ישראל זינקה בהפחתת בירוקרטיה. ומה באמת התוצר של ישראל בדולרים? לחצו. כולם רוצים לחיות בגן העדן:

סוף סוף התקדמות בבעייה הכרונית שלנו: הבירוקרטיה. על פי דו”ח של הבנק העולמי, זינקה השנה ארצנו  – בקלות עשיית עסקים – מהמקום ה- 49 בעולם (מתוך 190 מדינות) למקום ה- 35 החדש. זה מצוין, אך לא מספיק.
אנחנו צריכים להיות בעשיריה המובילה בעולם. 
בישראל קיימת מורשת סוציאליסטית מימים קודרים, שחייבים למחוק אותה: מישפטיזציה, פקידים מיותרים, ועדות (המילה כבר מעצבנת), רגולציה, רישום מקרקעין עייף, סחבת בלתי הגיונית ברשויות המקומיות בנוגע לבנייה (תקעו גם את ‘רפורמת הפרגולות’), ביטוח לאומי (אותו יש לבטל, ולהפוך לאגף ברשות המיסים. יש גבול כמה אפשר לחלוב אותנו), ועוד. 
אך זו התחלה טובה.
ומהו התוצר של ישראל? כתבתי בזמן אמת 400 מליארד דולר (והיו שכירי עוינות, שחלקו על כך, כי הם בדקו בוויקיפדיה, הלא מעודכנת, זו רמתם). ובכן, זה הנתון הרשמי של הבנק העולמי כבר מלפני שלושה חודשים, באתר שלהם: 
 


https://www.youtube.com/watch?v=I1-00zyE1Yo&t=18s

ישראל מזנקת, וכולם רוצים לחיות בגן העדן. כאשר הכנתי את הסרטון הזה היה מספר העולים 30,000 בשנה, ובינתיים הוא כבר 35,000. וישראלים שפעם ירדו: משתוקקים לחזור. אבל בינתיים תופסים להם את המקום. 
אני יודע שאתם קוראים אותי עכשיו. קבלו החלטה, ותחזרו. אני מקבל הרבה מיילים מישראלים, שירדו, ושימחו אותי שחזרו. אם לא עכשיו, אימתי? הקשיבו ללב, הוא לא משקר.
ולחברים היקרים במועדון הפריים שלנו, הצצה אל:


הכנפיים גדולות מהקן? ישראל הנוצצת בעולם המסתורי של דירוגי האשראי