ה ל ם: חלק מתושבי הגולן הדרוזים – עבר צד, והם בצד המורדים בבשאר. הפגנות. למה? צפו:

לאחר עשר שנים שבהן אנחנו מסבירים לדרוזים ברמת הגולן (כעשרים אלף איש בסך הכל), שהתמיכה במשטר בשאר אלאסד אינה האינטרס שלהם – התפתחות דרמטית: סוף סוף הם עוברים צד.
אתמול התקיימה הפגנה גדולה במג’דל שמס, בקריאות בוטות ומפורשות להפלת בשאר אלאסד. המסר הופנה מזרחה. המפגינים האלה עדיין טוענים שהם “סורים”, כמובן, אבל חצו את הקווים.
מפונקים. גם זוכים לרמת החיים ולהגנה של ישראל, אבל הם “סורים”..
למה זה קורה? כי משטר בשאר מחסל את הקיום הדרוזי בדרום “סוריה”: מגייס בכפייה את הצעירים, שמתים באלפיהם. זו נשארת עדה רק עם נשים. זאת לאחר שהמשטר כבר חיסל את מנהיג הדרוזים (האנטי ישראלי, כמובן) ב”סוריה”, וחיד בלעוס. הפגנות סוערות נגד בשאר בדרום הסורי, ועימותים מזויינים (ראו למטה). 
ומה עם “הרשימה הערבית המשותפת“? הדרוזים עדכנו אותם כבר? הרי הח”כים הסונים תומכים דווקא בבשאר אלאסד, גיבורו של עזמי בשארה (הנוצרי), שהוא המנהיג הרוחני של בל”ד. בשאר, רוצח הפלשתינאים והדרוזים הגדול בהיסטוריה. אז הם נשארים עם רוצח ההמונים? שנדע.
צפו בהפגנות במג’דל שמס. איך יודעים שזה מצולם בארץ ולא ב”סוריה”? יש מסיכות, רמת חיים גבוהה, נעליים ממותגות, העצים עומדים, יש נשים משתתפות, ריצוף אקרשטיין איכותי, אין הפצצות ואין קולות ירי ברקע:
מניפים את דגלי “המהפכה” (עם שלושת הכוכבים): “תחי סוריה, ויפול בשאר אלאסד”; “מהגולן עד טרטוס על ראשך, בשאר, נדרוך”; “סווידא (עיר הדרוזים ב”סוריה”) תזעזע את ארמון הנשיאות”; “חירות לנצח, מצפצפים עליך יא אסד”. מה זה אומר? שהדרוזים מרגישים שמצבו של משטר בשאר קשה. מצב הדרוזים הגרוע ביותר, ומצב בשאר הגרוע ביותר, לאחר שהנשיא הדגול שלנו חנק את המשטר ואת הרוסים (לחצו על הסרטון):
בשאר הוא פתאום “בוגד” (בשלט). אבל עשרות שנים הסברתם לנו שזה המשטר הטוב בעולם.. ואיזה כיף להפגין נגד בשאר, כשישראל הנוראה, “הציונית” בפיהם, מגינה עליך, נכון? פינוק.

ח ד ש: 

עלה המאמר החדש והפנורמי של ד”ר גיא בכור, לא תמצאו את זה במקום אחר. בשל הביקוש, ובשל המצב הכלכלי – מבצע ההנחה המיוחד של האתר, למנויים חדשים ומחדשים -יימשך עוד קצת. 

פרטים על המבצע – כ א ן.

רשימת חיסול: האם בריטניה החלה עכשיו למחוק את עצמה?

הסונים שוב מורדים בבשאר בחזית הדרום. צפו:

ההתחצפות של בשאר אלאסד כלפי פוטין. האם זה יעבור בשלום?

המוות המוזר של חיזבאללה ב”סוריה”? איך טבע הארגון השיעי:

קרב בין צבא בשאר לדרוזים. מה קורה שם?

האב, ועכשיו גם הבן. בשביל מי? בשביל בשאר?

הדרוזים נגד בשאר. מי באמת ביצע את הטבח בדרוזים בדרום סוריה?

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.