ח ג י ג י – השבעת הנשיא טראמפ, וחג ההודיה: על עשר מתנות מהפכניות

מאת ד”ר גיא בכור, וושינגטון DC,
בהשבעת נשיא ארה”ב, דונלד טראמפ

 

חגיגות הודיה על קציר חקלאי מוצלח התקיימו משחר ההיסטוריה האנושית, אך החג האמריקני, המצוין בכל יום ה’ רביעי של חודש נובמבר, נקשר עם ההתנחלות הצליינית של פליימות’, כיום במסצ’וסטס. זה היה בשנת 1621, כאשר המתנחלים והתושבים המקוריים (האינדיאנים) חגגו ביחד שנת קציר משובח, לאחר שנה קשה בהתיישבות. המקור בא דווקא מאנגליה, עם רפורמת התיקונים הפרוטסטנטית, כאשר הרפורמיסטים היו נחושים להחליף את החגים הקתוליים המצועצעים, בחגיגות המחוברות לטבע ולקיום האנושי. כך נולד “חג ההודיה” (“Thanksgiving”).

הרפורמיסטים החלו אז במסורת של סעודה חגיגית בעקבות אירועים משמחים, וההיפך, ביום צום, על אירועים שליליים. התקווה היתה להודות לאל על המזל הטוב, שיביא בעקבותיו עוד מזל טוב; ולעצור אסון נוסף – באמצעות הצום.

כיום משמש חג ההודיה כתחושה כללית של הכרת תודה. מבחינה דתית הוא נחגג כאישור, שאלוהים עומד מאחורי כל הטוב, ויש להכיר לו תודה. מבחינה חילונית הוא נחגג כהכרת תודה לראשוני המתיישבים באמריקה ולנחישותם, שהביאו את כל הטוב הזה.

בין אם דתית או חילונית, הגיע הזמן להכיר תודה על האירועים המדהימים שמתרחשים לנגד עינינו החל משנת 2010, ואשר כולם פועלים לטובתנו.

ועכשיו דונלד טראמפ, ומה שהוא משקף. כתבנו עליו, מייד כשנבחר, ותקראו זאת כאן.

 

 

1 חזרת האזרח הפשוט – כאשר יצאתי בבוקר ההשבעה מן המלון, ברחוב 15 של העיר וושינגטון, המכוסה כולה מחסומים, צעדו לידי עוד כמה אזרחים. בהמשך הפכנו להיות כמה עשרות, נעים בין אלפי השוטרים, החיילים והבריקדות. לקראת החיבור עם שדרת פנסילבניה הפכנו למאות, ובואכה האיזור הסגור ביטחונית ואוהלי הבדיקה הרבים – הפכנו לאלפים. עם השלמת סידורי הביטחון הרבים (אפילו את המטבעות בארנק הוציאו ובדקו) – הפכנו לעשרות אלפים, ומאות אלפים, במצעד כמוהו לא חוויתי מעולם, של התרוממות רוח.

זה היה מצעד של האזרחים האמריקאים הפשוטים, הלא מחוברים, אלה שהמועמדת הילרי קלינטון כינתה “סל של נתעבים” (Basket of deplorables) : הפטריוטים, אוהבי הלאום שלהם, אוהבי הדת, המסורת והחום המשפחתי. אלה שהם לא “פרוגרסיבים”, כלומר גלובליסטים, שהם אנטי-דת, אנטי מסורת, אנטי התא המשפחתי ומצביעים עיוורים לשמאל העולמי; חסידים שוטים של דת אחרת, הפוליטיקלי קורקט.

מכוסים בדגלי ארצות הברית, צעירים רבים, צועקים U-S-A כמו במשחק כדורגל, תמימים, שעד היום נמכרו בידי הממסדים הדמוקרטיים והרפובליקניים. בפעם הראשונה בתולדותיהם הם הרגישו שיש להם כוח בידיים. הרגשתי חלק ממהפכה עולמית, שארצות הברית, שוב, מנהיגה אותה.

