמאל האירופי את מאבקם של “הפלסטינים” רק כדי לנגח את ישראל, הרי מה אכפת לו מאותם “פלסטינים” מדומיינים.

כל אחד מבין שהקמת ישות טרור בליבה של ישראל והזרמה לשם של מליוני סונים מסוריה, עיראק ולבנון – המשמעות היא החרבת ישראל, וזו מטרתה של האנטישמיות החדשה. לעקור את הלב היהודי, היא ישראל. זו הסיבה שאליטות השמאל באירופה הזרימו, ועדיין מזרימות, מאות מליוני דולרים לארגונים ערביים ולארגונים בתוך ישראל, כחלק מן האנטישמיות המוסווית שלהן. מאחורי “הנאורות” עמדו שנאה וצביעות.

 

אז מה קרה שעכשיו זה מותר? איך קרה שלהיות אנטישמי מתחיל להיות קצת פוליטיקלי קורקט? כאן אירעו כמה תהליכים במקביל.

ראשית, הבלוף “הפלסטיני” מתחיל להתפוגג, שכן הכל רואים שאין שם כלום: לא פוליטיקה, לא כלכלה, לא היתכנות ולא עתיד. רק כמה קשישים תמהוניים, וסביבם ארגוני טרור מסוכנים. קשה גם להמשיך ולמנף את הבלוף היחודי הזה, כאשר מתברר שבסך הכל מדובר בעוד סונים, בים סוני-שיעי גועש. “נכבה”? ומה קורה עכשיו בסוריה, בעיראק, בלוב ובתימן, עם 700 אלף הרוגים? האנטישמיות הישירה, אגב, רעה ל”פלסטינים”, כי אז כבר לא צריך אותם כהסוואה.

שנית, מליוני מוסלמים התאזרחו בינתיים באירופה, והביאו איתם את השיח האנטישמי הפרוע, המקובל בארצותיהם לשעבר. וכיוון שהם הופכים להיות כוח אלקטורלי, והשמאל מעוניין בקולות שלהם (ורואים את זה בבירור בשבדיה, למשל), הוא מאמץ בשמחה את תפיסת עולמם המעוותת.

ולבסוף, ביזוי נמשך של מדינת ישראל לאורך כשלושה עשורים, הפך את העלבתה ללגיטימי. האם מישהו בשמאל יעז לדבר כך על נשים, להט”בים או מיעוטים אחרים? אך על ישראל ועכשיו גם היהודים, כמעט הכל מותר.

מה ההבדל בין אמירות אנטישמיות או אנטי-ישראליות לבין “היוזמה הצרפתית” למשל? זו האחרונה, מטעם ממשלת שמאל שימיה ספורים, מסוכנת יותר, משום שהיא מעשה, לעומת דיבורים. בשני המקרים הכוונה להביא להחרבתה של ישראל. צרפת שוקעת, ויהודייה עולים לישראל, אז עכשיו אותה צרפת מנסה להחריב את ישראל כנקמה?


פריז, אתמול, אנרכיסטים ומוסלמים, וכך זה נמשך כבר מעל לחודש. האם הממשל הצרפתי מבקש להטות את תשומת הלב החוצה מן הצרות, לעבר ישראל והיהודים? זו אנטישמיות, והיא לא תיצלח. שצרפת תתעסק עם הצרות הקיומיות שלה, לפני שתנסה לטפל באלה של ישראל והיהודים.

ואולי באמת הגיע הזמן לוועידה בינלאומית, לטפל בגלי האלימות שמפיצה צרפת בכל המרחב סביבה? הרי הסטטוס קוו אינו יכול להמשיך כך אצלה.

ח ד ש: עלה הישומון של האתר למשתמשי אנדרואיד, וניתן להוריד אותו ללא חשש בגוגל פליי (לכתוב שם: ג’יפלאנט, Gplanete, או גיא בכור). המשתמשים גם יקבלו הודעה מוקדמת לנייד על מאמרים חדשים בג’יפלאנט. בסלולארי גם ניתן לשתף בקלות את המאמר בווטסאפ, בפייסבוק או במייל. למי שאין אנדרואיד, ניתן לקרוא בסלולארי כמו מקודם.
 

 

“הולנד רוצח” זועקים כאן האנרכיסטים שמבעירים את פריז. אז היהודים וישראל הם הסחת הדעת המושלמת של אותו הולנד? ואיך התקשורת בצרפת ובגרמניה מכנה עדיין את העניין שלנו? “המזרח התיכון”. ממשיכים את מצג השווא לפיו אנחנו סיבת הבעיות במזרח התיכון, כאילו אין סוריה, עיראק, לוב, תימן, הגירה, סונים ושיעים, נשק כימי וזוועות מכל עבר. זו ראייה אנטישמית מרומזת, לפיה היהודים אשמים במה שקורה ב”מזרח התיכון”.

לקרוא ברצף את המאמרים הקצרים, מאמרי האקטואליה המהירים שלנו

יש לכך כמה לקחים: הטענה בישראל שאם רק נוותר וניתן וניכנע, “אירופה” תאהב אותנו, שגויה מיסודה. לא מדובר על “השטחים” או על התהליך המדיני, אלא על אנטישמיות, על עצם קיום לאומיות יהודית, היא הציונות. ברגע שישראל תכניס את האויב לתוך גופה, השנאה כלפי ישראל רק תגבר, משום שהמצב החדש ייתן לאותם אנטישמים את התחושה שניתן כבר לחסל אותנו.

ולקח גם לאותם מאות אלפי יהודים המשלים את עצמם שאירופה היא ביתם: אם חשבתם שהשנאה היא כלפי ישראל, טעיתם. זו אנטישמיות, ולכן במוקדם או במאוחר היא לא תאפשר לכם עוד לחיות ביבשת, הנזכרת בערגה בשנאת היהודים שלה. ושוב צדקה הציונות: היא התעוררה בגלל רדיפת היהודים, והיא רלבנטית כיום בגלל אותה רדיפה: מקומכם במדינת היהודים, מוגנים מן השונאים והצבועים.

 

  לקרוא ברצף את מאמרי האתר על היבשת האומללה