חגיגה! ביום ששי בחצות – בריטניה נמלטת מ”איחוד הרוע עם הטיפשות”. ניצחנו:

עוד אבל כבד בכת ה- PC: בששי בחוצות – בריטניה בחוץ, נמלטת בעור שיניה מ”איחוד הרוע עם הטיפשות”, שמאבד את החברה היוקרתית ביותר שהיתה בו. איך יודעים שהם באבל? הם כמעט ולא מכסים את זה ב”תקשורת” שלהם, כי הם הפסידו את עולמם.  
זו המדינה הראשונה שנוטשת, ועוד יפרשו, אחרי שיתברר שבריטניה הצילה את עצמה. לאחר שנים של חסימה, שקרים, הפחדות סרק, תחבולות ומניעה – הפרישה מתרחשת, וכבר הגעתי למסקנה שכת ה- PC בהחלט יודעת לעכב, להפריע ולבלום, אך היא לא מצליחה למנוע. כך היה עם כביש 6, עם הגז, עם הבנייה בארצנו, ועוד.
אנחנו מגלגלים את ההיסטוריה אחורה מזוועות הפרוגרסיבים: “אוסלו”, “איחוד הרוע עם הטיפשות”, “הלייבור”, העם המומצא, העצמת איראן, אובמה. 
זהו ניצחון עצום לנו, הפטריוטים שאכפת להם מדור הילדים שלהם, שרוצים שהציוויליזציה המערבית תימשך. בריטניה תחזור לשלוט בעצמה (בקושי), ואי חיוור זה, שישראל כבר עקפה אותו בנתוני תוצר לנפש, פעם שלט אפילו בגלים:

https://www.youtube.com/watch?v=Sgd9nYqVz2s

ומתי אנחנו נעלוז כך עם הזהות שלנו, כמו הבריטים האלה? זה היה כך אצלנו, אך כת ה- PC קלקלה את אחדותנו ואת האושר שלנו. זיכרו: הם יכולים לעכב, אך לא למנוע. 
בנובמבר הבטחנו כאן, שצפוי ניצחון פוליטי גדול בפרלמנט (על חשבון מפלגת “העבודה” האנטישמית והאיסלמיסטית; הפסולת הפוליטית, שממשיכה להיעלם בסקרים); והבטחנו שבקרוב נחגוג גם את הברקזיט, שהיה מוטל בספק. 
אז הנה, אנחנו חוגגים!


החלה המהפכה העולמית: בריטניה שלטה בגלים, והבריטים לא יהיו עבדים