דונלד טראמפ הוא אישיות חד פעמית, כריזמטית ורבת השראה, ולצפות בה היא זכות, אך זה לא העניין. זו מהפיכת המונים, שעוד תציף את העולם כולו, ודונלד טראמפ עובד בשבילה, והוא יודע את זה, לא היא בשבילו. אם לא יספק את הסחורה, יעוף, ויבוא אחר במקומו.

הכוח חוזר אל האזרח, וכבר בנאום ההשבעה התחייב טראמפ: “אלחם עבורכם בכל נשימה שבגופי, ולעולם ואף פעם לא אאכזב אתכם” (“I will never ever let you down”).

זו מהפכה עולמית, שבסיסה ומוקד היציאה שלה הוא האזרח הפשוט. הכוח חוזר אל העם.

דרך טובה לדעת מתי עולים מאמרים באתר היא להוריד את אפליקציית האתר לאנדרואיד, או להירשם כאן, ולקבל התראה למייל האישי. הנרשמים בשני המקרים – קוראים ראשונים.
 

2 מיטוט תעשיית השקר: לא שינוי יהיה כאן, ולא מהפכה, אלא “טבח” (מילה שטראמפ בחר להשתמש בה בנאום ההשבעה, אם כי בהקשר אחר). הנשיא דונלד טראמפ לא נבחר לשנות, הוא בא להחריב את העולם הישן, של אליטות מנותקות, תקשורת שאיבדה את הציבור, ממסד אקדמי רקוב, כלומר הסדר הישן. החרב תבוא בלב הפוליטיקלי קורקט, שהפך לכת כופה, בדומה לסוציאליזם ולכן הוא חוזר ואומר שהגיע לוושינגטון הבירה כדי “לייבש את הביצה”. ואכן, לפי מה ששמעתי, יש כבר 200 צווים נשיאותיים מוכנים בקנה, מה שיגרום “הלם” קרוב לממסד, והממסד יודע את זה. לא לחינם הוא עשה הכל להפיל את טראמפ לאורך כל הדרך, ועוד יעשה.

איזו ביצה יש לייבש? את הפוליטיקה של השחיתות: את תעשיית הלוביסטים, מכוני ה”מחקר” הממומנים בכספים זרים, קשרי הון שלטון עיתון, עסקנים, גבאים, כל דבר שמגיע ממדינה זרה בעלת אינטרס (ומדינות הנפט הערביות הוליכו את השחיתות הממסדית הזאת, על חשבוננו, כמובן). סעודיה, קטר וכווית פיזרו כאן כספים לקרנות “צדקה”, “מחקר” ו”תקשורת”, והכל צריך עכשיו להיחתך, גם ברמה של אישומים פליליים. כל אלה שקראו “לרע טוב, ולטוב רע“. יש לייבש את תעשיית השקרים.

אובמה עיקר את אמריקה, ויצר ישות על-מדינתית: הוא העלים את הייחוד שלה, את האמונה שלה באלוהים כערבות להצלחה, את הקפיטליזם, את המערב, את הגבולות, את המולדת. המשימה עכשיו היא להחזיר את הכל, ומהר. זה לא יהיה קל באומה כל כך מקוטבת.  לא במקרה הצהיר טראמפ בנאום ההשבעה: “וחשוב מכל, נהיה מוגנים על ידי אלוהים”. אלוהים חזר.

 

3 מיטוט הארגונים הגלובליסטים – לא עוד ממשלה גלובלית בסגנון הנשיא הקודם, לא עוד ניצול “האקלים” כדי להקים שלטון עולמי; לא עוד הפיכת האו”ם לממשלת על; לא עוד קידוש נאט”ו, שאינו מביא שום תועלת; לא עוד ראיית “האיחוד האירופי” כדבר חיובי. כל אלה הפכו מפלצות עתירות ממון, שמשרתות בעיקר את עצמן, ואת כולן צריך למוטט. זו הסיבה שבירך על הברקזיט, כשהממשל הסוציאליסטי בצרפת צורח בחימה “זו הכרזת מלחמה”. ההחלטה נגד ישראל במועצת הביטחון נפלה כפרי בשל בידי הממשל החדש, כדי למזער את הארגון הזה, ככל האפשר.

