“תקעו לנו סכין בגב”: כך מכרו הערבים את העם המומצא:

פגישתו הדרמטית של ראש הממשלה נתניהו עם הגנראל הצבאי של סודאן, עבד אלפתאח אלבורהאן, היכתה בהלם נוסף את הכנופיה ברמאללה. 
הם הבינו שהערבים מכרו אותם, ובקרוב נחשוף למה. 
בשעה שב”ליגה הערבית” הם קיבלו מילים, מנהיגי ארבע המדינות החשובות בציר הסוני: סודאן, הנסיכויות הערביות, סעודיה ומצרים – תיאמו את הפגישה עם ראש ממשלת ישראל, ונורמליזציה (למעלה: סיסי ובורהאן).
המשמעות: שגרירות ישראלית בח’רטום, וחשוב מאוד: מטוסינו יטוסו לסין, הודו ויפן מעל סודאן, ולא עוד מעל לים האדום, שהוא כבר מסוכן. סודאן עשויה להצטרף לרוכשי הגז הישראלי, דרך מצרים, ויש על כך מגעים. 
ברור שיש להחזיר עכשיו כ- 6,000 נתינים סודאנים, שהסתננו לארצנו. העילה העיקרית לאי החזרתם היתה שהם יירדפו בארצם על ששהו בישראל, והטענה הזו נמחקת עכשיו. מסכנים ב“עמותות” הרוע, הם צריכים להמציא עילה חדשה, ומהר.
הפגישה הזו הטריפה את ייתר אויבינו: קטר, המונהגת בידי “האחים המוסלמים”; איראן והסולטן. הם איבדו את סודאן, שעברה לצד האמריקני-ישראלי, והסידרה שלנו, ‘אפקט פרח הצבעוני’, החוגגת החודש תשע שנים – הולכת ומתממשת לנגד עיניכם. מכאן תוכלו לקרוא אחורה את כל הסידרה, עד פברואר 2011, ומה שהיה חזון לא הגיוני – קורה.
שונא ישראל הנצחי, סאאב עריכאת, מיהר לטעון שסודאן “תקעה לנו סכין בגב” (עולם המושגים שלהם תמיד אלים), אך הם אינם מבינים, שהם לא מעניינים עוד את המרחב הערבי, ההולך ונכחד.
זה בדיוק מה שהסברנו בוידאו המדובר החדש: בליגה הערבית מקבלים מילים, אך המציאות שונה בתכלית, ועוד תהיה שונה: 

https://www.youtube.com/watch?v=WdwYq6Q-Tfs&t=1s

ובינתיים, ב”סוריה” מתרחש מה שקיווינו לו: צבא הסולטן נלחם בצבא בשאר המתקדם בחסות הפצצות מחריבות כל של הרוסים. הרוסים לא יודעים מה לעשות, וההתנגשות היא אמיתית. האם זה ייצא מכלל שליטה? קיראו כאן. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=MuJMiEzyrE0&feature=emb_logo