יום היסטורי לנו, אסון לכת ה- PC: איחוד האמירויות ביטלה את חוק החרם על ישראל. מה זה אומר?

זה קורה: נשיא איחוד האמירויות, השייח’ ח’ליפה בן זייד (ובעצמו אמיר אבו דאבי), חתם היום על צווי סיום החרם של ארצו על ישראל, משנת 1972. לא רק זאת, הוא חתם על צווים “לתמוך בשיתוף פעולה בין שתי המדינות, להגעה ליחסים דו-צדיים מלאים”, כך נמסר היום רשמית מהאיחוד. המשמעות המיידית: הדלת פתוחה לכל סוגי הסחר, יבוא, יצוא, בנקאות, תיירות, סחר בטחוני, קניות, דואר, הכל. 
מעולם לא חווינו דבר כזה בשכונה שלנו. 
המשמעות החשובה יותר: ברית חדשה נפתחה במרחב הערבי, לראשונה אי פעם, בין שתי המדינות החשובות: ישראל ואיחוד האמירויות, שהיא מעצמה כלכלית וצבאית. זו ברית סינרגטית, שמעצימה אותנו, וכל זה קורה בזכות הנשיא הדגול טראמפ, וההכרה בירושלים, ובעוצמתה של ישראל. אם היינו מוותרים, כולם היו בועטים בנו. ברגע שעמדנו על שלנו – מכבדים, ויבואו עוד. גם “איחוד הרוע עם הטיפשות” מבין כבר שישראל היא מעצמה, והוא זוחל לעברנו על גחונו.  
נגמרו המשחקים של שתי המדינות הצבועות מצרים וירדן, עם נוכלות “השלום הקר”, והשנאה. הן יביטו בקנאה מעכשיו על יחסים כלכליים אמיתיים לטובת שני הצדדים. מקסימום, אנחנו מרשים להן לקנות מאיתנו גז, והן משלמות. 
בכך קרסה ונשברה לגמרי תיזת “בלי להתחסל מול העם המומצא לא יהיה שלום עם כלל הערבים”. כאשר כתבנו לפני כמעט עשור את המאמר הפותח בסידרת “אפקט פרח הצבעוני” אמרו לי רבים שזו הזייה. אלא שהאפקט כבר מתגשם עשור שלם, ועכשיו השיא. היקפי שיתוף הפעולה, כולל ציוד בטחוני, יכולים להיות חסרי תקדים, שלא לדבר על הקניות בדובאי ובאבו דאבי.
זהו יום היסטורי וחגיגי לנו, ויום אבל לכת ה- PC, ל”תקשורת” השנואה, ולעם המומצא. עדיף שזה יעבור לאירופה, רק שם אוהבים אותו. ברלין זו אופציה מצויינת עבורו, ובשבילם זה כבר היה, בין המופתי לפיהרר. 
הציונות והעמידה האיתנה שלנו השתלמו, במהלך 70 שנה. לא נכנענו לנוכלים, לפרוגרסיבים, למאחזי עיניים ולהוזים מכת ה- PC. ואנחנו? פונים מזרחה, אל השמש העולה, דרך דובאי גם אל המזרח הרחוק, ואנו צופים לקראת שעה גדולה. 
עכשיו, לאחר השלום האמיתי, נשאר שהישראלים היורדים, והיהודים – ישובו הביתה, אל המעצמה הישראלית, וגם זה יהיה. ערך המנייה של ישראל – בזינוק עצום, יחד עם מדד דאו ג’ונס, ממש עכשיו:

https://www.youtube.com/watch?v=FCgr2-qLCoM

המאמר הזה ייקח אתכם לכל סידרת “אפקט פרח הצבעוני”, החל מן המאמר הראשון בפברואר 2011, שנכתב דווקא כאשר “התקשורת” הישראלית הילכה אימים על פריצת הגבולות שלנו, “כיבוש ישראל”, ותעמולה דומה: 

אפקט פרח הצבעוני:
החזון והמימוש

הסוד: מהי העוצמה הבלתי נראית של הנשיא טראמפ,
שיכולה להבטיח לו את הקדנציה השניה?

מבצע ההנחה למנויים חדשים ומחדשים, לחצו כאן

“פנינו אל השמש העולה”: השלום עם המפרץ הפרסי, מלכודת? הזדמנות? ומה עם הריבונות? על מאחורי הקלעים של תחכום

הנה כללים, שגם הם מתגשים עכשיו: כבדו את עצמכם? אחרים יכבדו אתכם. זה פשוט:

שבתאי צבי התאסלם רק עכשיו. על עיוורון תוצרת בית,
ואיך נבריא את עצמנו

משמח: בעקבות התייבשות כספי העמותות – גל הגירה מן הארץ של בכירי תעשיית השנאה לישראל. מי כבר עזב?

מוות איטי ומיוסר (2013)

לא נמאס לכם לראות את המילה ‘התחברות’ בראש האתר? למה שהשם שלכם לא יפאר את האתר בראשו? איך זה ייראה? בוידאו:

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/08/שם-מנוי.mp4

שני המאמרים החדשים שלנו האלה, נקראים מאוד:

“חוזרים מידי יום אלפי שנים אחורה”: למה מה שקרה ללבנונים הוא הגרוע ביותר?

אסכולות, והאוניברסיטה
הפתוחה גאים להציג:
ד”ר גיא בכור אצלך בבית

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.

“המגדלור של מה שאבד”: האם לבנון חזרה אל תקופת האבן, ומה עם חיזבאללה?

האם כל קללות העולם נחתו על המדינה הזו? זו קללת האמוניה, שהם ייעדו לנו, אך היא התהפכה. האם החרבת נמל ביירות והכמויות העצומות של הנפגעים, חיסלו סופית את “לבנון”? איך זה ישפיע על חיזבאללה? סרטונים רבים, פיירוז, ושתי תמונות בונוס נדירות: אני עומד בדיוק מעל מקום הפיצוץ בנמל ביירות (1982) ובפגישה לא ידועה. מבצע ההנחה למנויים חדשים ומחדשים – מצרף אלינו חברים חדשים. ואתם?

בעל בית חדש על גבולנו עם “סוריה”? ואיראן וחיזבאללה, הם עוד שם?

לקבלת התראה למייל האישי, ולקרוא ראשונים את המאמרים:


התראה