האם יהיה לו כוח לעשות זאת? הכוח בידי טראמפ רב: הוא שולט על שני בתי הנבחרים, על הבית הלבן, ובקרוב מאוד גם על בית המשפט העליון. הכל אפשרי, אם יש רצון, אך מספר המתנגדים לטראמפ גדול. אנחנו תמיד היינו חזקים מול מדינות וחלשים מול ארגונים, והארגונים ישלמו.

מה שרצו ארגונים אלה לבצע לנו, יבוצע להם עכשיו. טראמפ אומר” “אמריקה קודם”, ואנחנו אומרים בהמשך לכך – “ישראל קודם”. רק מה שטוב לנו.

 

4 הימין החדש באירופה משולהב מהצלחת טראמפ ומהעמדה האנטי-ממסדית ואנטי-איחוד אירופי שלו. ארבעת מנהיגי הימין החדש החליטו להתכנס בעיר קובלנץ שבגרמניה, בדרך להקמת ברית ימין סינרגטית חדשה: פראוק פטרי, יו”ר מפלגת “אלטרנטיבה לגרמניה”, מארין לה פן, נשיאת “החזית הלאומית”, חירט וילדרס, מנהיג המפלגה ההולנדית המובילה, ומטאו סלביני, מנהיג “הליגה הצפונית” של איטליה. כשם שטראמפ השתלט על ארה”ב, הם מתכוונים להשתלט על אירופה, ולהשליך לפח את איחוד הרוע והשקר מבריסל. ארבעת אלה הם ידידינו העתידיים, וכמו טראמפ הם רואים בקשר איתנו זכות, אך משרד החוץ שלנו, הבנוי על שקרי העבר, דווקא מתרחק מהם.

ובמקביל, השמאל המערבי פונה גם הוא למחוזות קיצוניים, אך בניגוד לימין, לכאלה הזויים. כך המפלגה הדמוקרטית בארה”ב צפויה לפנות אל השוליים הסהרוריים, אלה שנראו במצגות שנאה כלפי הנשיא הנבחר, וב”הפגנת הנשים”. כך קרה עם מפלגת הלייבור, שפנתה אל השוליים הסהרוריים האנטישמיים, כך קרה עם מפלגת העבודה אצלנו, שכמעט ונעלמת, וכך קורה עם השמאל בצרפת, שאין לו שום סיכוי. למה זה קורה? משום שהמסר של השמאל בבעיה, בצונאמי הגירה, כלכלות מרוסקות, איומי מלחמות, אבטלה וייאוש של הצעירים.

בהביטי בקיטוב הקשה שחווה החברה האמריקנית, וראיתי את השנאה מכיוון השמאל במו עיני, מסקנתי שהחברה הזו צועדת לעבר משברים קשים.

מי שהתיימר להוליך את מהפיכת השמאל הקיצוני של הנשיא הקודם בארה”ב היו יהודים יהירים רבים, שהתוו את הדרך למרות סלידת הציבור הרחב, שלא רצה שינוי. היו שם כל מבקשי רעתנו: פיטר ביינרט, תומס פרידמן, ג’פרי גולדברג, ג’יי סטריט, הקרן לישראל חדשה, על עשרות זרועותיה, ועוד ועוד. עכשיו, כשהציבור האמריקני מקיא ממה שניסו להלביש עליו, צווחים יהודים אלה “אנטישמיות”. לא, שונאים אתכם כי רציתם לשנות את מי שלא רצה להשתנות. כעת חלקם בוכים שרודפים אותם, המסכנים.

מה שרציתם לעשות לישראל – מתהפך עליכם.

