לאחר שקרים בתקשורת, כמה באמת לא יהודים מקרב העולים? לחצו:

לא במקרה כתבנו שהזינוק בעלייה הוא אסון לאויבינו מבית ומחוץ, ולכן הם החלו להפיץ שקרים, כדי לבלום אותה. אחד מאלה פורסם השבוע ב”תקשורת” כאילו הרוב המוחלט של העולים כבר אינם יהודים.
הנתונים היו מטורללים ומוזרים מראש, ולכן “התקשורת” היתה צריכה לבדוק אותם, אך הם ישר פרסמו. מי עוד מאמין להם? מוזר שיש להם עדיין צריכה. לא נגעתי ביומון בעברית כבר עשור; לא מקשיב לרדיו בעברית (רק ערוצים זרים, דרך ישומון רדיו אינטרנטי חינמי); ולא צופה, חלילה, בערוצי טלוויזיה בעברית. מבחינתי כל מה שהם מפרסמים זה  a-priori שקר, אלא אם כן הוכח ההיפך.
הפרסום, גם מטעם עמותות אנטי ציוניות, נועד לבייש את העולים, ולהשמיץ את העליה.
משרד הפנים תיקן עכשיו רשמית: 37.5% מכלל העולים בשמונה השנים האחרונות אינם יהודים (כולל גיורים); כשליש, וזה בערך אותו נתון כמו בעלייה הגדולה עם קום המדינה, או בעליית ברית המועצות לפני עשרים שנה. אלא שאז לא עשו מזה עניין פוליטי אנטי ציוני.
מבין המדינות: 96% מבין עולי צרפת הם יהודים, 95% מבין עולי ארה”ב, אך 61.5% מעולי רוסיה, ו- 66% מעולי אוקראינה אינם יהודים. המצב הזה נובע ממחיקת הדת היהודית בברית המועצות, ואנחנו נתקן אותו כאן. ככל שנמתין עם העליה, אחוז הלא-יהודים יעלה, ולכן חובה להביאם ארצה במהירות האפשרית. כתבתי בעבר כי יש לשקול הטלת תשלום על מי שרוצה לעלות החל משנת 2025, כדי לזרז את האחרים להגיע, כשזה עדיין בחינם.
אלא שאנחנו מדינת לאום, לא מדינת דת, וכל העולים הם בני הלאום היהודי, למרות שמבחינה דתית חלקם אינו יהודי. מי שרוצה לתקן את המצב הזה, יואיל לקדם את הגיור המזורז, שכן אלה הם אחינו, בני הלאום היהודי, דוברי עברית ומשרתים בצבא, “זרע ישראל”, שלגביהם יש חובה הלכתית (הרמב”ם) לגייר באהבה, ובנוהל מזורז.
על העליה הגדולה שאנו חווים ממש עכשיו (מעל רבע מליון בעשור האחרון, ומתגבר) – כתבנו את המאמר החגיגי הזה:

צופן הניצחון, וההיסטוריה שהתהפכה