התפרעויות חמורות בבגדאד, ובערי עיראק: משתלטים ושורפים על גשר הרפובליקני. צפו:

אלימות קשה והתפרעויות דמים ב”עיראק” הצוללת, על רקע ממשלה חדשה, שליטת איראן השנואה שם, והמשך השחיתות. זו כיכר השחרור וגשר הרפובליקני, מעכשיו (ל”ג בעומר?):

https://www.youtube.com/watch?v=DfZFSkjOiK4

מוקדם יותר, גשר הרפובליקני:

https://www.youtube.com/watch?v=RKbs8ONSe8Q

אלה שיעים. כדי להוסיף ל”חגיגה”, דאעש הסוני הפעיל היום ברחבי בגדאד ובעוד כמה ערים, חמישה מתאבדים, עם מטעני תופת, עשרות הרוגים ופצועים שיעים. זה רמדאן, חודש המלחמות הערביות. ולחשוב שעשרות שנים הונו אתכם נוכלים למיניהם, שאתם הבעייה, מזעזע. 

https://www.youtube.com/watch?v=R2LaD87yaL0

וכאן העיר השיעית דיוואניה, עיראק, מעכשיו. המפגינים יוצאים נגד המנהיג השיעי הרוחני מוקתדא סאדר, שבגד בהם, ותמך באיראן: “יא מוקתדא יא זבאלה, יא מנהיג הכייסים”. עוד מעט ייצאו לשרוף. 
ח ד ש של ד”ר גיא בכור: מי אמר: 
“אם הנשיא אסד ירצה לעמוד נגד פוטין, באופן סודי או פומבי בסוריה, ואם המוח’אבראת שלו ירצו לסלק את פוטין מסוריה, ולדחוף אותו לקרב שלא ישאיר דבר מ’הישגיו’ ומ’הישגי רוסיה’ על שפת הים התיכון, פוטין יחוסל לא רק בסוריה, אלא שרוסיה תאבד את כל הישגיה בעולם ובאיזור, אשר הושגו בעשור האחרון. במקרה כזה השם פוטין יימחק מההיסטוריה הרוסית לנצח נצחים”.
במשך ארבעים שנה אני חי ומפרש את המזרח התיכון, וראיתי כבר הכל: את הבגידות, השקרים, ההונאות והתרגילים. אבל דבר כזה עדיין לא ראיתי. זו גם הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים מה באמת קורה בין בשאר, פוטין ואיראן. ואיך נראית העיר הסודית שהקימה משפחת אלאסד מתחת לדמשק, למקרה של מלחמה איתנו? וידאו נדיר. בתוספת נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש. מאמר מיוחד לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, עדיין במבצע לרגל המצב, ואת פרטיו תמצאו כאן.

ההתחצפות של בשאר אלאסד כלפי פוטין. האם זה יעבור בשלום?

את הלילה הזה איראן לא תשכח: ליל שריפת המפקדות ב”עיראק”. צפו:

התנגשויות ליליות בין תושבי אבו דיס לרשות הטרור, כולל יריות. צפו:

התחיה הערבית – עולה באש. צפו:


Facebook


Twitter


Youtube


Telegram