קוראים את המאמר בסלולרי, רגיל או באפליקציה? ניתן לשתף את המאמר בקלות לחברים בוואטסאפ, בפייסבוק ובמייל

 

5 כלי התקשורת הממסדיים בארה”ב בהלם: הם הפכו למיותרים, במיוחד היומונים. הרשתות החברתיות הפכו אותם למאובנים, שהדור הצעיר אפילו לא מכיר. מה הם לא עשו נגד הנשיא טראמפ: לכלכו, המציאו, העלילו, טינפו, וזה לא עזר: הם איבדו את כוחם, התנועה העולמית חזקה מהם, וכיוון שלא זיהו אותה בזמן, הם יתרסקו עליה. ראו כמה הם מנסים להעצים את “המפגינים” ואת “מצעד הנשים”, שבהחלט ראיתי אותו, והתערבתי בתוכו. זו תבהלת מי שפעם שלט ללא מצרים, ועכשיו נותר פתטי.

טראמפ הפך לאמנות את השימוש שלו ברשתות: הוא כותב ישירות לעשרות מיליוני האוהדים שלו, משום שהמדיה, אמר, מעוותת את דבריו. כך הוא הפך למי שמדלג מעל תווך העיתונים, בשלטון פטריארכלי ישיר של “אבי האומה”. האב עומד בקשר ישיר עם ילדיו. אלה “ניו יורק טיימס” ו”וושינגטון פוסט” שהפכו את הלעג והשנאה לישראל – לכלי עבודה. מה שזממו שיקרה לנו – יקרה עכשיו להם, אולי עד כדי חיסול.

תהליכים זהים מתרחשים אצלנו, ואנחנו אפילו הקדמנו את ארה”ב. ה”תקשורת” בישראל מנסה להעסיק אתכם בשטויות קטנוניות להסחת הדעת, אך אתם חוזים עכשיו במהפכה העולמית הגדולה.

 

 מתוך נאום ההשבעה החגיגי של הנשיא טראמפ: “הטכס של היום הוא בעל משמעות מיוחדת, משום שהיום אנחנו לא רק מעבירים כוח מממשל אחד למשנהו, או ממפלגה אחת לרעותה, אלא אנו מעבירים את הכוח מוושינגטון DC, ומחזירים אותו אליכם – בני העם.

יותר מידי זמן קבוצה אחת קטנה קצרה את פירות הממשל, בעוד בני העם נשאו בעלות. וושינגטון שגשגה, אך העם לא היה שותף בעושר שלה. הפוליטיקאים עשו חייל, אך המשרות ובתי החרושת נסגרו.

הממסד הגן על עצמו, אבל לא על האזרחים של ארצנו. הניצחונות שלו לא היו הניצחונות שלכם, וכל זה ישתנה, החל מכאן ועכשיו.”

מעולם לא היתה כזו קריאת תיגר על הממסד האמריקני, כשהדמוקרטיה הפכה לישירה. בהרבה מובנים הוא הופך למעכב ולמיותר. גלובליזציה? לפנינו עכשיו תהליכים גלובליים באמת, שישנו את העולם (המוזיקה: “תרועת חצוצרה לכבוד האדם הפשוט”, מאת ארון קופלנד (1900-1990). הוד רב, שנובע פרדוקסלית דווקא מהאדם הפשוט).

 

6 הארנב של אנרג’ייזר – כמה זמן יקח לנשיא טראמפ לבטל את מה שעשה קודמו, חודש אחד? אפילו פחות. טראמפ לא מפסיק לעבוד, בעוד שאובמה אהב לנוח, לשחק גולף ולטייל. כל מורשת אובמה תימחק בוודאות תוך כמה שבועות, וכל הרעים שאובמה קידם יודעים זאת: קובה, איראן, הרשות ברמאללה, עצורי גוונטנמו, רפורמת הבריאות אובמה-קייר, הבירוקרטיה והשנאה לישראל.

