חדשות מצויינות: תוכנית המאה כבר מבוצעת בשטח. מסכנים בכת ה- PC:

תוכנית המאה ההיסטורית כבר מתבצעת הלכה למעשה בשטח, ופורסמו המיכרזים הראשונים לבנייה בשכונת ‘גבעת המטוס’. במשך שנים אסרו ארה”ב והאירופים לבנות שם, כדי ליצור “רצף טריטוריאלי” למדינת נרנייה הדמיונית, וכך היה שטח ריק גדול בין רוב ירושלים לשכונת הענק הירושלמית ‘חומת שמואל, (‘הר חומה’, 30,000 תושבים, בקרוב תכפיל את אוכלוסייתה, עם מכרזים חדשים). 
זה יתמלא עכשיו בבניה יהודית, כלומר בביטחון ושגשוג, וממילא כביש בגין החשוב (כביש 50, במפה) כבר הופך את גוש עציון לפרוור של ירושלים. הנה המכרזים הראשונים שפורסמו (מעל אלף יחידות דיור ראשונות) לגבעת המטוס, והקצב מעכשיו יהיה מהיר, שכן זה לא בברכת ארה”ב, זה בהוראה מיידית וישירה שלה, כי מדובר בשטח הריבוני של בירת ישראל:

אולי שכנופיות “זכויות האדם” ירוצו להלשין, כדרכן, ל”איחוד הרוע עם הטיפשות”? “עיר עמים”? “עמק שווה”? אולי איזה “דו”ח” מהיר, שתפרסמו באיזה אתר נידח? לא צריך להלשין, הנה, אנחנו מפרסמים בשמחה.
ואולי כנופיית רמאללה תפנה ל”ליגה הערבית”? מסכנים חברי כת ה- PC, ובני מינם ב”תקשורת”. צפו בהם:
יש לספח וליישב במהירות את בקעת הירדן, מה שיספק ביטחון לנו, לילדינו, ולדורות הבאים, וזה חוצה מיפלגות, גם מימין וגם משמאל. את כביש 90 (לאורך הגבול המזרחי) יש להרחיב לכל אורכו, ולבנות במקביל אליו את מסילת הברזל המזרחית (האמיתית) שלנו, ממטולה ועד אילת. 

הועדה האמריקנית-ישראלית מסמנת ממש עכשיו את הגבול המזרחי החדש של מדינת ישראל. ובין האמריקנים לישראלים, על מי אני סומך יותר? ניחשתם נכון. אני חש שמחה רבה, שכן אנחנו קובעים את גבולותינו, בדיוק כמו לפני מאה שנים בדיוק.
על מאחורי הקלעים של ‘תוכנית המאה’, פרסמנו את המאמר החשוב הזה:

ימים היסטוריים: האם מכשפת אוסלו מתה? על מאחורי הקלעים של הדרמה

איך משתפים את המאמר הזה לחברים, כדי שגם הם ישמחו? בווטסאפ, בפייסבוק, בטוויטר ובמייל, ויש כפתורים לכך, כאן למעלה. זה מופיע גם בערוץ שלנו בטלגרם.