חבורת הטרור שורפת את תמונת שר החוץ האמריקני. נא להעביר לשגריר פרידמן:

בשכם שורפים נציגי כנופיית הטרור של רמאללה את תמונתו של שר החוץ האמריקני, מייק פומפיאו, בגלל ביקורו בישראל, בגלל יום הנכבה, בגלל הצהרותיו, בגלל טראמפ, בגלל תוכנית המאה, בגלל שנאת ישראל, בגלל שנאת ארה”ב, בגלל קמפ דיויד, בגלל הקמת המדינה, בגלל תוכנית בלפור, בגלל ועידת סן רמו, בגלל…
מאה שנים הם שורפים רק את עצמם. ולמה מקהלת “התקשורת” (וזו “הימנית” המזוייפת אינה שונה) מסתירה את זה? כי הם כולם מציגים את כנופיית הטרור כ”פרטנר”. אז עדיף להסתיר את המציאות. אבל אתם דווקא תדעו. אצלנו רואים את המציאות, לא את “המציאות”. 
נא להעביר את הסרטון לשגריר הנהדר דיויד פרידמן. 

https://www.youtube.com/watch?v=uZUDiOZ2tdE&t=4s

אלה שלוחים של תנועת פתח, קשישים לא רלבנטיים כבר, מוצג מוזיאונלי, שגם הוא ייעלם בקרוב. “טראמפ הוא חזיר”. מי הביא את החבורה הזו מתוניס, 15,000 לוחמים על נשקם? מי הכניס סוס טרויאני תוך ידיעה שהוא מכיל את האויב בתוכו?
ראש הכנופיה בעצמו כינה את השגריר פרידמן “בן כלב” (2018):

https://www.youtube.com/watch?v=CpHXq0xdPm0

מה קורה כאשר האמת בורחת לרגע, בתוך השקר הפלשתינאי?

גדודי חלל אלאקצא (פתח): נפגע במי שייפגש עם ישראלים. החגיגה נגמרה:

ואיך מתקיימות פגישות ההתרפסות בפני הפריץ הערבי? באולם (דומני היחיד) ברמאללה, שם מזמינים אנשי הרשות “מתנגדים” של האויב-מבחינתם, כמקובל במשטרים ערביים, כדי לחתור תחתיו. שימו לב איך אנשי ה -PC, היהודים הקשישים, “מחנה השלום”, נעלבו ששמו אותם עם נטורי קרתא (“לעבוד את אללה”), אך זה בדיוק המקום הנכון לשים אותם. 
מ ש ע ש ע, איך הם רבים בעליבותם בפני הגוי (בדצמבר האחרון), ואוטו ויינינגר מעולם לא היה חי יותר מהיום. הם בוודאי לא שמעו עליו, אבל הוא בהחלט שמע עליהם:

https://www.youtube.com/watch?v=vHQFK5gcHYw&feature=emb_logo

הכל מסתדר ומתאים: אי המתים 2

ישראלים בחו”ל, אתם לא יודעים מה אתם מחמיצים:


לקרוא ברצף את המאמרים שלנו על הפלשתינאים