משטר אובמה היה תקלה פרוגרסיבית במדינה שמרנית, וחובה לדאוג שהתקלה הזו לא תחזור עוד. איך דואגים לזה? יהיו כמה מינויים לבית המשפט העליון של ארה”ב, כולם יהיו שמרניים, כך שכבר בימים הקרובים יחזור הרוב השמרני. השופטים החדשים יהיו צעירים, ויכהנו לפחות ארבעים שנים. יש לבטל את עריצות השמאל באקדמיה, ויועצו של טראמפ, סטיב באנון רואה בכך עדיפות עליונה. לא ייתכן שמוחות הצעירים יישטפו בידי כת הפוליטיקלי קורקט ללא איזון. תוכניות הלימודים לבתי הספר ישתנו, מחלקות “חברתיות”, כלומר פוליטיות, יחוסלו. לצעירים צריך להראות את נתיב ההצלחה: להתעשר, לשגשג ולהוביל. זו אחרי הכל אמריקה.

הנשיא רייגן הפיל את עריצות ברית המועצות, והנשיא טראמפ רוצה להפיל את הפוליטיקלי קורקט, עוד עריצות מן השמאל העולמי. הוא כבר עובד על זה, אך זה לא יהיה קל.

כדי להנות מן המאמרים המיוחדים של האתר, כדאי להצטרף אל מועדון Gplanet Prime. המינוי הינו לחצי שנה או לשנה. במסגרת המינוי קוראים את כל המאמרים הסגורים שפורסמו עד היום (מאז שנת 2008), וממשיכים קדימה לתקופה הנוספת. חשבונית-מס נשלחת לכל נרשם. ניתן לקרוא את תנאי הרישום ולהירשם – כ א ן 

7 מהפיכת האנרגיה: מאיזה כספים רוצה טראמפ לבנות מחדש את אמריקה, עם שדות תעופה חדשים, רכבות, כבישים ונמלים? הרי מי שמכיר את אמריקה יודע כמה התשתית בה מיושנת ורקובה. אובמה השאיר קופה ריקה, וחוב של 20 טריליון דולר. הכסף יבוא ממהפיכת האנרגיה, שטראמפ יזניק. כמה שיותר שדות גז ונפט חדשים, והתחרות על שוקי האנרגיה העולמיים, כל מה שאובמה סגר ובלם. זה אומר שמחירי הנפט צפויים שוב לרדת ל- 40 דולר לחבית ואולי פחות, מה שיהווה מכת מוות לפטרו דולרים: מדינות הנפט הערביות, רוסיה, אופ”ק, קנדה ונצואלה ועוד. כבר כל אלה מקרטעות עם מחירי 55 דולרים, עם אופק כלכלי לא ברור. זה אומר שהעולם יוצף באנרגיה זולה, והכוח שלנו, של החדשנות צפוי לזנק, על חשבון אמירי הנפט הישנים. זה טוב.

הילרי, שכספים ערביים אדירים הושקעו ב”קרן” שלה, היתה אמורה לשתק את התעשייה הזו על פי תכתיבי “הירוקים”, אך ההיפך קרה.

ברוב שנות אובמה האנרגיה חיזקה את הרעים. מעכשיו היא עשויה לחזק את הטובים.

 

8 הנשיא הפרו-ישראלי ביותר, אי פעם: לאחר שמונה שנות שנאה ורוע מהבית הלבן, נהנה עכשיו מברכה של 4-8 שנים, שבהם נוכל להגשים את החזון הציוני במלואו. כלומר מטרתנו היא לסיים את הסכסוך הפתוח הזה, בפרמטרים שלנו. סיפוח שטחי C יכול להיות אפשרי, למי שרוצה (אך לבצע רישום מדוייק של האוכלוסיה, קודם), ומה שיישאר בשטחי A וחלק מ- B יכול להיות אוטונומיה מורחבת, או שיהיה חלק אזרחי מירדן (לכל התושבים שם היתה אזרחות ירדנית, שנשללה מהם שלא כחוק). זה אומר שהרשות שהוקמה בטעות, צריכה לסיים את דרכה. מי ישלוט באוטונומיה? זה גם יכול להיות ראשי הערים. החלוקה לשתי מדינות כבר נעשתה, בין ישראל לירדן, ממלכה שהוקמה על חשבון השטחים, שהובטחו בידי חבר הלאומים להקמת המדינה היהודית. שרטטו את המפה שלכם, אל תחששו. העולם מחפש פתרון עובד.

זה אומר, כמובן, בנייה, כמוה לא נראתה מעולם, בכל שטחי ארץ ישראל: בגליל, בנגב, בגולן, ביהודה, בשומרון ובבנימין. לפחות 50,000 יחידות דיור חדשות בירושלים, לא פחות, לאחר שנות היובש. בכך ייפתר משבר הדיור.

ראו מי מקיף את הנשיא החדש: חתנו, ג’ארד קושנר (בן 36), שהתפלל לבחירת הנשיא על קבר הלובביץ; מייקל פרידמן (בן 58), שהיה ראש אגודת ידידי הישוב בית אל ביו”ש; יועצו ושליחו לעולם ג’ייסון דב גרינבלט (בן 50), שקובע שההתנחלויות לא מפריעות, ורבים אחרים. אלה יהודים, לא “יהודים”.

למה האהבה הזו לישראל, והאם זה עניין חולף? התשובה היא לא. באהבה המוקצנת לישראל טראמפ לא בא לרצות את היהודים בארה”ב, שמרובם הפרוגרסיבי הוא דווקא סולד, אלא כדי לרצות את הקבוצה הפוליטית הגדולה ביותר בארה”ב, זו שתמיד תקבע מי יהיה הנשיא, ואלה הנוצרים האוונגליסטים. הם מונים בצפון אמריקה כמאה מליון איש, רובם ככולם בארה”ב, מה שאומר שהם מכריעים את הבחירות. מספרם ממשיך לעלות, וקתולים היספנים, שמגיעים לארה”ב, עוברים להיות אוונגליסטים.

על פי דתם, האוונגליסטים חייבים שהיהודים ישובו לארצם ויוקם בית המקדש, ולכן הזיקה החדשה-יחסית אלינו. לטראמפ הצביע המספר הגדול ביותר של אוונגליסטים מעולם, והוא וגם הם יודעים זאת. לבוש הם הצביעו, אך לא לרומני, שהוא מורמוני, ולכן הפסיד.

והם מצפים לתוצאות מול ישראל, ועל הקשר עם הקהילה העצומה הזו ממונה סגן הנשיא מייק פנס.

שעות אחדות לפני ההשבעה נועד טראמפ ביחידות לתפילה עם איש הדת האישי שלו, האוונגליסט, רוברט ג’פרס. “אמרתי לו שאתה כמו הבונה הגדול נחמיה, שהקיף את ירושלים בחומה, וכך שמר עליה”, אמר אחר כך ג’פרס בהתרגשות. “זו לא רק החומה נגד האוייבים, אלא גם ביצור האופי של החברה מבפנים”, הוסיף, והאוונגליסטים, כידוע, רואים בברית הישנה את החיבור האלוהי הנכון.

ושוב: טראמפ, חומה, ירושלים. הוא בונה ירושלים והמגן עליה.

הנשיא הקודם ראה אותנו במשקפיים שלו: כתופעה קולוניאלית, דתית-לאומנית, מנוגדת לפוליטיקלי קורקט, ולכן שלילית. הקיום היחיד שלנו הוא, על פיו, אם נתחבר לפלסטינים. הנשיא החדש רואה אותנו כדבר המבורך ביותר: ישראל כמחוברת לשורשי הציוויליזציה המערבית, היהודית נוצרית, המובילה את ההתחברות לאלוהים מעיר האלוהים, ושבה קיום אסלאמי זר הוא מנוגד להיגיון.

עלה הישומון של האתר למשתמשי אנדרואיד, וניתן להוריד אותו ללא חשש בגוגל פליי (לכתוב שם: ג’יפלאנט, Gplanete, או גיא בכור). המשתמשים גם יקבלו הודעה מוקדמת לנייד על מאמרים חדשים בג’יפלאנט. בסלולארי גם ניתן לשתף בקלות את המאמר בווטסאפ, בפייסבוק או במייל. למי שאין אנדרואיד, ניתן לקרוא באתר המותאם לסלולארי, כרגיל. 

 

9 וההיפך צפוי לקרות עם מדינות ערב, מהן סולד טראמפ, והוא רואה אותן רק בהקשר אחד: המאבק בטרור האסלאמי הקיצוני. כן, בהשבעה החגיגית הוא כבר אמר את מה שאובמה לא העז להעלות על דל שפתיו: יש טרור, אסלאמי, קיצוני. בניגוד לג’ורג’ בוש האב והבן ולקלינטונים, הנשיא הזה לא מחויב למדינות הנפט הערביות, הוא לא מחוייב לאיש, ובוודאי לא לאג’נדות של הכנסת עשרות אלפי חיילים לקרבות אבודים. זה אומר שהוא ישתדל להתרחק מסערות המזרח התיכון, כקודמו, תוך ניסיון להגיע להסדרים כלל מזרח תיכוניים. אלא שזה יהיה קשה, ולכן מדינות המפרץ צריכות להיות מודאגות מאוד.

לחסל את דאעש, כפי שהבטיח טראמפ יהיה קשה, משום שמדובר ברעיון ובזהות, וכשם שהוא עצמו רעיון וזהות, כך גם הם, אך הוא ינסה. מעמדה של ישראל צפוי להמשיך ולזנק, למרות שר ההגנה החדש העוין כלפינו. יש להאמין שהוא יבין במהירה את רוח המפקד.

מדינות המפרץ לא יילחמו בדאעש, כפי שטראמפ רוצה, ולכן המתח איתן צפוי לגדול. הוא גם לא צריך אותן בגלל הנפט, ההיפך, הן מתחרות בנפט האמריקני החדש, שיתחיל לזרום לשווקים.

הפלסטינים? “קיבלו יותר מידי”, כפי שאמר בראיון לעיתון בריטי, וזה הדבר היחיד שהיה לו לומר עליהם. סוריה? להקים איזורים אסורים בטיסת בשאר והרוסים, מה שאומר שהכף תטה שוב לטובת הסונים, ולא השיעים. איראן? ממלכת אופל עבורו, ובכל הזדמנות הוא צפוי לחכות לה בפינה. ימי הזוהר של הציר השיעי, שטופח בידי הצמד קרי-אובמה, צפויים להסתיים בקרוב.

הניצחון הפנטסטי של הנשיא דונלד טראמפ: “יום העצמאות לכל המנצ’קינים, ולצאצאיהם”

 

10 ואתם, מביטים בנשיא הנבחר, ובכל מה שכתבנו עד כה, ושוב שואלים: איך זכינו בכל כך הרבה? ולכן זהו חג ההודיה. זכינו לצפות באירועים שקורים פעם באלף שנים: חורבן מדינות ערב, היעלמות הגבולות הישנים, הסתערות המיליונים על אירופה האומללה, ועכשיו, כתוצאה מכך, גם ממשל תנ”כי, אוהב ישראל האמיתית, בוושינגטון. אבן מפילה אבן, שמפילה אבן, ואיתן קורס הסדר העולמי הישן.

אובמה האומלל, ניסה לחסל בכל כוחו את “אפקט פרח הצבעוני“, ואפילו בנשימותיו האחרונות ניסה לצייר אותנו, בשנאתו, כבעיה. כפי שצפוי היה, בא האפקט וחיסל אותו.

האמת חוזרת אל העולם, עם מהפיכה עולמית, שרק הולכת ומתרחבת: היא זכתה בנו, ואנחנו זכינו בה.